Políbená měsícem

Políbená měsícem https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219623/bmid_revenanti-polibena-mesicem-5pM-219623.jpg 4 63 26

Revenanti série

< 2. díl

Po porážce Luciena, vůdce temné odnože revenantů, se zdá, že lásce Kate Mercierové a Vincenta Delacroix nestojí nic v cestě. Jak však jejich vztah nabírá na intenzitě, řeší oba zásadní otázku, jak skloubit život smrtelnice a nemrtvého. Vincent jen velmi těžko odolává pokušení obětovat se pro záchranu nevinných lidí. Slib, který Kate dal, totiž znamená nechat tyto lidi umírat. Na scéně se ke všemu objevuje nový, překvapivý nepřítel a svět revenantů se začíná otřásat ve svých základech. Každý si bude muset vybrat, na jakou stranu se postaví…... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Motto

Until I Die , 2012

E.T.007
19.04.2024 4 z 5

Príjemná oddychovka.

Bajuli
30.05.2021 4 z 5

Ta knížka by byla, tak boží a super a všechno, ale ten konec? Ten konec byl napsaný tak, jako kdyby jste prostě najednou zničeho nic zkončili, nic byste nevyřešili, ale prostě přestali psát. Asi dva dny jsem z toho byla dodělaná, protože ten konec.. Vy ani plus minus nevíte, jak to dopadne! Ano je to hezké pokračování pro další díl, jenže to by ten další díl musel být přeložený do češtiny a to on není.. Romantická linka jinak krásná, série je něco na způsob sérii Stmívání, ale haló? Ten konec? Velký špatný.. Takže rada: Pokud máte neskutečnou zásobu fantazie, klidně si knihu přečtěte, protože až na ten konec, stojí opravdu za to. No a pokud jste z otevřených, ale jako neskutečně otevřených, konců v háji, tak čtěte pouze na vlastní nebezpečí, nebo knihu prostě nečtěte, neboť u Vás později může dojít k pěkně naštvané a vydeptané náladě.

Dyna08
13.03.2021

Kniha pro mě zkončila jak nejhůř mohla, a to jen proto, že se nedozvím jak to doopravdy zkončilo...

janelka2
10.05.2019 5 z 5

Moc hezké. Jsem ale pekelně naštvaná. Jak si můžou nakladatelé dovolit přeložit pouze dva díly. Pokud už sérii začnou prodávat mělo by být povinností celou sérii dopřeložit, jinak by měli vracet peníze. Člověk stráví X hodin četbou a pak neví jak to dopadlo?Jako fakt nechápu proč zrovna u této série knížky přestali překládá, protože jsou opravdu povedené. Po dlouhé době mě nějaká kniha s touto tématikou opravdu nadchla. Láska, vtip, sympatické postavy. Opravdu mi rozum zůstává stát.

06.03.2019

Na FB je skupina, ale je v ní jen 9 lidí, a to nám asi moc nepomůže :-(

Kimina35
08.11.2018 4 z 5

Prosím o radu, na odkazu který uvádíte na 3. díl se mi ukazuje chyba. Nevíte co s tím je? Popřípadě jestli nemá někdo někde jinde?

Silmarien
24.05.2018 2 z 5

Chýbalo tomu očarenie z jednotky, kde sme sa zoznamovali s novým svetom. Osudová láska bola nudná a v celej knihe sa až na posledných 30 strán (a pár strán v rámci knihy pri guérisserke) v podstate nič nestalo. Chápem, prečo tretí diel nikto neprekladal. Napriek tomu, že je tam jasný otáznik, čo sa asi stane, nepotrebujem to vedieť, lebo ma to nezaujíma. Nuda.

Ailee
08.05.2018 4 z 5

To snad ne! Otevřený konec, když vím, že u nás třetí díl nevyšel???!!! Za co?! Že já pitomá po druhém díle, který měl víceméně konec uzavřený, raději neskončila:-/ Co mám teď krucinál dělat, co?

