Princezna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Upír kolem sebe vytváří specifickou atmosféru. Cosi subtilnějšího než vůně. Cosi, co lovec upírů vyciťuje šestým smyslem, smyslem pro lov. A tento smysl přivádí do Krakova hned dva lovce najednou. Je možné získat zlato i jiným způsobem než alchymií, dokonalou vědou? Ano. Ale cena je vysoká. Mistr Sedzivoj jej zná, zná i tajemství Bratrstva Druhé cesty. Bude muset zahynout? Pokračování příhod tří vpravdě neobvyklých dívek - Stanislavy, Kateřiny a princezny Moniky. Stejně jako v předchozích Sestřenkách se i zde vypravěčský talent mistra polské fantastiky zaskví v plné síle a snad vynahradí i dlouhá léta čekání na pokračování nezapomenutelného příběhu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68341/princezna-Ws7-68341.jpg 3.959
Série

Sestřenky 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Laser-books (Laser)
Orig. název

Księżniczka, 2004

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Princezna

Přidat komentář
Finn69
15.05.2020

Pěkné, zábavné, příjemné počtení, stejně jako Sestřenky. Na knihu o upírech je tu sice povážlivý nedostatek polonahých pokousaných panen a na knihu od Pilipiuka zase jen stopové množství lavorovice a smradlavých ponožek, o legraci ani zajímavé nebo akční momenty přesto nepřijdete. Čekají vás lovci upírů, tajemní alchymisté, ožívající egyptské mumie, školní inspektoři, výbuchy v podzemí i noční souboje s prastarými meči jako z Highlandera.
Za mě čtyři hvězdy a hned jdu na třetí díl.

elenai
20.07.2017

Díky prvnímu dílu jsem měla jistá očekávání, která se bohužel nenaplnila. Přišlo mi, že s Monikou začala mlátit puberta a celkově děj sklouzl do kýčovitější a méně dynamické roviny. I přesto jsem knihu se zájmem dočetla a někdy se k ní třeba vrátím na zkrácení dlouhé chvíle. :)


Finskej
06.04.2017

Druhý díl sestřenkovské trilogie si nezadá s prvním a pokračuje v kvalitním, příjemně čtivém řemesle. Což skýtá nadějná očekávání směrem k dílu třetímu...

Erezka
12.05.2016

Jak to začalo, tak to i pokračuje. Kniha si drží dál úroveň předchozího dílu, je to báječné čtení do autobusu. Všem cestujícím mohu jenom doporučit. Takže hurá na třetí díl!!!

dqenisa
26.08.2012

Knížka mě opět nadchla a těším se na další díl.

Miisha
07.02.2012

Až na hloupě zdlouhavý začátek, se kniha četla poměrně sama :)... bohužel nedosáhla takových kvalit, jako předešlé Sestřenky.