Dítě do kufru

Když se naši rozvedli, nevěděli, co se mnou... Naše rodina vždycky bydlela v Morušovém domku. Máma, táta a já - a Ředkvička, to je můj plyšový králík. Ale máma teď žije s paviánem Billem a jeho třemi dětmi. Táta zase žije s hipísačkou Carrií a jejími dvojčaty. A kde žiju já? Jeden týden u mámy a jeden týden u táty, ale domov nemám nikde. Snad jedině v kufru, kam se mi vejdou všechny mé věci a který s sebou tahám sem a tam. Je to snadné jako ABC, aspoň tak mi to všichni říkají. Ale já bych se nejradši ze všeho chtěla vrátit do našeho starého domova - do Morušového domku... Seznamte se s desetiletou Andy a přečtěte si, jak se jí žije po rozvodu rodičů, v této realistické knížce, která leckde vyvolá smích ale pohne vás i k slzám. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/3920/dite-do-kufru-3920.jpg 3.8226

Suitcase kid (1992)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

nukulkaf

vzala mě za srdce, když jsem na základce začínala číst, ale i dnes se mi líbí a myslím, že nikdy nepřestane

Kačkaknihomol

Tato kniha mně moc nebavila. Co jí ale musím pochválit, jsou nápadité názvy kapitol.

Damaj

První knížka od této autorky, pak jsem už nic jiného číst nechtěla

LenkaGrangerová

Knížka pěkně popsala z pohledu dítěte rozvod rodičů. Četla jsem ji kvůli kamarádce a nelituji :-)

Nejene
11.09.2016

Moje první knížka od Wilsonové. Musím říct že z toho vznikla dlouhodobá láska :D Na tuhle knížku vzpomínám s láskou.

lucille48
18.07.2016

Další povedená knížka od Jacqueline Wilsonové. Musím přiznat, že sama jsem zažila něco podobného, tak mi tato knížka byla milým společníkem.

kata5121
19.01.2016

Jako malá jsem ji milovala :)

janavobornikova
25.02.2015

Moc hezká knížka

Ika6
12.02.2015

Moc hezká knížka,dlouho jsem netušila jak to dopadne.
Nápadité byly názvy kapitol.

Sabka123
24.08.2014

Krásná kniha!

Mona.Lisa
23.04.2014

Stejně jako Andy jsem prošla podobným příběhem a proto se mi moc líbila!

jolli
19.04.2014

je to pěkná kniha, ostatně jako všechny od Jw, připadala mi spíše jako jedna z vešelejších

MAGY
16.01.2014

Zbožnuju všechny knížky od jacqueline a ani tahle mě nezklamala.

Mikynek
10.12.2013

dobrá kniha jako každá od Jacqueline

Dep8
14.12.2012

Už je to hodně let, co jsem tuto knížku četla, a chci ji hodnotit z pohledu té asi desetileté holčičky, protože dnes už bych po takové četbě nesáhla. Sama jsem z rozvedené rodiny, takže jsem s Andy soucítila.

Babrak
27.08.2012

Dnes sem si už sem si ji půjčil z knihovny už sem přečetl od J.W 3 knihy a teď budu číst 4

Lucka66
15.04.2012

Pěkná ale..jsou i lepší od J.W

Džizetka
18.03.2012

zajímavě napsané ,ale jinak nic moc..

Slečna L.
14.03.2012

Najdou se i lepší od této spisovatelky..

Kituna
18.02.2012

jako mala sem knihy od teto autorky zboznovala!!!

lela13
29.01.2012

cool kniha mocinky se mi líbila :))

Klarushinka29
09.11.2011

Tahle knížka byla hrozně hezká....:)

Nikol(k)a
01.02.2011

Kniha je velice pěkná. Nevím co dodat. Všechny knihy od paní Wilsonové jsou velice pěkné :)