Tančit ke hvězdám

Tančit ke hvězdám https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168591/tancit-ke-hvezdam-168591.jpg 4 40 11

Casey Quinnová tančí od narození. Má to v krvi. Třebaže nikdy nemohla chodit na hodiny baletu a místo půvabných piškotů nosí odrbané tenisky, má víc ladnosti v malíčku u nohy než všechny ty nafoukané dívenky v růžovém, co se na ni dívají spatra. Ze všeho nejvíc touží ukázat záda rodnému městečku a proniknout až tam, kde ve světlech neonů září jména největších hvězd – do New Yorku. Dostane se tam? Příležitost na sebe nenechá dlouho čekat a Casey se nedá odradit ničím, co jí stojí v cestě. Na cestě za svým snem poznává, že život dovede být hořký i sladký a v každém případě skrývá nová a nová překvapení.... celý text

Romány , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Mladá fronta

Dreamer Ballerina , 2011

jadunka
19.08.2018 5 z 5

Sice je to kniha pro děti, ale čas od času by si i dospělí měli připomenout, že by se nikdo neměl vzdávat svých snů a že je fajn umět si přát přesně tak, jak to umí děti. A tahle kniha to připomene naprosto skvěle.

DancerJaneBooks
01.03.2018 5 z 5

Tahle knížka mě moc bavila. Hodně jsem se vcítila do role Casey. Jde si za svým snem a to je správné a odvážné. Moc lidí to ani nedokáže. Třeba ani já moc ne. Knížka se mi taky hodně líbila díky tomu, že to bylo o tanci a já taky tančím a baví mě to.

vodopad152
27.12.2016 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale byla pro mladší než jsem já. Byla trochu naivní a bylo tam moc dobrých splněných přání. Takové pěkné dětské počtení.

KatieLT
23.11.2016 5 z 5

Tuhle knížku čtu teď po páté. Takže to o ní něco vypovídá.

carllie
31.05.2016 4 z 5

Casey, která si jde za svým snem!
Knížka se čte velmi rychle, ani jsem se nenadála a byl konec.

Ika6
06.10.2015 5 z 5

Přečetla jsem to hned, jak se mi dostala pod ruku.
Casey byla opravdu cílevědomá, takové lidi mám já ráda. Jenom by mě zajímalo, jestli šla Martha na jejich představení, když si vyvrkla nohu, já jí nejprve nesnášela, ale potom jsem si jí i oblíbila.

IceMoony
31.07.2015

Tato kniha byla podle mě jednoduše dokonalá! :3 Moc dobře se četla a líbila se mi. Dokonce jsem asi uprostřed příběhu brečela... A mě kniha rozbrečí málokdy. Doopravdy tuto knihu vřele doporučuji ^^

en.bee
18.04.2015

Dost procent v hodnoceni, tak jsem zvědavá :) Byla jsem na rychlo v knihovně a vzala jsem jen to, co jsem viděla a ještě necetla :D tak jsem zvědavá co z toho bude.

muffkrcma9
13.08.2014 5 z 5

Wau… to bylo fakt něco… Po přečtení jsem nemohla dýchat… úžasné!

Clare11
24.06.2014 5 z 5

Knížka se čte velmi rychle, hlavně těm, kteří milují tanec. Knížka o holce která dosáhla svého cíle a to je krásné.

dqenisa
21.04.2014 4 z 5

Knizka se cetla velmi dobre. Mam urcite veci spolecme s hlavni hrdinkou a o to vic me to bavilo cist. Je tu ukazano ze kazdy muze dosahnout sveho cile a to je hezke.

láska sny tanec

Autorovy knížky

Sarah Rubin
americká, 1982
2013  87%Tančit ke hvězdám

Kniha Tančit ke hvězdám je v