Ve znamení Štíra

Americká autorka, která se i u nás proslavila svou veleúspěšnou romantickou trilogií o vlkodlacích (Mrazení, Váhání a Splynutí), vystavěla svůj nový, strhující román s působivou tajemnou atmosférou na skotské, irské a manské mytologii: kolem báje o rychlých, nádherných, ale nebezpečných vodních koních rozehrála příběh dvou mladých lidí, příběh jejich vztahu a nelehkého dospívání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170439/ve-znameni-stira-170439.jpg 4.4205
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo

The Scorpio Races, 2011

Kniha Ve znamení Štíra

petulkapeta

Krásný příběh založený na legendě...nejvíc se mi libil konec a slova autorky ,která hodne vysvětlila..

Hoshi

Kniha mě na první pohled zaujala svoji krásnou obálkou a na ten druhý svým názvem - musela být moje. Očekávala jsem nějaký přeslazený příběh, a tak mi tady chudák nějakou dobu ležela v poličce. Jak já se mýlila. Příběh mě vtáhl od první stránky, rychle ubíhal. Potěšilo mě střídání pohledů Šotka a Seana. Teď mě mrzí, že jsem to dočetla. Pokud někdo taháte, jestli ano nebo ne, tak určitě ano!

Karola050716

Nenápadná, ale velice působivá knížka, která vás tak pomalu vtahuje do sebe, až vás úplně spolkne. Trošičku bych protáhla ten konec, ale jinak to bylo skvělé, neotřelé a vůbec jsem to čekala úplně jinak.

Akin309

Je to užasná kniha. Autorka sa postarala o zaújmavý a pútavý dej. Už dlho som nečítala nič tak dobré. No a kone milujem od malička takže táto kniha bola pre mňa dokonalá ♡

lumiluvi
14.09.2019

Kniha mě na první dojem moc nezaujala-prvních pár stránek jsem překousala jen stěží. Potom mě ale děj vtáhl do sebe a už nepustil... Usmívala jsem se a slzy se mi hrnuly do očí, když jsem jí četla, a když ve mně jakákoliv kniha vyvolá nějakou emoci, je to pro mě znamením, že je sakra dobrá :) Knihu vřele doporučuji každému, kdo prostě a jednoduše rád čte :))

Trijan
04.09.2019

Knihu Ve znamení štíra jsem dostal od své dobré kamarádky jako dárek. Chvíli mi ze začátku trvalo, než jsem se do knihy pořádně začetl, ale potom si mě napínavý příběh Seana a urputné Kate Connollyové získal.

Sandalkar
04.07.2019

Krásná obálka, nevšední příběh, velmi mě to zaujalo. Příjemná kniha, kterou bych určitě nedoporučila jen dětem.

Cleo De Nile
06.06.2019

Hrozně zvláštní kniha, a myslím to v dobrém. Byla to láska na první pohled - nevšední obálka, mýtický příběh o vodních koních a sympatická hlavní hrdinka, co víc si přát. Autorce se dokonce povedlo i tu romantickou linku rozehrát tak, že tam nepůsobí rušivě a nestrhává na sebe přehnanou pozornost. Je to překvapivě místy docela drsné, stejně jako zem, ve které se to odehrává. Vodní koně jsem si zamilovala, a rozhodně nelituju, že jsem si tuto knížku pořídila.

Šepotání
Šepotání