dqenisa dqenisa komentáře u knih

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Knizka je skvělé oddechové čtení. Příběh je svižný, plný radosti a laskavosti. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a je tam vidět jejich vývoj. Je tam i vtip . Prostě milé čtení.

13.03.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Kniha je milé oddechové čtení. Někdy je to tak dobře napsané, že jsem měla pocit že vidím ty hory a že prožívám stejný adrenalin jako postavy . Doporučuji moc, opravdu hezké :-) .

09.01.2022 5 z 5

Páté roční období Páté roční období N. K. Jemisin (p)

O muj bože. To jsem jsi rekla kdyz jsem docetla tuhleuzasnou knihu jejiz stranky mi ubihali velmi rychle. Ze zacatku sice trvalo nez jsem jsi zvykla na postyvy a vyznala se v deji ale pak pecka. Uz se tesim na druhy dil. Ta knizka je zahadna, drzi vas v napeti .vazne skvělé čtení.

01.11.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vyborna knizka dlouho jsem se tak nepobavila u cteni knihy. Hodne jsem se smala :-) .

10.02.2017 5 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Knížka je dobře napsaná . je to příjemná letní oddechovka.

30.07.2016 4 z 5

První dojmy První dojmy Charlie Lovett

Tuhle knizku jsem objevila v malem zapadlem knihkupectvi v Praze a hned me zaujala nevim cim, jestli obalkou nebo nazvem, proste jsem citila ze si ji musim koupit. Uz po prvnich strankach jsem zjistila, ze jsem udelala spravne. Ze zacatku je to romanticka oddychovka a pak se to zvrtne a pribeh zacina byt pekne zahadny. Stoprocentne vas to pohlti. Nikdy jsem J.A. moc necetla, ale jeji pribeh mi v teto knize nevadil. Moc se mi taky libilo, jak se prolina historie a soucastnost. No proste bozi.

06.08.2015 5 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Je to velmi hezký příběh. A hlavně je v něm ukázána jedna velká pravda a to, že by jsme lidi neměli nikdy odsuzovat před tím něž je poznáme. V tom příběhu je ukázaná moc přátelství, odvahy, důvtipu. Moc se těším na druhý díl, jsem zvědavá jak tohle dobrodružství bude pokračovat.

07.04.2014 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Mě se také kniha líbila. Byla, je to dobrá trilogie. No a ten konec byl velice hezký a dojemný. Opravdu to stálo za to. Vážně dobrý příběh.

13.10.2012 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Ano, kniha je velice čtivá. Výborný děj a hlavní hrdinka. Velice se těším na další díl. V téhle knížce jsem našla to co mi výrazně scházelo po těch všech knížkách o upírech. Bylo to takové příjemné osvěžení. A rozhodně si našla místo v mé čtenářské duši.

19.08.2012 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Rozhodla jsem se v horkých dnech trochu zchladit a tak jsem sahla po vánočním příběhu.
Od autorky už jsem četla tři knihy z této série. Všechny jsou hezké, oddechové a plné lásky. I když je každá kniha jiná všechny jsou ve směs stejně napsané.
Ale pokud si chcete odpočinout tak doporučuji. Je to o mladých lidech, kteří vidí lásku ještě bláznivě a živě.

16.08.2022 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Knizka byla opět milá a člověk u ní dokáže zapomenout na běžné starosti, ale ke čtení potřebujete vždycky něco dobrého k zakousnuti . Z těch 3 dosavadních knih co jsem četla bych tuhle dala na druhé místo. Paříž je tak trochu osobní záležitost. Takže můžu doporučit.

10.07.2022 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Knížka byla velmi citová a pěkně napsaná. Člověka to rychle vytáhlo do děje. A hodně jsem v tom viděla pár věcí a chování lidí co z nám z meho okolí. Milé čtení.

26.06.2018 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Opět skvělé a zábavné čtení.

14.02.2017 5 z 5

Tančit ke hvězdám Tančit ke hvězdám Sarah Rubin

Knizka se cetla velmi dobre. Mam urcite veci spolecme s hlavni hrdinkou a o to vic me to bavilo cist. Je tu ukazano ze kazdy muze dosahnout sveho cile a to je hezke.

21.04.2014 4 z 5

Přes nepřízeň osudu Přes nepřízeň osudu Danielle Steel

Příběh byl zajímavým pohledem do jedné rodiny . Líbilo se mi že se dotkl i témat, která nejsou moc příjemná. Postavy byli velmi propracované a je to dobré čtení.

17.06.2022 5 z 5

Za zdmi paláce Za zdmi paláce Cay Garcia

Přiznávám, že knížka byla trochuslabší. Tím jí ale nechci schodit uplně protože popisuje prostředí , které mi neznáme takže přináší zajímavé informace. Nic méně chápu, že pro autorku to bylo težké období a já si vůbec neumím představit jak bych to zvládala já, ale mohla více popsat život a tradiční způsoby a trochu mín vynechat svůj osobní život i když to bez pochybi k vyprávění patří. knížka je čtivá .

07.10.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knížka byla moc hezká vtipná jen ten konec byl trošku smutny . Se čte se to dobře je to skvělá oddychovka .

26.05.2018 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Knížka byla krásná, vtipná a veselá ale zároveň i smutná a napínavý. Líbilo se mi prostředí ve kterém se příběh odehrává a milost napsaného textu, bylo to velmi ctive.

11.02.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Ahoj . Já jsem dneska tuhle knížku dočetla a musím říct, že mě to trochu zničilo. Bylo to absolutně skvělé čtení .To že by tam byly nějaké scény umělé mi moc nepřišlo, ale taky se mi nelíbilo to tak se Feyre kousla a odešla na tu chatu. To souhlas. Jinak to má v sobě strašnou sílu, obdivuji autorku, že to dokáže napsat tak, že vás to pohltí. a ta láska . Byl tam taky jeden okamžik kdy . Bylo to jako by se ve mne něco zlomilo jako bych uvnitř sebe cítila Díru, která zeje prázdnotou a pocit ze začnu brečet a ze nevím jestli chci čist dal a mam pocit, ze jsem to necítila jen jednou .
Chci moc další díl . :-)

04.06.2017 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Tahle knížka je skvělá . Ano je to fantasy pro mladé, ale výjimečná . Tou silou příběhu, tou touhou po lásce, boji za dobro, bojem za samo sebe. Je to čtivý a pohltí vás to . ¨Bolest a vítěství . Ten svět, který kniha popisuje je jako z pohádky. Příběh rozehrává osudy skvělých postav a všechno tak do sebe zapadá.Má to spád. A to mám ráda. A už se těším na další díl. Na radost , očekávání,odhodlání, strach a bolest, klid a mír. Na sílu lásky.

11.02.2017 5 z 5