Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Závěj Závěj C. J. Tudor

No asi jsem čekala trošku jiný směr příběhu a na konci pořád zůstává spousta otázek, ale knížka se čte dobře. Líbí se mi střídání dějových linek, a je určitě lepší než Škvíra.

18.04.2024 3 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Případ, který musí Josie vyřešit se tentokrát týká její kolegyně. Josie je jediná, která věří v její nevinu. Jako vždy má děj spád a nemůžete se odtrhnout, dokud není konec

17.04.2024 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Podle mě zatím nejlepší díl. Při tomto vyšetřování konečně nakoukneme do Jossie minulosti. Děj má spád a nechcete přestat číst, dokud nejste na konci

15.04.2024 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl byl stejně dobrý jako ten první. Knížka je opravdu čtivá, pořad se něco děje, Jossie má plné ruce s případem, který se ji osobně dotýká. Jako policistka je víc než úspěšná, ale v partnerských vztazích to tak růžové není

13.04.2024 4 z 5

Mrtvé ticho Mrtvé ticho S. A. Barnes (p)

Podle mě tato kniha do kategorie horror opravdu nepatří. Sci-fi není úplně moje nejoblíbenější čtení, ale tohle nebylo úplně špatné. Místy byl děj trošku rozvláčný, ale zase oceňuji netradiční příčinu zániku Aurory. Takže takový průměr

11.04.2024 3 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Jessika mi jako postava sedla. Mám ráda neotřelý a inovativní přístup. Knížka se čte opravdu dobře, všeho je tady tak akorát. Těším se na další díl

07.04.2024 4 z 5

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Nebylo to špatné, jen jsem čekala více odhalení z života Keiry. Závěr - knížka neurazí, ale ani nenadchne.

04.04.2024 3 z 5

Zlaté enklávy Zlaté enklávy Naomi Novik

Za mě to byla opravdu podařená série. Žádné umělecké dílo, ale knížka která má všeho tak akorát. Magie, láska a obrovská vůle nenechat se udolat předem daným osudem. Příjemné počteníčko ne jen pro náctileté

30.03.2024 4 z 5

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Tentokrát se Lacey a Mark musí utkat se skrytým nepřítelem, který své plány šíři přes darknet a ukazuje se, jak snad se i normální lidé dají ovlivnit. Za mě opět dobré čtení.

29.03.2024 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Tenhle díl se mi líbil trošku méně než dva předchozí. Děj byl opět super, nechybí napětí a překvapení nakonec, ale Lacey byla drobátko ukňouraná a to mi k ní úplně nesedí.

16.03.2024 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Jestli se mi první díl s Lacey líbil, tak druhý je pecka. Přečetla jsem jedním dechem. Téma je hodně dobré a jsem opravdu zvědavá na další díl

12.03.2024 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Tak tohle se mi opravdu líbilo. Skvělá zápletka, dějové zvraty, nechybí napětí a bombastické překvapení na závěr.

06.03.2024 5 z 5

Dopad Dopad Victor Pavic Lundberg

Prolínání dějových linií bylo fajn, ale jinak mě knížka samotná úplně neuchvátila. Obě hlavní postavy jsou dost svérázné, se spoustou osobních traumat. Za mě téma není špatné, způsob vyšetřování je drobátko naivní, ale někomu se to může líbit

28.02.2024 3 z 5

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

V současnosti je Vězeňský tábor povedenější než poslední díly Bratrstva. Děj má spád od začátku do konce a líbí se mi i zapojení vlkanů. Doufám že další díly budou stejně dobré

25.02.2024 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tehle dil byl fakt skvělý. Napínavý, bez zbytečných průtahů. Nemohla jsem se odtrhnout, líbí se mi i druhá dějová linie s reportérkou Frostovou. Moc se těším na další díl

24.02.2024 5 z 5

Faktor Omega Faktor Omega Steve Berry

Taková slabší alternativa na knihu Browna. Asi jsem čekala něco trošku jiného, nového a neotřelého.

23.02.2024 3 z 5

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

Super čtení, nemohla jsem se odtrhnout. Úžasná série a happy end takže za mě naprostá spokojenost. Škoda že série končí

15.02.2024 5 z 5

Mrtvý v kostele Mrtvý v kostele Nadine Matheson

Celkový dojem z knížky je dobrý. Skvělé téma, nechybí ani několik zvratů, ale místy jsem měla problém se knížkou prokousat.

15.02.2024 4 z 5

Příliv démonů Příliv démonů Laurie Forest

Tak tento díl mi zatím přišel absolutně nejslabší. Dalo mi docela práci se knížkou prokousat. Zachránil to konec, který měl spád na který jsme zvyklí. No snad to příště bude lepší.

27.01.2024 4 z 5

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

Třetí díl jsem přečetla jedním dechem, během dvou dní. Nemohla jsem se odtrhnout. Místy mi trošku vadila ufňukaná Elloren a rozdělení dějových linií, ale jinak super.

23.01.2024 4 z 5