Magie na vzestupu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kate a její druh Curran, Pán šelem, se potýkají se závažnou situací, z níž se svírá srdce. Ve Smečce se mnoho dětí kožoměnců nedožije dospělosti, protože nejsou schopné ovládnout svá vnitřní zvířata. Sice existuje lék, který jim v tom může pomoci, ale tajemství jeho výroby bedlivě střeží evropské smečky a v Atlantě je ho k dostání jen velmi málo. Kate nedokáže přihlížet, když trpí nevinní, ale hrozí, že řešení, jež se jim s Curranem naskytlo, může být ještě mnohem bolestivější. Evropští kožoměnci, kterým už se jednou podařilo nad Pánem šelem vyzrát, ho požádali, aby jako neutrální třetí strana zprostředkoval vyřešení jednoho sporu a zaplatí mu za to právě lékem. Kate a Curran vědí, že musejí nabídku přijmout – v sázce je přežití mladých lidí a budoucnost Smečky –, ale ani na minutu nepochybují, že míří přímo do pasti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/188484/kate-daniels-magie-na-vzestupu-b4j-188484.jpg 4.7307
Série:

Kate Daniels (6.)

Žánr:
Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fantom Print
Orig. název:

Magic Rises (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha Magie na vzestupu

Přidat komentář
Leona91
28. dubna

Panebože to byla neskutečná jízda. Oceňuji změnu prostředí, která knize jednoznačně prospěla. Musím říct že Hugh je pěkný hajzlík, ale já si ho okamžitě zamilovala. Z celé série je to má nejvíce oblíbená postava a kdybych byla Kate, tak bych značně přemýšlela o výměně partnerů. Nemůžu si pomoct, prostě jeho postava mě zcela dostala. Doufám, že nakladatelství vydá i knihu o něm. Curana jsem měla několikrát potřebu něčím praštit úplně mě téměř celou knihu neskutečně vytáčel. Postava Barabase se mi začíná čím dále líbit. Jsem ráda, že alespoň na chviličku jsme si odpočinuli od Julie a Jima a dostali i prostor nové postavy jako Eduardo nebo Keira. Taktéž se musím zmínit o Saimanovi, který mě nečekaně mile překvapil.

kklepkaa
28. března

Já věděla proč si dát pauzu a nechat si Kate až ji budu nejvíc potřebovat...
Líbilo se mi, že jsme opustili známý svět Atlanty a přesunuli jsme se na neznámé území a hlavně u toho nechyběly nejoblíbenější postavy. Hugh je zlatíčko, pokud se tak ten parchant dá vůbec nazvat. Nejde si ho nezamilovat. Doufám, že Kate chvilku vydrží :-)) Vztah mezi Kate a Curranem by se mohl zdát už nudný, ale pořád mě to celkem baví. Hlavně asi i proto, že to naštěstí není hlavní téma knih. Co se týče mytologie apod... tak opět slintám blahem.

Lethania
03.07.2018

Další parádní díl, který změnil prostředí, což je dobře. Všechno zlé se přece nemůže odehrávat v Atlantě. Hlavní záporák Hugh se mi hodně zamlouvá. Doufám, že bude i v dalších dílech.

Turante
15.02.2018

Co dodat, je to čím dál lepší ;-)

Jimm1
31.12.2017

Tak další velmi pěkný díl této série a konečně o něčem jiném nežli jen: ona ho má ráda, ona ho nenávidí, ona ho zbožňuje. V tomto díle se vlastně i toto pořadí otočilo.

paprika75
29.11.2017

Změna prostředí určitě pomohla. Rozbořená Atlanta už začínala trochu nudit. Asi jsem divná, ale Hugh se mi líbí ... nevím, kam se to bude vyvíjet. Příběh je vždycky tak dobrý, jak "dobrý" je záporák. Celý spolek klaďasů opět nezklamal a bylo by opravdu divné, kdyby nebyla nějaká mrtvola ... ale ona to být nemusela. No co ... jedeme dál. Tady je to 4-5*

pejty
24.05.2017

Parádní jízda s Kate pokračuje a stává se lepší a lepší s každým dílem. Víc snad už ani nejde k této sérii dodat.

Tamten
04.05.2017

Změna prostředí knize v rámci série výrazně pomohla, aby to nebylo stále stejné. Jen trochu na škodu je, že spousta věcí je řešena tak trochu pomocí Deus Ex Machina a bez toho by byli všichni mrtví.