Dixinka Dixinka komentáře u knih

Muži, kteří nemají ženy Muži, kteří nemají ženy Haruki Murakami

Murakami je pro mě jeden z náročnějších autorů, ale tajemných a tím i oblíbených. Nejvíc se mi líbil doslov a rozbor vlastních děl autora. Četla jsem už lepší díla, proto takové hodnocení.

05.01.2016 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Lepší než první díl. Humor na každé stránce. mě se kniha moc líbila.

26.12.2015 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Úžasná kniha. Napětí až do posledního řádku. Už se nemůžu dočkat dalších knih autorů.

23.12.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Čte se jedním dechem. Senznačný celá série.

06.12.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Nezklamala. Už se těším na další díl. Napětí...prostě všechno co má kniha obsahovat.

04.12.2015 5 z 5

Ofélie se učí plavat Ofélie se učí plavat Susanna Kubelka

Četla jsem ji na jeden zátah. Líbil se mi děj a zejména závěr.

29.11.2015 5 z 5

Bourneův mýtus Bourneův mýtus Robert Ludlum

Napětí, špionáž, ale i tak jen nižší hodnocení.

29.11.2015 3 z 5

Vyhoření Vyhoření Anselm Grün

Začátek knihy byl skvělý. Hltala jsem stránku po stránce, konec mě už nudil. Myšlenky se neustále opakovaly. Ale kdo chce najít trochu vnitřního klidu a nadechnutí tak doporučuji.

17.11.2015 4 z 5

Jak přežít nevěru - Taháky pro dospělé Jak přežít nevěru - Taháky pro dospělé Alena Peisertová

Odpad. Ani za jednu hvězdičku to nestálo.

16.10.2015

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Bavila jsem se od prvního písmene po poslední. Dobře napsaný celý příběh. Fakt je Jo Nesbo čím dál lepší, jen ať píše ještě hodně dlouho.

31.08.2015 5 z 5

Chceš-li s mužem býti... musíš s ním i výti...? Chceš-li s mužem býti... musíš s ním i výti...? Alena Jakoubková

Krásná letní oddechovka. Romantika, napětí a hlavně šťastný konec.

30.08.2015 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Tak si říkám, že to takhle snad ani nemůže skončit a pořád věřím v pokračování. Krásné čtení plné napětí a zvratů.

26.08.2015 5 z 5

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Valerie Freiová

Váhala jsem v hodnocení,ale nakonec pžece jen dám jednu hvězdičku. Jako odpad mi to zase nepřišlo. Celý příběh je spíše levnou, kostrbatou reklamou.

14.07.2015 1 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

...tak to bylo hodně slabé, myslím si, že ani film už nechci vidět. Velké zklamání.

10.07.2015 1 z 5

Ztracená brána Ztracená brána Arnošt Vašíček

Úžasné. nechápu jak jsem tak skvělou knížku mohla přehlédnout. Doufám, že i ostatní knihy autora jsou tak skvělé. Musím se přesvědčit.

05.07.2015 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Pěkný příběh. Líbila se mi procházka po planetách. Hluboká myšlenka.

04.07.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Nečekala jsem takový napínavý příběh. Už se těším na další díl.

03.07.2015 5 z 5

O vranovském zámku / Pověsti ze Znojemska O vranovském zámku / Pověsti ze Znojemska Jiří Svoboda

Krásné letní, pohádkové čtení

01.07.2015 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Nesbo je prostě pro mě jednička mezi všemi. Opět úžasná krimi.

30.06.2015 5 z 5

O znojemské věži a jiné pověsti O znojemské věži a jiné pověsti Jiří Svoboda

Velice poutavé pověsti. Všem doporučuji.

28.06.2015 5 z 5