Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Kate Youngová je klasická inspektorka této doby. Má spoustu vlastních problémů a strašáků, ale i přesto se odhodlaně pouští do vyšetřování. Čeká nás několik zajímavých dějových zvratů. Knížka se opravdu dobře čte a jsem zvědavá, kam se příběh bude dál vyvíjet

06.11.2022 4 z 5

Jezevec Jezevec Fredrik P. Winter

Knížka není špatná. Zajímavá zápletka, čekala jsem trošku jiné rozuzlení. Za mě je konec trošku přitažený za vlasy a zbytečně překombinovaný

22.09.2022 3 z 5

Hora duchů Hora duchů Kyle Perry

Zajímavá knížka plná zvratů, kde nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Co dokáže závislost na sociálních sítích a jedna manipulátorka.

24.03.2022 4 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Mám ráda když se děj odehrává v několika liniích a nakonec se vše propojí. Opuštěná děvčata Wren a Sage uprostřed lesa. Matka a sestra Evie, které zmizely a nakonec manželé Nic a Brat. Ne všechno je jak to na první pohled vypadá. Knížka je opravdu čtivá, takže jsem jí zvládla za dvě odpoledne.

09.03.2022 4 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Námět nebyl úplně špatný, ale děj byl poměrně lehce předvídatelný. Výlet, odbočka a porušení základního pravidla nerozdělujte se. Místy lehce chaotické a konec byl takový až useknutý.

07.03.2022 4 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

I třetí knížka byla skvělá. Washington a Tilly budou tentokrát zachránit svou šéfovou Flynn. I když se všechno zdá být jednoznačné čeká nás i pár zvratů. Super čtení

19.02.2022 4 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Tak tenhle díl je zatím úplně nejlepší. Spousta psycho hrátek a nic není tak, jak to vypadá. Děj vás vtáhne a nepustí

14.01.2022 5 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Některé scény byly trošku drsné, ale jinak super. Děj měl spád a knížka se fakt dobře četla. Anjelica a její tým svádějí boj s dvěma sériovými vrahy najednou. Čas běží a mrtvých přibývá

13.01.2022 4 z 5

Barvy noci Barvy noci Amanda Quick (p)

Paranormální svět mám ráda a proto se mi líbí oba dva díly. Druhý je možná o něco lepší. Začínáme se přibližovat ztracené laboratoři a už se moc těším na další díl.

03.12.2021 4 z 5

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Přečetla jsem všechny díly a už se těším na další. Anna a Charles se společně postaví každé příšeře, kterou potkají. Vlkodlaci, magie a další nadpřirozené bytosti samozřejmě nechybí. Navíc se na konci objevuje nová postava k příběhu

26.11.2021 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Začátek mi přišel trošku těžkopádný, ale potom se to rozjelo a konec by malým překvapením. Jack a Flo si společně, ale každá zvlášť prožívá svou část příběhu. Za mě dobré čtení

19.11.2021 4 z 5

Kdyby to věděla Kdyby to věděla Blake Pierce

Takové rychlé čtení. Kate jako agentka v důchodu je znovu povolána do služby, aby rozlouskla případ zavražděných kamarádek. Spolu s agentkou DeMarco tvoří dobrou dvojku

08.11.2021 4 z 5

Pořád jsem tady Pořád jsem tady McGarvey Black

Motiv byl docela zajímavý, ale pro mě byla knížka trošku zklamáním. Čekala jsem větší zapojení Quinn do děje, ne pouze jako pasivního přihlížejícího.

09.09.2021 3 z 5

Stezka mrtvých Stezka mrtvých Sara Blædel

Že začátku vše vypadalo na jednoduchý děj, ale nakonec bylo všechno mnohem propletenější. Ztracený chlapec, stará sebevražda a kruh vyznavačů Asgardských bohů.

03.09.2021 4 z 5

Než bude pozdě Než bude pozdě Jenny Blackhurst

Knížka spíš pro ženskou část populace. Propletené vztahy mezi kamarádkami i jejich mužskými partnery. Jsou věci, které vymyslí jen ženy, aby dosáhly svého cíle.

01.08.2021 3 z 5

Vůle žít Vůle žít Rachel Amphlett

Takové lehké a nenáročné čtení. Železniční zápletka byla fajn, ale osobní vyšetřování Kay mi přijde trošku překombinované

23.05.2024 4 z 5

Temná pláň Temná pláň Andy Maslen

Herny a jeho tým zase nezklamali. Děj má spád a knížka se čte opravdu dobře. Na můj vkus tady bylo, ale dost zbytečných sporů s pohlaváry.

20.05.2024 4 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla Barry Hutchison

Tak tenhle díl byl zatím úplně nejlepší. Přečetla jsem jedním dechem. Napínavé čtení od začátku do konce. Honička Logana a jeho týmu za Panem Nikdo nemá chybu

11.05.2024 5 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Za mě to byl spíš takový průměr. První třetina byla dost utahaná a velmi skoupá na jakékoliv informace. Potom se děj rozjel a závěrečná část byla super.

08.05.2024 3 z 5

Útočiště Útočiště Karen Lynch

I když je to asi spíš čtení pro teenegery fakt jsem si to užila. Baví mě vztah mezi Sarou a Nicholasem a všechny ostatní postavy okolo, včetně zvířátek. Přečetla jsem jedním dechem a moc se těším na další díl

21.04.2024 5 z 5