Vezmi černou slepici

Zaujaly Tě příhody Jakuba Vandrovce, nejlepšího exorcisty-samouka? Tak tady máš další dávku čtení! Tentokrát se dozvíš, co se stalo, když proběhla restituce hraběcího majetku, co vlastně vykopali archeologové a jak to bylo s Titanikem. Všichni, kdo si tohoto nehrdinského hrdinu oblíbili, určitě nebudou zklamáni, a čtenáři, jimž se starý ochmelka připlete do cesty poprvé, se určitě alespoň usmějí; kniha je plná neotřelého humoru a s věcmi vážnými se v ní zachází... nevážně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25715/vezmi-cernou-slepici-iEP-25715.jpg 4.3119

Kroniky Jakuba Vandrovce 3.

Povídky, Fantasy
Vydáno, Laser-books (Laser)

Wezmisz czarno kure.., 2001

Kniha Vezmi černou slepici

icezero
01.03.2020

něco lepší, něco slabší ale jako celek průměr... další vikendové čtení o bláznivém dědkovi

evika02
12.10.2019

Stejně jako předchozí je to čtivé. Příběhy jsou většinou krátké, takže se čte v klidu a pokaždé mně dokáže něco překvapit. Na Jakuba a jeho přátele si člověk snadno zvykne a pak už jen čeká, co z toho vypadne příště :-)

Kaik
24.08.2019

Jakub Vandrovec opět řádí. Provádí podobné šílenosti jako v předchozích dílech a většinou je to docela zábava. Některé povídky jsou tedy řádně ujeté. ;)

davidurban1973
23.10.2018

Některé povídky jsou dost dobré, některé slabší, ale celkově hodně čtivé a zábavné. Taková pohodová jednohubka.

Finn69
28.02.2018

Přátelé, nemá cenu si zastírat, že je to místy děsná ptákovina.
Ale docela zábavná, za dnešek (chřipka) jsem slupnul dva díly ani nevím jak :-)

Ookmalej
11.06.2017

Rychle se čte, svižné, klasický Jakub Vandrovec. Místy mírně nevkusné, černý humor přetéká ze stránek proudem.

Ikkju
24.07.2015

Moje dirty pleasure! Po přečtení prvního Vandrovce jsem byl naplněn studem, že čtu něco tak šíleného, ale i živelnou radostí z praštěných a lehce (no někdy i těžce) úchylných příběhů amatérského exorcisty. Kam se hrabe Constantine! A na duchy příště už jen s brzdovým lankem!

Andulienka
01.12.2013

Nie všetky príbehy boli dobré....,ale vcelku sa to dalo:)