Dědičky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V závěrečné části série se oblíbené sestřenky vrátí do své vesnice, aby obnovily rodový statek. Musí však přemoci nejen odpor deklasovaných venkovanů, ale i cizí magii, ohrožující princeznu Moniku. Cyklus navíc uzavírá rovněž dramatické střetnutí alchymisty Sedzivoje s Bratrstvem Druhé cesty, které ze všech sil usiluje o tajemství nesmrtelnosti. Po letech čekání se tak dočkáme uzavření další série mistra polské fantasy Andrzeje Pilipiuka a v jeho duchu jde opět o čtivou a zábavnou knihu, jež potěší všechny jeho příznivce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116960/dedicky-i8i-116960.jpg 3.855
Série

Sestřenky 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Laser-books (Laser)
Orig. název

Dziedziczki, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Dědičky

Přidat komentář
Finn69
16.05.2020

Třetí díl Sestřenek už mě až tak nebavil. Četlo se to sice pořád docela pěkně, ale příběhu bylo pomálu a ani té zábavy nebylo tolik jako v předchozích knížkách.
Holt nevstoupíš potřetí do jedné sestřenky, jak se tak nějak říká. A jestli se to tak neříká, tak by se asi mělo :)

elenai
18.09.2017

Ze začátku jsem se velmi dobře bavila. Ačkoli zde bylo hodně popisu, tak byl psán čtivě a zábavně. Dýchla na mě atmosféra jedničky, kterou mám nejraději. Ale zhruba v polovině se to nějak zvrtlo a knihu jsem dočítala jen z úcty k hlavním postavám. A taky jsem chtěla vědět, jak to dopadne se Sedzivojem. Je mi také líto, že Stáňa s Kateřinou byly kvůli Monice upozaděny. A dějová linie Arminia a Lászla mi přišla totálně zbytečná. Suma sumárum - jako trilogie velmi obstojné, ovšem samostatně je díl lepší průměr.


Erezka
02.06.2016

Kniha se mi zdá stále stejná stejná jako předchozí díly. Čtivá, zajímavá, dobrá do kabelky. Dávám jí ovšem 4 hvězdičky, protože mě celou trápilo, že nemůžu knihám dát 3,5. Tak jim to chci na konci vynahradit.

dqenisa
12.04.2013

Mě se tahle knížka líbila asi nejvíc z celé trilogie. Bylo to opravdu zajímavé a člověk objevil dosud věci které nikdy neslyšel a neznal. Závěr byl dojemný a pěkný. Vůbec všechny tři knížky byly dobré. Jsem ráda že jsem si to přečetla.

kolacky
05.03.2013

Dobré čtení o tom, že bez práce nejsou koláče!

Senza Jenka
14.04.2012

Série má, zdá se, sestupný charakter. Kniha nepostrádá napětí, ale děj je rozháraný a roztříštěný a zbude po něm pachuť na patře.