Nikysek.j
14.02.2018 5 z 5

nejlepší ženská :-) moc děkuji za překlad 3 dílu.

Nikoll2
17.12.2017 5 z 5

Stejně jako první díl, i tento jsem přečetla jedním dechem.:)
Ale ten konec?! Stejně jako asi všechny i mě takto otevřený konec vážně až naštval. :D

08.07.2017

Založila jsem skupinu
Sdílejte a přidávejte se :-)
Když nás ve skupině bude hodně, když prokážeme, že máme o třetí díl opravdu zájem, tak třeba nakonec bude :-D

Veronika95
05.06.2017 4 z 5

Zrovna jsem knihu dočetla.
Asi před dvěma dny jsem se k příběhu znovu vrátila po tom, co jsem asi před měsícem přečetla pár stránek a knihu považovala za nudnou. Ovšem za ty dva dny, co jsem se ke knize opět uchýlila, jsem ji zhltla jak malinu a naprosto mě očarovala. Vlastně ani pořádně nevím čím, možná těmi záhadami a hádankami, kterými byl příběh nasycený.
Poslední věta v knize mě nenechala chladnou a i přesto, že 3. díl u nás nejspíše nevyjde, objevila jsem v dřívějších komentářích blog dívčiny, co 3. díl překládá. http://arialissa.blog.cz/rubrika/if-i-should-die
Moc děkuji za překlad!
Tak hurá do čtení!

Lucik100
11.04.2017 5 z 5

Skvělé pokračování další série. Co to má sakra znamenat, že další díl vydávat nebudou? Moc děkuji AriaLissa.

Mark.
17.09.2016 4 z 5

Druhý díl mne celkem zklamal. z daného důvodu doufám ve zlepšení třetího dílu, protože první mne bavil. Děkuji AriaLissa. První kapitola přečtená

AriaLissa
07.09.2016 5 z 5

druhá kniha skončila blbě, i když se mi líbila. proto po informaci, že třetí díl nevyjde, jsem se ho rozhodla přeložit sama. již je k dispozici první kapitola.

24.08.2016

Mě se kniha líbila, ale dost mě zklamal otevřený konec. Ty bys opravdu přeložila celou trojku a dala to na svůj blog, AriaLissa?

AriaLissa
19.07.2016 5 z 5

Mě se kniha líbila moc. jen je škoda, že další díl už nebude. psala jsem do nakladatelství, tato série prý měla nízké prodeje. nevíte, kde by se tento díl dal sehnat alespoň v angličtině?

dqenisa
03.05.2016 4 z 5

Knizka je skvela . Hodne vas pohlti a jak se zactete je tezke odejit. Namet, ktery byl v pribehu pouzit byl originalni a takova dobra zmena oproti beznym tematum pro fantasy knihy. Doporucuji. Jen me mrzi, ze dalsi dil uz si neprectu nebot se ho nekladatelstvi nechysta vydat :-(.

LyP
03.12.2015

Tento díl byl ještě lepší nez ten predchozi ale totalne me rozzuril ten konec,ze skoncil nerozhodne. Ale už se moc tesím na dalsí díl snad vyjde brzy :))

Andýsek11
01.12.2015 5 z 5

Kniha Políbená Měsícem byla báječná! Stejně jako první díl téhle senzační trilogie, trochu mě mrzelo, že vztah Vincenta a Kate se „vlekl“ a zůstával občas na mrtvém bodě, ale i přes to to bylo skvělé čtení.
Knížku jsem měla přečtenou za pár hodin a už se nemůžu dočkat na další díl.
P. S. Víte, že v Americe mají mezi 2. a 3. dílem jeden speciální díl Die for Her (Revenants #2.5) z pohledu Julese.
Myslíte si, že vyjde i tady v Česku? Já teda doufám, že ano! :D

Amy Plum