Dixinka Dixinka komentáře u knih

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Bylo to moje první kniha J. Deavera, děj se mi zdál zdlouhavý, ale určitě si přečtu i další knihy stejného autora. Uvidíme.

03.07.2012

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

... nic moc...., pořád se opakuje to stejné.

03.07.2012 3 z 5

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

První kniha, a první setkání s autorkou. Už vím, že pokud nezhltnu všechny její knihy nebudu spokojená. Kniha se čte jedním dechem, moc se mi líbila a těším se na další.

17.06.2012 5 z 5

Pan ministr Pan ministr Lenka Procházková

Po přečtení knihy na mě usedl splín, - co dodat i taková byla doba. Kniha se mi líbila, ale závěr bal opravdu smutný.

03.06.2012

Chuť na lásku Chuť na lásku Zdenka Procházková

Nahlédnutí do cizích ložnic klíčovou dírkou. kdo se nechce dívat, ať raději knihu nečte. Zajímavá, kniha, ale myslím, že si ji stačí přečíst jen jednou.

03.06.2012

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

čtivé a báječné. Strhující děj, a hlavně silná psychologická myšlenka. Těším se na pokračování, čte se jedním dechem. Jedna z nejlepších knih, které jsem četla v poslední době, doporučuji.

01.06.2012 4 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Kniha čtivá, ale napsala i lepší, tak nějak mnoho kombinací, stále se opakující podněty.

29.05.2012 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Z knihy jsem byla nadšená, vřele doporučuji. Četla se výborně, jedním dechem.

29.05.2012

Tři vánoční povídky Tři vánoční povídky Petr Šabach

Užasné nenáročné čtení, které se dá přečíst během cca hodinky, ale obohatí na celý život.

26.02.2012

Soumrak v Benátkách Soumrak v Benátkách Steven Carroll

Krásný příběh. Kontrast mládí, stáří a nerozvážné, lehkomyslné lásky.

13.02.2012

Šarlatový plášť Šarlatový plášť Jean Plaidy (p)

Oddychovka, napínavý sladáček

13.02.2012 4 z 5

Ztracená oáza Ztracená oáza Paul Sussman

Napínavý děj s mnoha zápletky. Hltala jsem stránky až do konce.

13.02.2012 5 z 5

Reinkarnovaný: Kameny minulých životů Reinkarnovaný: Kameny minulých životů M. J. Rose

Napínavé, neztrácela jsem se v ději.... konec bych určitě přepsala!

13.02.2012 5 z 5

Ach jo aneb Některé postřehy z obou stran ledničky Ach jo aneb Některé postřehy z obou stran ledničky Robert Fulghum

Jedno super odpoledne. Oddychovka do autobusu, či nudného odpoledního vyučování.

06.02.2012 5 z 5

Popelem zaváté Popelem zaváté Galina Poppová

Události ze znojemska mi byly blízké. Čtívý, poutavý příběh.

06.02.2012

Tragický osud spisovatelky Simony Monyové Tragický osud spisovatelky Simony Monyové Michaela Košťálová

Kniha byla pouze shrnutím zpráv a díla Simony Monyové. Byla jsem zklamaná. Měla jsem dojem, že čtu čtenářský deník průměrného studenta.

06.02.2012

Červený stan Červený stan Anita Diamant

Velice zajímavá kniha se spoustou myšlenek pro dnešní život. Nejedná se o výklad Bible, ale poutavý příběh žen. Kniha mě zaujala, a každopádně doporučuji!

06.02.2012 5 z 5

Deník odbarvené blondýny Deník odbarvené blondýny Božena Svárovská (p)

Bavila jsem se od začátku knihy do konce. Vtipná oddechovka. Jsem ráda, že jsem ji v knihovně objevila.

28.01.2012