dqenisa dqenisa komentáře u knih

Nádherný život Nádherný život Danielle Steel

Knížka byla velmi hezká. Mám pocit že se mi nějak líbila asi nejvíc z tech co jsem četla, teda po Střípcích vzpomínek. Dobře se to četlo a přišlo mi, že to mělo spád.

16.04.2018 4 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Fantastický závěr .

27.03.2018 5 z 5

Poušť v plamenech Poušť v plamenech Alwyn Hamilton

tak tenhle příběh mě dostal. Zajímavý a napínavý rozhodně se těším na další díl

23.03.2018 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

No pani tak to se četli jedním dechem. Napínavé, milé a smutné. A fakt moc dobré.

18.02.2018 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Knížka byla krásná, vtipná a veselá ale zároveň i smutná a napínavý. Líbilo se mi prostředí ve kterém se příběh odehrává a milost napsaného textu, bylo to velmi ctive.

11.02.2018 5 z 5

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Nevím proč ale já z nich nemuzu . Jednou jsou spolu podruhé ne . No co mě na téhle knížce bere jsou erotické scény. Třetí díl si ráda přečtu.

05.02.2018 4 z 5

Kocour z Montmartru Kocour z Montmartru Michaela Klevisová

Knížka byla opět hezká, ale nepřišla mi tak čtivá jako předešlé knížky. Jinak povídky byli hezké, zajímavé a místy i poučné co se týká toho jak můžeme vnímat svět kolem nás.

18.01.2018 4 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Celá tahle série byla skvělá možná na mě místy trochu děsivá ale přesto čtivá a plná lásky a napětí, zvratů a překvapení.

15.01.2018 4 z 5

Dvojník Dvojník Danielle Steel

Knizka se mi libila, a musim rict ze byla bez takovych tech pro me hloupych vet, ktere se v jinych objevuji coz me prislo super ze jsem je zde nenasla. Cetlo se to pekne a celkem rychle .

17.12.2017 4 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Naprosto skvele cteni. Knizku jsem doslova hltala a stranky ubyvaly sami. Je to napinave, romanticke a zajimave. Hodne se tesim na dalsi dil.

19.11.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

tenhle příběh byl zajímavý, ale občas jsem měla chvilku, že knížku už nedočtu. Bylo to takové surové a trochu strašidelné čtení aspoň pro mě. Ale nic méně mě to zajímá jak to dopadne a další díl si přečtu i když nevím jak na něj budu reagovat.

06.10.2017 4 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Tak páni tenhle příběh je super. Už se těším na další pokračování. Jen ten závěr knížky byl takový slabší ale jinak výborné, velmi čtivé a zajímavý námět.

06.10.2017 5 z 5

Zrada Zrada Danielle Steel

Příběh byl zajímavý, první půlka knížky mě fakt bavila a ke konci to už trochu ztratilo švih. Nic méně to bylo dobré.

06.10.2017 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tahle serie byla skvělá, ale tenhle třetí díl se mi četl nějak nevím moc mi to nešlo od ruky. Bylo to čtivé a do konce knihy jsem netušila jak to dopadne. Ale i přes to tuhle sérii můžu doporučit :-) .

01.10.2017 4 z 5

Noc s Marilyn Monroe Noc s Marilyn Monroe Lucy Holliday

Musím říct, že tenhle díl mě moc neokouzlil, ale bylo to také dobré čtení. prostě taková nenáročná četba.

25.09.2017 4 z 5

Noc s Audrey Hepburnovou Noc s Audrey Hepburnovou Lucy Holliday

Tahle knizka me velmi bavila a byla dost ctiva. Opravdu takovy odlehceny humor a dobre napsane kapitoly. Doporucuji .

16.09.2017 5 z 5

Neviditelný host Neviditelný host Maryrose Wood

Tahle serie byla prijemna, vtipna a takova trochu detska, ale pekna.

19.08.2017 4 z 5

Hvězdný poutník Hvězdný poutník Patrick Carman

Krasny a napinavy zaver cele serie . Moc jsem si ji uzila a jsem rada ze jsem si ji precetla.

19.08.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Ahoj . Já jsem dneska tuhle knížku dočetla a musím říct, že mě to trochu zničilo. Bylo to absolutně skvělé čtení .To že by tam byly nějaké scény umělé mi moc nepřišlo, ale taky se mi nelíbilo to tak se Feyre kousla a odešla na tu chatu. To souhlas. Jinak to má v sobě strašnou sílu, obdivuji autorku, že to dokáže napsat tak, že vás to pohltí. a ta láska . Byl tam taky jeden okamžik kdy . Bylo to jako by se ve mne něco zlomilo jako bych uvnitř sebe cítila Díru, která zeje prázdnotou a pocit ze začnu brečet a ze nevím jestli chci čist dal a mam pocit, ze jsem to necítila jen jednou .
Chci moc další díl . :-)

04.06.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Tahle knížka byla velmi hezká a bylo to zase trochu něco jiného než autorka psala v Selekci. Nazvala bych to takovým osvěženim v její tvorbě. Velmi ocenuji pouziti prersonifikaci Oceanu a popis hlavnich postav. Knizka je romanticky pribeh z prvky napeti. Doporučuji k přečtení.

24.03.2017 4 z 5