Cukrová vata

Víkendy, strávené s tátou v jeho starém domku s kavárnou, Floss miluje. Tátova kavárnička, kterou většinou navštěvují jen tři stálí zákazníci, ovšem není nejkrásnější podnik ve městě a ohrnuje nad ní nos i její nejlepší kamarádka Rhiannon. Když se Flossina máma se svým novým manželem Stevem rozhodnou přestěhovat na šest měsíců do Austrálie, stojí Floss před nelehkou volbou, s kým ten půlrok stráví. Nakonec se rozhodne zůstat doma s tátou. Ten sice moc neumí žehlit prádlo ani instalovat zahradní houpačky, zato dělá výborné žemle s hranolky, a ty má Floss moc ráda. Nejradši ze všeho má ale cukrovou vatu z pouti. Jejich bezstarostný život však ukončí nečekaná nehoda a z Floss a jejího táty se ze dne na den stanou bezdomovci. Pomůže jim někdo? A bude moct Floss zůstat se svým milovaným tátou? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/4425/cukrova-vata-4425.jpg 4.1218

Candyfloss (2003)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

surynas

Na tuto knihu moc ráda vzpomínám tak v jedenácti to byla jedna z mých nej knih. Je to další kniha která rozvinula mou lásku ke čtení. Ráda se k této knize vracím.

Elulilinka1

Moc hezká knížka . Jacqueline je vynikající spisovatelka a její knížky jsou fenomenální a strašně citlivě psané. Na její styl písma jsem si tak zvykla, že když čtu jinou knihu než od ní přijde mi ......... nó, prostě jiná.

Nelimilujeknihy

Opravdu moc krásně napsaná knížka..

Kačkaknihomol
20.11.2016

Super kniha je krásně napsaná. Táta hlavní hrdinky mi byl sympatický a já si ho oblíbila.

KnihomolTerka
04.08.2016

Kniha je sice určena mladším čtenářům, ale mně se velmi líbila jako všechny od této autorky.

lucille48
18.07.2016

Cukrovou vatu přímo zbožňuji. Láska k otci a dětské kamarádky, které nechápou v jaké se ocitla Floss ocitla situaci. To vše se mi hrozně líbí a hlavně šťastný konec. Jedna z nejlepších knížek od Wilsonové, ačkoliv od ní jsou skvělé skoro všechny

SeverusSnape
16.05.2016

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)

karolina1733
19.03.2016

Moje nejoblíbenější od autorky.

moy
02.01.2016

Knizka je bombova jen mam takovou otazecku : Jak vasto se menila Roce stace v lete ?

Terka17
28.12.2015

První knížka, kterou jsem od Jacqueline četla. Pro cca. desetileté čtenářky je úžasná, mnohokrát jsem se u ní zasmála a celý příběh jsem plně prožívala spolu s Floss. Doporučuji všem menším čtenářkám, to se prostě nemůže nelíbit :-)

mazinka
15.12.2015

tato knížka mne ze začátku nudila, ale potom sem se začetla a je moc fantastická :)

lulais
04.11.2015

Tato růžová kniha se mi moc líbila. Škoda že nemá pokračování...

terinka42
24.09.2015

asi nejlepší kniha od j. wilsonové (poblijemuch trhni si!)

annakolin
05.08.2015

Ze začátku jsem se nemohla začíst ale asi po třetí kapitole mě to začalo bavit a přečetla jsem to snad jenom za jeden den :-D

tisha8409
02.07.2015

Tu jsem četla dvakrát - s rozestupem asi dvanácti let.
Potřetí jsem se k tomu nedostala - byla jsem vysmáta, že si čtu tento žánr. Ten někdo nepochopil mou chuť porovnat si pocity z té situace v knize - mě- tehdy a mě- dnes.
Jsem ráda, že autorka píše o tom, co může děti potkat... poučné.

Kaki321
05.04.2015

Knížka byla úžasná, přelouskala jsem ji za pár hodin,
hlavně se mi líbilo jak bylo na začátku každé kapitoly
pár ilustrací od Nicka Sharrata.

Knihu doporučuji všem!

vodopad152
01.04.2015

Kniha se mi velice líbila měla poutavý děj, s takovou to literaturou se já ráda kamarádím.

Ika6
19.01.2015

Moc hezká knížka.
Ale od Jacqueline jsem četla i lepší.

Jusťa
18.01.2015

Moje skoro nejoblíbenější kniha od Jacqueline.

jolli
06.07.2014

Opravdu moc pěkná kniha, akorát mi přišlo divné, že se flossijin tatínek s rose tak rychle zblížil

SáraV.
11.06.2014

Za mě jedna z nejlepších knížek od Wilsonové, vytknout můžu snad jen obálku, ta mě moc nezaujala :-s

Sabka123
14.05.2014

Velmi pěkná knížka. Jacqueline Wilsonová mě zase nezklamala.

cass
09.04.2014

Opravdu fajn knížka. Vlastně je to takový ten dívčí život: z nej kámošky je najednou nepřítel a z ,,nepřítele'' je zase kámoška.

Dep8
15.12.2012

Drobný knižní kýč, ale přečíst jde bez přemlouvání.

Princezna22
05.12.2012

pěkná knížka.. přečtená za dva dny jedním dechem

Lucka66
15.04.2012

Krásná knížka :) Ukazuje problémy ve škole i v rodině z pohledu 13leté dívky :)

Džizetka
18.03.2012

Pro náctileté holky,co hledají dobro mezi zlem.: ) Krásná ukázka jak získat opravdového přítele vyrovnat se se životem

Slečna L.
14.03.2012

Nejlepší dívčí spisovatelka, to každopádně. Tahle kniha se řadí k těm lepším od ní. Tajně jsem ji četla i pod peřinou a svítila si baterkou, takže 5* je jasných! ;)

Kituna
18.02.2012

moc pekna knizka .... vim ze kdysi byla moje oblibená ... ale to je minulost .. stejne ji doporucuji

kajisek
25.11.2011

jackyn je fajn,píše nádherně a citlivě a vůbec ne pro malé děcka

Jacqueline Wilson

Jacqueline Wilson