Magie zabíjí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Atlanta, sužovaná válkou mezi magií a technologiemi, ještě nikdy nebyla tak smrtící. Je dobře, že je Kate Danielsová připravená zasáhnout... Kate Danielsová možná odešla z Řádu rytířů milosrdné pomoci, ale stále se brodí až po kolena v paranormálních problémech. Nebo by se jimi spíš brodila, kdyby ji někdo najal. Založit si vlastní kancelář se ukázalo náročnější, než by čekala, zvlášť když teď Řád očerňuje její jméno. Situaci jí taky moc neulehčuje, že se mnoho potenciálních klientů nechá odradit představou, že by mohli vzbudit hněv Pána šelem, který se stal Katiným druhem. Takže když jí zavolá jeden z nejlepších Pánů mrtvých ve městě a chce pomoci s upírem mimo kontrolu, Kate se dvakrát nerozmýšlí a nabídku zaplacené práce přijme. Ale ukáže se, že nejde o jediný případ neobvyklých událostí. Kate tomu všemu musí přijít na kloub a rychle, protože jinak by celé město i všichni její drazí mohli zaplatit cenu nejvyšší…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152587/magie-zabiji-wfd-152587.jpg 4.6425
Série

Kate Daniels 5.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Magic Slays, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Magie zabíjí

Přidat komentář
marie2577
11. ledna

Každý díl je úžasný . Originální a opravdu zajímavý.

denniys
10.11.2020

Vrátila jsem ke Kate a byla jsem potěšena, že si stále drží svou úroveň. Příjemné na odreagování. Líbí se mi neustálé narážky na Kingovu Temnou věž - je jasné, že autorská dvojice toto dílo velmi dobře zná.


johana3160
18.10.2020

Tento dil me nebere tak moc jako jine, presto je to KATE:) namet je dobry, pribeh ale malicko pokulhava a zaver je pak trochu uspechany. Par dobrych scen se ale najde (nize zminene setkani Ascania s Julii nebo spickovani Kate s Curranem...
Jo jedna vec me malicko rozciluje v prubehu cele serie. A to jsou bohuzel obalky kazde z nich... stestim pro me ze ctu ebooks.

Jass
08.10.2020

Samozřejmě jsem hned skočila na další, ani tenhle díl jsem myslím nečetla podruhé celý, takže to bylo moc příjemné osvěžení - taky máte ten pocit, když se vrátíte ke oblíbené knize? Jako byste po dlouhé době potkali starého přítele? Tenhle díl nastavuje neskutečně vysoké sázky, asi na dvou místech jsem zaslzela, protože skutečně... když některé scény domyslíte... hrůza... u tohle dílu si vždycky uvědomím, že kdybych žila v tomhle světě velmi rychle bych se stala jednou z mrtvol... Na druhou stranu se tu poprvé objevují některé postavy, které se později zařadí mezi mé oblíbené - Ascanio a Roman... Navíc se znovu víc do středu dostává Derek a i Julie tu dostává víc prostoru. Moje asi úplně nejoblíbenější scéna je také v tomhle dílu. Je to spoiler? Asi ne, zkrátka první setkání Julie s Ascaniem je k popukání o Derekově reakci ani nemluvě. A rodina volhů...

"Neříkej mi Choti. Jmenuju se Kate."
(...)
Shrábla jsem složky a rychlovazač. "Jdu nahoru. Nezáleží mi na tom, kdo přijde ke dveřím. Pokud nepůjde o nějakou vyloženou katastrofu, krev nebo požár, nechci, aby mě kdokoliv vyrušoval."
Ascanio secvakl paty k sobě a pak mi řízně zasalutoval. "Jistě, Choti!"
Občas jsem chápala, proč Curran někdy tak řve.

Objektivně, detektivní zápletka tohohle dílu asi není tak dobrá, ale... to stejnak není důvod, proč tuhle sérii tak žeru... Editura by opět mohla být lepší... není to katastrofa, ale nic extra to taky není...

Elea
03.09.2020

Hodně, ale opravdu hodně, předvídatelný děj s odrazem červené knihovny, kniha se sice opět velmi dobře četla, ale i tak jí považuji za dosud nejslabší díl série.

ydnac
02.09.2020

Hledáte nové fantasy knihy? Tak tuhle si rozhodně nenechte ujít :-) Hlavní hrdinka Kate je super :-) akční, nebojácná,vtipná, drsná, soucitná, prostě moje oblíbená a bavil mě každý díl.

LilianaFalcon
18.02.2020

Asi zatím nejlepší díl :-)

kklepkaa
10.09.2018

Tak tohle bylo sice slabší, ale stále se to dobře četlo. Stará dobrá Kate se s ničím moc nemazala. Hodně mě bavil bojový pudl, co by sežral i mrtvýmu z nosu a škoda, že se neobjevil Rafael... po minulých dílech mi tu celkem chyběl.

1