Ve znamení Štíra

Americká autorka, která se i u nás proslavila svou veleúspěšnou romantickou trilogií o vlkodlacích (Mrazení, Váhání a Splynutí), vystavěla svůj nový, strhující román s působivou tajemnou atmosférou na skotské, irské a manské mytologii: kolem báje o rychlých, nádherných, ale nebezpečných vodních koních rozehrála příběh dvou mladých lidí, příběh jejich vztahu a nelehkého dospívání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/170439/ve-znameni-stira-170439.jpg 4.4186
Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Argo

The Scorpio Races (2011)

Kniha Ve znamení Štíra

Sandalkar

Krásná obálka, nevšední příběh, velmi mě to zaujalo. Příjemná kniha, kterou bych určitě nedoporučila jen dětem.

Cleo De Nile

Hrozně zvláštní kniha, a myslím to v dobrém. Byla to láska na první pohled - nevšední obálka, mýtický příběh o vodních koních a sympatická hlavní hrdinka, co víc si přát. Autorce se dokonce povedlo i tu romantickou linku rozehrát tak, že tam nepůsobí rušivě a nestrhává na sebe přehnanou pozornost. Je to překvapivě místy docela drsné, stejně jako zem, ve které se to odehrává. Vodní koně jsem si zamilovala, a rozhodně nelituju, že jsem si tuto knížku pořídila.

Petass

Krása! Přesně to jsem potřebovala. Učarovali mi vodní koně i hlavní hrdina. Jak je možné, že to nemá pokračování?! Bez Seana nemůžu žít!

book123
19.12.2018

Knihu jsem si v knihovně vybrala jen kvůli názvu, ale přečetla jsem ji relativně brzy. Autorčin styl psaní pro mě příliš zajímavě nepůsobil, ale neříkám, že mě to nebavilo. Bylo to v hezké, ale ne tolik dobré, aby se to rovnalo mým oblíbeným knihy. Kate mi nebyla vůbec sympatická, naštěstí tam byl i Sean, kterého jsem si okamžitě oblíbila. Ten konec mě málem rozplakal, takže proto knihu hodnotím ještě o hvězdičku více, než bych hodnotila jinak.

ProstěAmálka
18.12.2018

něco trošku jiného, ale docela fajn

barrie
27.10.2018

Hrozně težko se mi tahle kniha popisuje. Je zvláštně napsaná,ale jenom v dobrém smyslu. Je to krásný příběh a zamilovala jsem si všechny postavy,koně a styl autorčina psaní. Je to krásná knížka a jsem ráda,že jsem na ní narazila.

v.kalabova
14.09.2018

Já jsem fakt nechápala ty vychvalující komentáře, ale po přečtení plně souhlasím. Zaujala mě legenda o vodních koních a moc chválím neotřelý nápad. Čekala jsem "teen" četbu a tu jsem také dostala, nenáročná, ale dobře čtivá. Od posledních cca 100 stránek se nedalo odtrhnout a já jsem knihu dočítala do noci a ještě chvíli po tom jsem seděla na gauči a plakala.

leny.wood

Plamen v temnotě
Plamen v temnotě
Harry Potter a kámen mudrců
Harry Potter a kámen mudrců

pro mládež koně závody smrt

Maggie Stiefvater
americká, 1981