Noc s Audrey Hepburnovou

Noc s Audrey Hepburnovou https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291069/bmid_noc-s-audrey-hepburn-vXN-291069.jpg 4 157 50

Libby Lomaxová série

Vtipná odlehčená romance ze současnosti. Herečka Libby Lomaxová nemá v profesním ani osobním životě zrovna moc štěstí, a tak se uchyluje do světa starých filmů, kde se svět zdá být dokonalý. I ten nejhorší den, kdy se ztrapnila před celým štábem i hlavní hvězdou, krasavcem Dillonem O’Harou, se dá přežít na jejím starém gauči, když si už po tisící pustí Snídani u Tiffanyho. Jedné noci se ale stane cosi magického a vedle Libby náhle sedí skutečná Audrey Hepburnová (včetně slavných slunečních brýlí a cigaretové špičky) a je ochotná se podělit o pár životních rad. Má Libby šanci pohnout se od štěků k pořádné roli a od loserů k pořádnému muži? S Audrey po boku není nic nemožné!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Night in with Audrey Hepburn , 2015

dqenisa
16.09.2017 5 z 5

Tahle knizka me velmi bavila a byla dost ctiva. Opravdu takovy odlehceny humor a dobre napsane kapitoly. Doporucuji .

_Gretchen_
07.08.2017 3 z 5

Knížka mi trochu připomněla Meg Cabotovou, jejíž tvorbu mám moc ráda a zapojení Audrey bylo milým zpestřením. Asi jsem čekala něco víc, ale na léto ideální čtení :)

deedulka
07.07.2017 4 z 5

Příjemné překvapení. Milá kniha se zapojením Audrey Hepburn do děje. Myslela jsem si, že Audrey bude mít v knize trochu větší roli a více se o ní dozvíme, ale byla tam jen okrajově a dialogy s její postavou příliš nezaujaly. Kniha je ale jinak super a ideální na léto. Svěží styl psaní a vtipné pasáže ze života Libby mne chytly a těžko se šlo spát s nedočtenou knihou. :-)

medlovice
02.07.2017 3 z 5

Mám ráda silné ženy, hrdinky. co mají cíl nebo chtějí něco dokázat. Tahle Libby se jen lituje a fantazíruje. Zajímavý námět a nápad , vtipná obálka i název ale mě nebavila.

Chika
10.05.2017 4 z 5

Pěkné, čtivé, pohodové. Mě se kniha líbila. Tento styl psaní se mi zalíbil. Příběh sice asi klasický. Normální holka - trochu nešika, zamilovaná do pohledného a úspěšného mladíka, který není úplně svatoušek. Budiž. Proč ne? Zase je to něčím ozvláštněné. Příjemné čtení.

Anne Leyyd
31.03.2017

Vzdávám to. Fakt jsem byla nadšená z námětu (Audrey!), krásné obálky a vidiny skvělého humorného příběhu. Dostala jsem se do poloviny a prostě mě to nebaví. Styl psaní autorky je fajn, jenže hrdinové jsou „typičtí“, ničím nepřekvapiví, hlavní hrdinka je milá holka, ale prostě sedne na lep tomu… tomu… AGR! Humor sem tam, ale ničím překvapivý. Jediná postava, která se mi líbila, tak byl Olly. Pak mi to nedalo a přečetla jsem si konec a byla NAŠTVANÁ. Pak jsem si přečetla anotace dalších dílů a to mě utvrdilo v tom, že to skutečně je tak šíleně románově neoriginální, až mě úplně opustila chuť.

A držím se svého rozhodnutí - pokud mě kniha do poloviny nechytne aspoň trochu, tak s ní končím.

Jsem zklamaná a nehodnotím.

Aracely
20.03.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Audrey byla přesně taková, jakou bych si jí představovala i ve skutečnosti. A Libby byla taková podobná verze Bridget Jones, také samý trapas nebo skandál :-).

Více v mé recenzi!

ajka91
04.02.2017 5 z 5

Odpočinková, místy vtipná kniha. Hlavní postavu si určitě oblíbíte. Jen jsem čekala, že konec bude trochu jiný, ale i tak si zaslouží vysoké hodnocení.

mekkejla
24.01.2017 4 z 5

Možná je to tím,že se mi prostě jen trefila do nálady,ale já jsem nadšená. Je to lehká a vtipná četba,která mě opravdu vtáhla a i po přečtení mi zůstává úsměv na rtu.

amenufus
18.01.2017 3 z 5

Pro mě lehké dovolenkové čtění, splnilo mé očekávání. Souhlasím s ostatními názory, tedy celkem čtivé, oddechovka. Autorka zamýšlí volná pokračování s Marylin a Grace Kelly, možná si je pak na dovolenou od někoho zas zapůjčím, ale na koupení to není.

