Noc s Audrey Hepburnovou

Vtipná odlehčená romance ze současnosti. Herečka Libby Lomaxová nemá v profesním ani osobním životě zrovna moc štěstí, a tak se uchyluje do světa starých filmů, kde se svět zdá být dokonalý. I ten nejhorší den, kdy se ztrapnila před celým štábem i hlavní hvězdou, krasavcem Dillonem O’Harou, se dá přežít na jejím starém gauči, když si už po tisící pustí Snídani u Tiffanyho. Jedné noci se ale stane cosi magického a vedle Libby náhle sedí skutečná Audrey Hepburnová (včetně slavných slunečních brýlí a cigaretové špičky) a je ochotná se podělit o pár životních rad. Má Libby šanci pohnout se od štěků k pořádné roli a od loserů k pořádnému muži? S Audrey po boku není nic nemožné!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291069/noc-s-audrey-hepburn-vXN-291069.jpg 3.5126

Libby Lomaxová 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

A Night in with Audrey Hepburn, 2015

Kniha Noc s Audrey Hepburnovou

Knihomolka134

Vcelku podprůměrná kniha, trvalo, než jsem se prokousala začátkem. Předvídatelná zápletka, zvláštní typ humoru, který mi nepřipadal příliš směšný, spíš takový zoufalý.
Druhý díl byl o poznání lepší, fandila jsem Ollymu a Libby, ale Libby je a bude zřejmě ještě dlouho zaslepená Dillonovým šarmem (i když absolutně nechápu, co jí tak přitahuje). O to absurdnější je, že se v úplném závěru 2.dílu na pár stránkách stane totální charakterový zvrat Libby i Dillona (z děvkaře se stane vrba a Libby si uvědomí - po dvaceti letech - že miluje svého nejlepšího kamaráda). Nevím, zda to byl záměr vykreslit postavy jako nevyspělé osobnosti, které se nechávají vláčet svými rozpolcenými city.
Obě knihy jsem přečetla u moře na pláži (oddechovka), ale závěr druhého dílu mě neuspokojil.
Třetí díl není přeložený a pravděpodobně ani nebude (po nevalné kvalitě i ohlasech) a za 250 Kč si ji z Anglie zas neprahnu objednat (vzhledem k tomu, že jsem obě předchozí knihy koupila dohromady za 80 Kč a rozuzlení příběhu s Libby je celkem jasné - ještě pár milostných nevydařených zoufalých peripetií a konec očekávám v Ollyho náruči). Klasický happyend a la Bridget Jones.

tami1

Milá, jednoduchá, roztomilá blbůstka na léto.

Zlatinka.Emilly

Taková prázdninová oddechovka. Občas bych nejraději přeskočila řádky, ale vcelku se kniha dala přečíst. Mám ráda takové příběhy, kde vystupuje nereálná osoba, v tomto případě Audrey Hepburnová. Přiznám se, že do této chvíle jsem Audrey neznala. Kniha mě nasměrovala k tomu, že jsem si stáhla dost filmů, v kterých hrála, a bylo to fajn rozhodnutí. Teď mám na případné dlouhé nudné večery něco pozitivního.

blackoutzuzi

Hledáte-li něco doopravdy roztomilého, relaxačního a navíc jste fanoušky Audrey Hepburn, tak by se vám tahle knížka mohla líbit! Velmi jednoduché čtení, které doporučím nečtenářům nebo těm, kteří hledají veselou odpočinkovou knihu :)

Suzanne07

Tuhle knížku jsem četla už kdysi dávno, a právě díky ní jsem si zamilovala Audrey! ❤
Teď jsem si ji přečetla znovu a bavila mě stejně, jako když jsem ji četla poprvé. Ale... Libby jsem kolikrát fakt hodně litovala. Několikrát se mi i stalo, že jsem se začala nahlas smát, nebo jsem se i za hlavní hrdinku tak strašně styděla, že jsem knihu odhodila a chvíli jen seděla a nevěděla, jestli mám číst dál nebo se jít místo Libby zahrabat :)
Párkrát se mi ale stalo, že mě nějaké části knihy docela nudily a musela jsem se trochu přemáhat, abych četla dál. Většinou to ale jelo úplně přirozeně, a já knihu doslova hltala.
Pro mě to bude asi navždy taková nostalgie. A Audrey prostě zbožňuju❤❤❤
Stejně jako hlavní hrdinka :D

Daduna

Popravdě jsem se u této knihy nudila a dočetla jí jen z principu. Podle mě kniha neměla žádný příběh. Napadá mě přirovnání,že ta kniha je vlastně něco jako když Vám někdo vypráví co dělal o víkendu. Škoda koupě.

kuky921

Lehoučké čtení, které pohladí. Kdo by Audrey neměl rád ????

KateTheBlogger
07.11.2019

Knížka je roztomilá. Lepší a výstižnější slovo mě nenapadá. Hlavni hrdinka je praštěná a Audrey je rozkošná. Čekala jsem naprosto odlišný konec, ale co se dá dělat. Určitě mohu knížku doporučit jako příjemnou oddechovku.

Modrá
Modrá