dqenisa dqenisa komentáře u knih

Slza Slza Lauren Kate

Mám příběhy téhle autorky ráda a i tenhle se mi líbil. Těším se na další díl. Přišlo mi, že série Andělé byla o kousek lepší, ale ani tohle není žádný propadák. Naopak mě to velmi rychle vtáhlo do děje a jak jsem se začetla nedokázala jsem přestat.

09.10.2014 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Dlouho jsem přemýšlela zda si to mám přečíst. Po Va jsem byla trochu na vážkách. Dala jsem si pauzu vstřebala ten předešlý příběh a před pár dny si tohle půjčila v knihovně. Myslím, že ted byl pravý čas a potvrdilo se mi to. opět mě to nadchlo a těším se na další díl. nemohu se dočkat jak to dopadne.

28.06.2014 4 z 5

Královské tajemství Královské tajemství Lenka Cyprisová

No zápletka byla dobře zvolená. Nenadchlo to a ani to nezklamalo. Bylo to hezký a docela to čtení utíkalo. Je to odechovka.

11.06.2014 4 z 5

Štít Štít Richard Brown

Opět mě čtení tohohle příběhu nezklamalo. Stačily mi na to dva dny tak moc jsem se do toho začetla. doporučuju. :-)

04.06.2014 4 z 5

Přilbice Přilbice Richard Brown

Velmi mě tahle knížka zaujala hned jak sem jí viděla. a po tom co jsem si jí přečetla se nemůžu dočkat druhého dílu. Napínavé, poutávé úplně mě do vtáhlo do děje.

03.06.2014 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Zpočátku jsem z toho byla lehce zmatená, ale rozhodně to má zajímavou zápletku. taky oceňuju zapojení tech dávných příběhů. Těším se na další díl.

29.05.2014 4 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

No popravde mi to prislo nejaky divny. Napad dobrej,ale to pojeti pribehu? Dost me mrzel konec. Rada bych vydela tu reakci a vubec to byl dost otevreny konec. Nevim jaky je svet hvezd, ale neco mi prislo prehnany. Ale kazdopadne si to precist muzete je to knizka a pauzu. :-)

03.05.2014 3 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Sla jsem do knihovny a tohle tam objevila. Jo libilo se mi to a myslim,ze tohle by chtela kazda holka. Ten konec mi prisel trochu divny, ale rozhodne pohodove cteni.

29.04.2014 4 z 5

Tančit ke hvězdám Tančit ke hvězdám Sarah Rubin

Knizka se cetla velmi dobre. Mam urcite veci spolecme s hlavni hrdinkou a o to vic me to bavilo cist. Je tu ukazano ze kazdy muze dosahnout sveho cile a to je hezke.

21.04.2014 4 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Je to velmi hezký příběh. A hlavně je v něm ukázána jedna velká pravda a to, že by jsme lidi neměli nikdy odsuzovat před tím něž je poznáme. V tom příběhu je ukázaná moc přátelství, odvahy, důvtipu. Moc se těším na druhý díl, jsem zvědavá jak tohle dobrodružství bude pokračovat.

07.04.2014 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Skvělé. Opravdu se mi tohle čtení moc líbilo. Zajímavý nápad a jelikož prostředí kaváren mám moc ráda o to víc mě zajímalo jak to vše dopadne. Myslím, že tuhle knížku můžu všem doporučit. Je to příjemné, zábavné a odpočinkové čtení.

03.04.2014 5 z 5

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Tak je tu konec docela dobré trilogie. Oceňuji nápad, kterým se autorka zabývala v příběhu. Na závěru toho dílu jsem byla lehce dojatá a vůbec mě poslední díl nadchnul a taky samozřejmě dva předešlé. Myslím, že by byla škoda si tyhle knížky nepřečíst. Jsou dobré :-).

21.03.2014 5 z 5

Už spíš, zlato? Říkala jsi něco, zlato? Už spíš, zlato? Říkala jsi něco, zlato? Willy Breinholst

Tahle knizka je skvela. Cte se velmi dobre a je obohacena spetkou humoru, kteremu se zajiste zasmejete. :-)

02.03.2014 5 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Moc se mi to líbilo.
Je to velice hezký a poutavý příběh, je plný dobrodružství, přátelství, odvahy, lásky. Už když jsem si to kupovala, tak jsem věděla, že nebudu zklamaná.:-)

05.12.2013 5 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Je to zajimave tema. Ta knizka byla hezky napsana a zajimava. Tesim se na dalsi dil.

27.09.2013 5 z 5

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Myslím, že autorka dobře vystihla název knihy. Mě se knížka četla moc dobře. A přišlo mi že to bylo lepší něž první díl. Takové svižnější.

29.05.2013 5 z 5

Magie zabíjí Magie zabíjí Ilona Andrews

Páni, četla jsem hodně serií, ale tahle byla nejlepší. Měla všechno, To jak autorka dokonale popsala magický svět a bytosti v něm. Příběh vás dokonale pohltil. Rozhodně bych chtěla pokračování.

11.05.2013 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

No nevím jestli je ta knížka tak dobrá jak jí propagují. Ano mám své dobré stránky, ale já bych tam nechala jen začátek a konec. při čtení jsem si pokládala otázku jetli to je bestseller, mě to teda tak nepřišlo.

09.05.2013 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

No špatný to nebylo, ale ani mě to nějak nenadchlo. Ale v některých kapotolách to bylo zajímavý. Taky se mi líbilo jak tam bylo použito ukázek z deníku, to mám ráda. Je to taková oddechovka.

24.04.2013 4 z 5

Dědičky Dědičky Andrzej Pilipiuk

Mě se tahle knížka líbila asi nejvíc z celé trilogie. Bylo to opravdu zajímavé a člověk objevil dosud věci které nikdy neslyšel a neznal. Závěr byl dojemný a pěkný. Vůbec všechny tři knížky byly dobré. Jsem ráda že jsem si to přečetla.

12.04.2013 5 z 5