dqenisa dqenisa komentáře u knih

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

No bylo to dobré počtení, jen mě zarazil až příliš otevřený konec. Ale závěr to byl dobrý .

30.03.2013 4 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Souhlasím že tenhle díl byl lepší. Bavilo mě to. Mělo to docela dobrý spád a napínavé momenty. Těším se na další díl .

14.03.2013 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Tahle knížka se mi líbila a dneska jsem si šla koupit druhý díl. Příběh byl zajímaví a docela to šlo.

09.03.2013 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

No knížky s touhle tématikou moc nečtu a tak mě to docela překvapilo a líbilo se mi to. Bylo to napínavý. No uvidíme co přinese další díl.

01.02.2013 4 z 5

Zpověď Zpověď Arnošt Lustig

Tahle knížka má v sobě velký kus pravdy, svědectví o minulosti. Je obdivuhodné jak to pan Lustig vypráví. Lidé by neměli zapomínat, každý by si to měl přečíst Při čtení téhle knihy na vás doléhá ta bolest, hrůza, ale i radost a pochpení. Když to čtete barvitě prožíváte osud dané osoby, v hlavě vám plujou ty obrazy, které by jste nikdy v životě nechtěli vidět. A přesto jsou na svetě lidi, kteří s tím prošli. Ano, přečtete si to a nezapomínejte.

26.01.2013 5 z 5

Past Past Lauren DeStefano

Začala bych tím, že mě to velice překvapilo. Ta myšlenka využití budoucnosti a ostatně samotné pojetí tohoto tématu bylo dobrý nápad. Iluze kterou auorka popsala byla téměr dokonalá, popsání vztahu třech odlišních dívek mě také nadchlo. Autorka zde vystihla všechny potřebné aspekty a to lásku, oddanost, touhu, příběh, sílu vůle a další. Opravdu dobrá knížka.

13.01.2013 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Co dodat. Číst tuhle knížku bylo super. Zpočátku jsem nevěděla co čekat, ale když sem se začetla uplně mě to pohltilo. Nejen příběh užasné hlavní hrdinky, ale i ostatních postav. To jak autorka barvitě vypsala pocity a situace bylo dobré. Určitě můžu doporučit. Dobrá knížka.

24.12.2012 4 z 5

Sama čepel Sama čepel Joe Abercrombie

No co dodat prostě dobře napsané. Při čtení téhle knížky si dokonala představujete ty scény. Docela to má rychlý spád, ale nějaké pasáže by tam být nemuseli. Nevím jestli si přečíst další díl. Ale rozhodně dobrá knížka.

23.12.2012 4 z 5

Žár Žár Richelle Mead

No páni. Tahle serie mě nepřestává bavit, naopak sem do ní zblázněná až po uši. Skvělé, vtipné, osvěžující. Nečekla jsem nějaký úspěch po Vampýrské akademii, ale nezklamala mě. :-)

31.10.2012 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Skvělé a dotažené do dokanélo konce. Svělá serie, jsem ráda že jsem si jí přečetla.

16.10.2012 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Mě se také kniha líbila. Byla, je to dobrá trilogie. No a ten konec byl velice hezký a dojemný. Opravdu to stálo za to. Vážně dobrý příběh.

13.10.2012 5 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu B. M. Gill (p)

Ze začátku mě to docela zaujalo, ale k závěru to nějak ztratilo tu počáteční jiskru. každopádně je to dobrá knížka.

04.10.2012 4 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Opět dobře napsané. Není co řešit. těším se na další díl.

22.09.2012 5 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

No tak tehle díl pro mě nebyl ohromující, některé části by tam být nemuseli. Závěr byl dojemný. Jinak závěr se poved, tohle byla dobrá serii. Autorka opět potvrdila že její styl psaní je čtivý. Na knihu mám názor dobrý.

01.09.2012 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Jo tenhle díl byl lepší než první, ale ani ten nezklamal. Jsem velice napnutá jak se nastalá situace vyřeší. Moc se těším na další díl. A musím se přiznat že málo která knížka u mě zvítězí a tahle serie to dokázala. Pokud jste jí nečetli doporučuju.

28.08.2012 5 z 5

Princezna Princezna Andrzej Pilipiuk

Knížka mě opět nadchla a těším se na další díl.

26.08.2012 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Ano, kniha je velice čtivá. Výborný děj a hlavní hrdinka. Velice se těším na další díl. V téhle knížce jsem našla to co mi výrazně scházelo po těch všech knížkách o upírech. Bylo to takové příjemné osvěžení. A rozhodně si našla místo v mé čtenářské duši.

19.08.2012 5 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Jo mě tento příběh zaujal také víc něž první díl. Velice se těším na další díl. Dobrá kniha.

16.08.2012 5 z 5

Sestřenky Sestřenky Andrzej Pilipiuk

Ano tahle kniha je velice čtivá a napínavá. Opravdu doporučuju.

13.08.2012 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Skvělé. Viděla jsem to ve filmové podobě, takže jsem nevěděla co čekat .Ale musím říct, že knížka je velice dobrá. Čte se dobře.

22.07.2012