dqenisa dqenisa komentáře u knih

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Opět skvělé a zábavné čtení.

14.02.2017 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Tahle knížka je skvělá . Ano je to fantasy pro mladé, ale výjimečná . Tou silou příběhu, tou touhou po lásce, boji za dobro, bojem za samo sebe. Je to čtivý a pohltí vás to . ¨Bolest a vítěství . Ten svět, který kniha popisuje je jako z pohádky. Příběh rozehrává osudy skvělých postav a všechno tak do sebe zapadá.Má to spád. A to mám ráda. A už se těším na další díl. Na radost , očekávání,odhodlání, strach a bolest, klid a mír. Na sílu lásky.

11.02.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vyborna knizka dlouho jsem se tak nepobavila u cteni knihy. Hodne jsem se smala :-) .

10.02.2017 5 z 5

Madame dnes přijde později Madame dnes přijde později Susanna Kubelka

No nevim . Knizka me moc nezaujala, cekala jsem ze to bude vtipne, ale moc jsem se nesmala. Jedina dobra vec se ze to odehravalo v Parizi.

22.08.2016 3 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Opět naprosto skvělé a užásné.

30.07.2016 5 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Knížka je dobře napsaná . je to příjemná letní oddechovka.

30.07.2016 4 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Prostě skvělý příbeh. Četlo se to opravdu moc dobře. doporučuji i ten námět příběhu je takový neotřelý. Už se těším na další díl .:-)

27.06.2016 5 z 5

Márnivá sezóna Márnivá sezóna Karin Krausová

Knížka byla moc hezká. Je to taková od dechovka, vtipná ale i trochu smutná s nějakým tím zvratem. le lehce napsaná a dobře se čte .Můžu doporučit.

11.06.2016 4 z 5

Zabouchnutá do tebe Zabouchnutá do tebe Carole Matthews

Je to dobra oddechovka . Hezky napsana a se zajinavym napadem, ale mezi me top knihy nepatri. Ale na leto dobry. :-)

28.05.2016 4 z 5

Střípky vzpomínek Střípky vzpomínek Danielle Steel

Tak tohle byla moje první knížka od této autorky a byla opravdu skvělá. příběh Sereny a Brada . Jestli je na světě taková láska tak ten kdo jí pozná bude ten nejšťastnější člověk. Tehle má lásku, odvahu, smrt, sklamání, víru sama v sebe. Je to dokonalý, otevřený a rozhodně se vás to dotkne po všech stránkách.

15.05.2016 5 z 5

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Knizka je skvela . Hodne vas pohlti a jak se zactete je tezke odejit. Namet, ktery byl v pribehu pouzit byl originalni a takova dobra zmena oproti beznym tematum pro fantasy knihy. Doporucuji. Jen me mrzi, ze dalsi dil uz si neprectu nebot se ho nekladatelstvi nechysta vydat :-(.

03.05.2016 4 z 5

Jak ty mně, tak já tobě Jak ty mně, tak já tobě Ellen Berg

Skvela knizka. Priznavam, ze je trochu slabsi, ale je to skvela oddychovka. Vtipna i dramaticka s prekvapivym koncem.

24.04.2016 5 z 5

Okouzlená nocí Okouzlená nocí Amy Plum

Skvele no nemuzu z toho. By la to pro me vitana zmena co se tyka tematu. Knizku jsem precetla behem par dnu. Doporucuji.

17.03.2016 5 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Skvělé. Moc mě ten příběh zaujal. Jak se jednou začtete nepustí vás to. když jsem knížku dočetla, první reakce byla, že chci okamžitě další díl, protože jednoduše musím vědet jak to bude dál. ze začátku jsem měla trochu problém si zvyknout, že se děj odehrává pod vodou, ale pak mi to díky síle příběhu bylo jedno. Moc hezký příběh.

10.03.2016 5 z 5

První dojmy První dojmy Charlie Lovett

Tuhle knizku jsem objevila v malem zapadlem knihkupectvi v Praze a hned me zaujala nevim cim, jestli obalkou nebo nazvem, proste jsem citila ze si ji musim koupit. Uz po prvnich strankach jsem zjistila, ze jsem udelala spravne. Ze zacatku je to romanticka oddychovka a pak se to zvrtne a pribeh zacina byt pekne zahadny. Stoprocentne vas to pohlti. Nikdy jsem J.A. moc necetla, ale jeji pribeh mi v teto knize nevadil. Moc se mi taky libilo, jak se prolina historie a soucastnost. No proste bozi.

06.08.2015 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Moc hezky pribeh, pokazde kdyz jsem se zacetla tak me to vtahlo do deje. Nemuzu se dockat dalsiho dilu. Hlavni hrdinku jsem si moc oblibila a vubec ty postavy byly skvele.

26.07.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Pani skvela knizka. Na zacatek asi ohodnotim peknou obalku a krasne saty. Knizku jsem precetla dost rychle a neni divu, je to svizne, ctive a vtahne vas to do pribrhu. Trochu me mrzelo, ze se nevysvetlilo rozdeleni kast a vznik zeme. Nicmene ten to nedostatek vynshradila hlavni hrdinka a ostatni postavi. Pokazde kdyz jsem docetla jsem se nemohla dockat az budu pokracovat. Rozhodne doporucuju a nenecham si za nic ujit dalsi dily, na ktere se moc tesim. Pani je to tak vzrusujici a napinave .

18.12.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

No dobrý . Docela mě překvapilo jak rychle se dostali k sexu. a hezký je to poutavé čtení.

25.11.2014 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Docela hezky napsaný příběh, velmi se mi líbilo jak to autorka vystihla rozhodně se mi to líbilo ale je to spíš oddychovka.

13.11.2014

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Bylo to dobré čtení. Mě osobně se to moc líbilo. Je to sexy ale né nějak pervézní. Je to milé a škádlivé, občas vás to pěkně rozpálí.

04.11.2014 5 z 5