katicaj
08.01.2017 3 z 5

Docela příjemná, čtivá knížka. Taková oddechovka, nečekejte žádný složitý příběh, pro toho, kdo nechce nad knihou přemýšlet ideální. Pro náročného čtenáře to není, ale čte se to dobře. Styl autorky je jednoduchý a odlehčený. K Bridget Jonesové bych to nepřirovnala, ale vtipné pasáže se tam občas najdou.

sabca1520
08.01.2017 3 z 5

Není to bestseller, ale kniha je čtivá a příjemná. :)

tynkaiscrazy
03.01.2017 2 z 5

Jako velká fanynka jsem zkrátka nijak nebádala po recenzích, Noc s Audrey Hepburn jsem zkrátka potřebovala.

Ze začátlu to vypadalo slibně - taková ta oddychovačka, vtipné, z hereckého prostředí. Chvílemi mě štvala ta šablona typické vtipné oddychovky (tj. pokazí se vše, co se dá), ale pak se to trochu zklidnilo. Vyvstal ale jiný problém - Audrey Hepburn v 21. století je bohužel úplná husička. Myslím, že to je moc velké sousto, vynést z hrobu někoho tak oblíbeného, obdivovaného a ikonického a předpokládat, jak by se choval dnes.
Navíc se celá zápletka stala natolik stěžejní, že se Audrey ani moc v knize nevyskytovala. Knihu nedoporučuji, ani jako oddychové čtivo.

Knihomolkaa
01.01.2017 3 z 5

Když jsem viděla název a obal knihy, řekla jsem si, že tu prostě musím mít. Jako velká milovnice Audrey jsem se těšila, jak se o ní dozvím ještě více a myslela si, že román, ve kterém má Audrey vystupovat musí být přece úžasný. No, zas tak moc nebyl.
Spisovatelka toto téma neproměnila v nic závratného. A to by se ta kniha mohla psát sama. Audrey se objevovala jen velmi málo a to působila jako naprostá naivka. Zápletka nic moc, konec nic moc. Celkově prostě spíše nic, než moc.

claire8889
26.12.2016 3 z 5

Už jenom název vás prostě nutí si to přečíst. Knihy od Lucy H. jsem nečetla a nějak zvlášť nevyhledávala, alee prostě už jenom název knihy se mi líbil a sama mnohdy jsem chtěla mít za svou nejlepší přítelkyni Audrey. Knížka je vtipná. V mnohých částech s Audrey a Liby jsem poznávala sama sebe. Knížka se dá přečíst jedním dechem. Ale co mě rozhodně překvapilo byl konec, neustále jsem očekávala, že někde musí být další strana. Protože pro mě to neskončilo, tak jak má být. Ale i tak jsem nadšená.

kikies
19.12.2016 3 z 5

Odlehčené, místy vážně vtipné a docela vydařené dílko. Přirovnání k Bridget Jones není opravdu daleko od pravdy, jedná se o podobnou tragédku s podobným štěstím na katastrofy. Tyto jsou ovšem často způsobeny značnou nedospělostí a nevyspělostí hrdinky, která již - ruku na srdce - nepatří mezi nezkušená mláďata, kterým bychom měli ještě vše odpustit. Uznávám, že do hloubky se zde nejde, žádných závratných závěrů ani zjištění se zde nedočkáme, konec musel být za každou cenu otevřený, aby se mohlo pokračovat. A to je možná na škodu, protože lehké uzavření by na škodu nebylo. Ale je to fakt milé, příjemné a na odreagování a zasmání je to to pravé.

terkavelcova
18.12.2016 3 z 5

Vadí mi jakou blbku spisovatelka z Audrey udělala . A ten konec ? To má být sranda ?

miuk
18.12.2016 1 z 5

Neuvěřitelná nuda.

warca
03.12.2016 5 z 5

Docela mě překvapilo hodnocení některých lidí. Kniha mi totiž přišla vážně super!
Sice nejsem celkově až tak uchvácená, ale originalita tomu rozhodně nechyběla.
Začetla jsem se snad už na první straně. Příběh měl spád a dokázal mě i pobavit. Je pravda, že je tam dost i takových kýčovitých scén, ale to k takové knize prostě patří.
Konec mi šel trochu proti srsti, ale aspoň bude o to zajímavější pokračování.

mariva
21.11.2016 3 z 5

Kniha mě docela zklamala, čekala jsem něco víc. Chvílemi to sice byla legrace, ale nic mimořádného.

humor rodinné vztahy romantika herečky otcové a dcery Audrey Hepburnová, herečka, 1929-1993

Lucy Holliday
britská, 1976