Políbená měsícem

Políbená měsícem

Po porážce Luciena, vůdce temné odnože revenantů, se zdá, že lásce Kate Mercierové a Vincenta Delacroix nestojí nic v cestě. Jak však jejich vztah nabírá na intenzitě, řeší oba zásadní otázku, jak skloubit život smrtelnice a nemrtvého. Vincent jen velmi těžko odolává pokušení obětovat se pro záchranu nevinných lidí. Slib, který Kate dal, totiž znamená nechat tyto lidi umírat. Na scéně se ke všemu objevuje nový, překvapivý nepřítel a svět revenantů se začíná otřásat ve svých základech. Každý si bude muset vybrat, na jakou stranu se postaví…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/219623/revenanti-polibena-mesicem-5pM-219623.jpg 4.237

Revenanti (2.)

Until I Die (2012)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Motto

Rosamunda

Založila jsem skupinu
Sdílejte a přidávejte se :-)
Když nás ve skupině bude hodně, když prokážeme, že máme o třetí díl opravdu zájem, tak třeba nakonec bude :-D

Veronika95

Zrovna jsem knihu dočetla.
Asi před dvěma dny jsem se k příběhu znovu vrátila po tom, co jsem asi před měsícem přečetla pár stránek a knihu považovala za nudnou. Ovšem za ty dva dny, co jsem se ke knize opět uchýlila, jsem ji zhltla jak malinu a naprosto mě očarovala. Vlastně ani pořádně nevím čím, možná těmi záhadami a hádankami, kterými byl příběh nasycený.
Poslední věta v knize mě nenechala chladnou a i přesto, že 3. díl u nás nejspíše nevyjde, objevila jsem v dřívějších komentářích blog dívčiny, co 3. díl překládá. http://arialissa.blog.cz/rubrika/if-i-should-die
Moc děkuji za překlad!
Tak hurá do čtení!

Lucik100

Skvělé pokračování další série. Co to má sakra znamenat, že další díl vydávat nebudou? Moc děkuji AriaLissa.

Mark.
17.09.2016

Druhý díl mne celkem zklamal. z daného důvodu doufám ve zlepšení třetího dílu, protože první mne bavil. Děkuji AriaLissa. První kapitola přečtená

AriaLissa
07.09.2016

druhá kniha skončila blbě, i když se mi líbila. proto po informaci, že třetí díl nevyjde, jsem se ho rozhodla přeložit sama. již je k dispozici první kapitola.

Rosamunda
24.08.2016

Mě se kniha líbila, ale dost mě zklamal otevřený konec. Ty bys opravdu přeložila celou trojku a dala to na svůj blog, AriaLissa?

AriaLissa
19.07.2016

Mě se kniha líbila moc. jen je škoda, že další díl už nebude. psala jsem do nakladatelství, tato série prý měla nízké prodeje. nevíte, kde by se tento díl dal sehnat alespoň v angličtině?

dqenisa
03.05.2016

Knizka je skvela . Hodne vas pohlti a jak se zactete je tezke odejit. Namet, ktery byl v pribehu pouzit byl originalni a takova dobra zmena oproti beznym tematum pro fantasy knihy. Doporucuji. Jen me mrzi, ze dalsi dil uz si neprectu nebot se ho nekladatelstvi nechysta vydat :-(.

LyP
03.12.2015

Tento díl byl ještě lepší nez ten predchozi ale totalne me rozzuril ten konec,ze skoncil nerozhodne. Ale už se moc tesím na dalsí díl snad vyjde brzy :))

Andýsek11
01.12.2015

Kniha Políbená Měsícem byla báječná! Stejně jako první díl téhle senzační trilogie, trochu mě mrzelo, že vztah Vincenta a Kate se „vlekl“ a zůstával občas na mrtvém bodě, ale i přes to to bylo skvělé čtení.
Knížku jsem měla přečtenou za pár hodin a už se nemůžu dočkat na další díl.
P. S. Víte, že v Americe mají mezi 2. a 3. dílem jeden speciální díl Die for Her (Revenants #2.5) z pohledu Julese.
Myslíte si, že vyjde i tady v Česku? Já teda doufám, že ano! :D

Markett
06.09.2015

Po přečtení prvního dílu, ze kterého jsem byla nadšená, mě nezklamal ani ten druhý. Upřímně je to velice originální kniha s originálními postavami a dějem. Ale mělo to i své mínusy. Nejenže se děj rozjel až na konci, trošku mě štval takový stereotyp v lásce Vincenta a Kate. Nevím proč, ale úplně se mi zdálo, jakoby ti dva zamrzli na jednom bodě a tam i zůstali, žádné budování vztahu, nic takového. To, že kniha byla taková nepříliš akční na začátku, měla jsem aspoň možnost poznat nové postavy, které mě velice překvapily, hlavně Violette. Knihu rozhodně mohu doporučit, ale myslím si, že nadchne spíš dívky. :)

Už aby bylo pokračování... :)

anibeni
03.03.2015

Skvělé pokračování prvního dílu, které navíc skončí v tom nejnapínavějším okamžiku.... Série o revenantech mne prostě baví...

muchomurka
18.01.2015

Druhý díl mi přišel zdlouhavější než první. Děj se pořádně rozproudil až na konci, na posledních 20 stranách. Oceňuji vtipné momenty, například s Julesem a Ambrosem, ale láska hlavních postav působila šroubovaně, málo spolu interagovali. Celkově tohle téma nabízelo dobrý potenciál, který nebyl příliš využitý. Je to škoda. Uvidíme, co přinese další díl.

KatnissLavender
05.01.2015

Pěkná a čtivá kniha, která se téměř vyrovná prvnímu dílu. Bohužel tu ale chybí pořádná akce a vlastně se skoro celou knihu neděje nic vyloženě zajímavého. Konec mi to ale docela vynahradil, protože byl akční, nepředvídatelný a opravdu hodně mě naladil a nalákal na přečtení dalšího dílu... Kniha mi ale nic světoborného nenabídla, takže zůstávám jen u tří hvězd.

Maragad
01.11.2014

Kniha Políbená měsícem je opět překvapivým dílem, které klade důraz na romantickou linku a právě proto bych knihu spíše doporučila čtenářkám. Oproti prvnímu dílu nás tentokrát nečeká uzavřený konec, právě naopak, budete Amy Plum proklínat a doufat, že poslední díl vyjde co nejdříve.

JanaDor
07.10.2014

Nepříjemně se mi zde připomenulo, proč nemám ráda rozečtené série, které nejsou kompletně vydané. Ten konec…Proč to muselo skončit v tom nejnapínavějším momentu? Kdo to má vydržet, když nevím, kdy bude třetí, závěrečný díl? Doufám, že nakladatelství bude ke mně hodné a já se dočkám co nejdříve. Jinak to bylo super.
Druhý díl si podržel kvalitu prvního. Nadále to bylo čtivé, zajímavé, i když o trochu méně akční. Dít se něco začalo až ke konci. Ale nudné to určitě nebylo.

Amy Plum

Amy Plum