dqenisa dqenisa komentáře u knih

Noc pro chrliče Noc pro chrliče Filip Kalčák

Jako klidně bych brala další díl bylo by to super. Příběh byl možná že začátku komplikovaný ale pak se to rozjelo a za mě mazec

07.03.2024 5 z 5

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Knizka se mi velmi líbila, nejvíc mě asi nadchlo, ten nápad na vinou carodejku , moc se mi líbí to propojení. Příběh se četl velmi dobře a hlavní postavy byli sympatické. Je to milé ale temné zároveň. Je tam laska , dobrodružství a napětí. Dobře čtení.

06.04.2023 4 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Tak za mě dobrý začátek nohy mě bavil moc ale posledních asi 100 stran nic moc všechno už mi to přišlo tak trochu absurdní a zaplacené na poslední chvíli.
Ale jinak prvotní myšlenka příběhu a svět ve kterém se to odehrává jsou dobré.

19.03.2023 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Rozhodla jsem se v horkých dnech trochu zchladit a tak jsem sahla po vánočním příběhu.
Od autorky už jsem četla tři knihy z této série. Všechny jsou hezké, oddechové a plné lásky. I když je každá kniha jiná všechny jsou ve směs stejně napsané.
Ale pokud si chcete odpočinout tak doporučuji. Je to o mladých lidech, kteří vidí lásku ještě bláznivě a živě.

16.08.2022 4 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Bylo to napínavé a přesto , že mě to občas nebavilo tak mě to nutilo číst dál protože mě zajímalo jak to dopadne . Je to zajímavé téma příběhu a zvratů. Asi si to znova uz neprectu ale je to dobrý.

25.07.2022 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Knizka byla opět milá a člověk u ní dokáže zapomenout na běžné starosti, ale ke čtení potřebujete vždycky něco dobrého k zakousnuti . Z těch 3 dosavadních knih co jsem četla bych tuhle dala na druhé místo. Paříž je tak trochu osobní záležitost. Takže můžu doporučit.

10.07.2022 4 z 5

Přes nepřízeň osudu Přes nepřízeň osudu Danielle Steel

Příběh byl zajímavým pohledem do jedné rodiny . Líbilo se mi že se dotkl i témat, která nejsou moc příjemná. Postavy byli velmi propracované a je to dobré čtení.

17.06.2022 5 z 5

Průvodkyně duší Průvodkyně duší Alžběta Komrsková

Za mě top . Pro mě velmi originální, za tu dobu co čtu jsem se s tím ještě nesetkala .
Je to příběh odvahy , sebehledani a lásky.
Ukazuje nám možná něco čeho se sami bojíme a tvoří tak spojnici mezi námi a něčím víc. Přibližuje smrt z jiného pohledu. Dává prostor k zamyšlení.
Opravdu krásný příběh doporučuji .

23.03.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Knizka je skvělé oddechové čtení. Příběh je svižný, plný radosti a laskavosti. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a je tam vidět jejich vývoj. Je tam i vtip . Prostě milé čtení.

13.03.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Kniha je milé oddechové čtení. Někdy je to tak dobře napsané, že jsem měla pocit že vidím ty hory a že prožívám stejný adrenalin jako postavy . Doporučuji moc, opravdu hezké :-) .

09.01.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Popravdě nevím co si myslet , čtení to bylo hezké, oddechove, ale občas me to nebavilo a pak se to nějak zas rozjelo, takové vlny to byli . Má to vtip . Jo jestli se chcete odreagovat a treba i trochu erotiky tak doporučuji.

04.04.2020 4 z 5

Páté roční období Páté roční období N. K. Jemisin (p)

O muj bože. To jsem jsi rekla kdyz jsem docetla tuhleuzasnou knihu jejiz stranky mi ubihali velmi rychle. Ze zacatku sice trvalo nez jsem jsi zvykla na postyvy a vyznala se v deji ale pak pecka. Uz se tesim na druhy dil. Ta knizka je zahadna, drzi vas v napeti .vazne skvělé čtení.

01.11.2019 5 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Knížka byla skvela a ctiva . Porad me tak nejak udrzovala v napětí jak to dopadne. Libil se mi i celkovy napad příběhu. Za medoporucuji k přečtení. Ja se u toho skvele odreagovala.

17.09.2019 5 z 5

Dračí město Dračí město Petra Machová

Kniha se mi líbila, prvně bych pochválila moc hezkou obálku. Já se osobně ke knížce dostala na Humbooku , kde jsem byla i na besedě s autorkou. Jediné co mi trošku nesedělo bylo použití těch českých jmen u hlavních postav, jinak ten svět byl celkem dobře zpracovyný a nebyl otak težké si představit jak vypadá. těším se na další díl.

29.11.2018 4 z 5

Pozdní láska Pozdní láska Danielle Steel

Knížka byla pěkná taková oddychovka, které ukazuje sílu přátelství, to že na první dojem není nutné vždy dát a o síle lásky.

05.11.2018 4 z 5

Za zdmi paláce Za zdmi paláce Cay Garcia

Přiznávám, že knížka byla trochuslabší. Tím jí ale nechci schodit uplně protože popisuje prostředí , které mi neznáme takže přináší zajímavé informace. Nic méně chápu, že pro autorku to bylo težké období a já si vůbec neumím představit jak bych to zvládala já, ale mohla více popsat život a tradiční způsoby a trochu mín vynechat svůj osobní život i když to bez pochybi k vyprávění patří. knížka je čtivá .

07.10.2018 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Knížka byla pěkná ale že by mě uchvátila to říct nemohu . Ano byla jsem napjatá jak to dopadne a bylo to ctive . Ale jestli se pustím do dalších knížek id autorky nevím

22.07.2018 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Knížka byla velmi citová a pěkně napsaná. Člověka to rychle vytáhlo do děje. A hodně jsem v tom viděla pár věcí a chování lidí co z nám z meho okolí. Milé čtení.

26.06.2018 4 z 5

Tulák a erb lilie Tulák a erb lilie Karel Patočka

Knížka byla hezky napsaná.ale trochu jsem se v tom chvilkama ztrácela a bylo tam také hodně postav . Jinak celkem ctive

06.06.2018 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knížka byla moc hezká vtipná jen ten konec byl trošku smutny . Se čte se to dobře je to skvělá oddychovka .

26.05.2018 5 z 5