Digiivca Digiivca komentáře u knih

Gannibal 1 Gannibal 1 Masaaki Ninomija

Nejsem moc čnenář mang, zatím jsem přečetla dvě série a pár prvních dílů. Jeden z těch prvních dílů je tato manta Gannibal. A musím říci, že wow. Skončilo to tak dobře, že jsem měla pocit přečtení dalšího dílu hned. Napjatá jsem byla skoro od začátku. A líbí se mi, že hlavní hrdina není najivní.

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Další kniha do sbírky. Musím říci, že jsem dlouho nepřečetla 300 stránek za jeden den. Dočetla jsem kapitolu a hned jsem dychtila cist další. Tak tohle se mi fakt líbilo a jelikož to je první kniha série, jsem zvědavá co se bude dít dál?

04.05.2022 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Dávám tři hvězdičky jen pro to, že je to čtivé, námět zajímaví a konec nečekaný. Jinak jsem přemýšlela, jestli spisovatelka v době psaní neměla nějaké problémy. Hlavně v té jedné pasáži. Protože si myslím, že normální ženská (a to si myslím, že hlavní hrdinka byla), by tohle nedopustila. No budu hodně zvažovat, zda si přečtu další díl.

31.01.2023 3 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Kniha mě hodně lákala. Jednak fantasy mám ráda a jednak to byl takový bum a všichni z toho byli nadšení, že jsem si ji musela přečíst také. Ale odvázaná jsem z ní nebyla. Je čtivá, nejde se odtrhnout, ale je předvídatelné a některé pasáže tam vůbec nemuseli být

12.07.2022 5 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Hned jak jsem začala číst, musela jsem to hned dočíst. Suprově napsané. Měla jsem typy, kdo by mohl byt Jack a stát se vyšetřovatele v podobě hl. hrdinky byl super. A jsem nadšená, že se zachovala tak, jak bych se zachovala já . Už se těším na Draculu

21.08.2022 5 z 5

Major Tom a modrý anděl Major Tom a modrý anděl David Barnett

Já nemám slov. Tato kniha mě uchvátila. Rozesmála mě, rozbrečela mě. Vyvolala ve mě přesně to, co správná kniha u čtenáře podle mého názoru má udělat. Prostě wau

09.07.2022 5 z 5

Zdál se mi zase ten stejný sen 1 Zdál se mi zase ten stejný sen 1 Joru Sumino

Moje úplně první prectena manga a jsem velmi dotčena. Velmi se mi líbí směr čtení. Děj je velmi zajímavý a v téhle době vcelku pravdivý. Už se těším na přečtení pokračování

24.06.2022 5 z 5

Zrádné mlhy Zrádné mlhy Katherine Arden

Můj první horor, který jsem četla, byla celá série strašidelných domů od Darcy Coates. Takže pokud se vám aspoň trochu líbili, tak si určitě toto musíte přečíst, protože je to o dost lepší. Jediné slovo, které mě napadá na popsání této knihy je jedno slovo. Wow. I když jsem hluboko nad čarou věkové kategorie, tak tuto knihu dávám do své pomyslné knihovny, mezi ty nejlepší tituly, co jsem kdy četla . Přečetla jsem to jedním dechem a hned jsem potřebovala vědět jak to dopadne. Opravdu děsivé.

25.05.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Tato kniha mi chyběla přečíst do celé sbírky. Mno co na to říct. Prostě Penelope.

Já ji teda zařazuji mezi ne až tak moc dobré, ale špatná nebyla. Zdála se mi o dost méně komická než ty předchozí, ale čtivá je stejně a těch sexuálních narážek a představ je taky dostatek.

19.05.2022 4 z 5

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

K této knize jsem se dostala díky společnému čtení, ale lákala mě už dlouho, jelikož jsem slýchávala fajn recenze. Ale je to průměrná kniha. Nebyla jsem z ní nadšená ani zklamaná. Velmi se mi líbí, že je ve formě puzzle a za tu konkrétní myšlenku děje. Hezky se čte a když jsem dočetla kapitolu s hl. postavou, chtěla jsem číst dál. Některé kapitoly se mi líbili více.

03.05.2022 4 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Vymyslela jsem si pro sebe nové přísloví. Nesuď knihu podle ceny. Na tuto knihu jsem narazila v bazaru. Jelikož mám ráda knihy o knihách, také mě zaujala obálka a název. Tak jsem si ji koupila. A nelituji toho. Velmi krásný příběh a je čtivá. Zaujala mě tak, že si musím hned pořídit druhý díl :-)

21.08.2022 5 z 5

Mrtvé hlasy Mrtvé hlasy Katherine Arden

Právě dočteno. Nedávno jsem měla oblíbenou autorku horor žánru Darcy Coates . Ale díky Katerine Arden a její Zrádné mlhy a teď právě dočtené Mrtée hlasy, mi přibyla další oblíbená spisovatelka hororů. Na to že je to určené pro mladistvé , tak mi to sem tam přišlo opravdu děsivé . Jedním slovem wau

27.06.2022 5 z 5

Další knížka do sbírky. Chtěla jsem něco podobného jako 50 odstinu . Musím říct, že je opravdu čtivá. Hned jak jsem ji otevřela, šla jsem spát ve 2 hodiny ráno. Sice hlavní hrdinka se chová zvláštně, ale doporučuji si ji přečíst. Je tam sice hodně sex, ale porno to rozhodně není. A určitě půjdu do celého kalendáře

01.06.2022 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tato knížka, na to jak jsem se na ní těšila, mě trochu zklamala. Před touto knihou jsem četla Její třešničky a ta se mě líbila vice. Čte se rychle, ale tu první kapitolu jsem musela přelouskat.

20.03.2022 4 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Kei Koga

U tohoto dílu už jsem trochu zklamaná. Pořád to samé. Myslela jsem, že se to bude ubírat jiným směrem. Nevadí mi ta brutalita. Spíše mi vadí, že už je to to samé. Kdybych nedostala tuto mangu od ježíška, další díly bych si nekupovala.

31.01.2024 2 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 2 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 2 Kei Koga

Strašně jsem se těšila na další pokračování. Pořád se mi líbí. Pořád se mi líbí ta brutalita. Způsob jak se mstí. A těším se na další.

31.01.2024 5 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Kei Koga

Tato manga je opravdu brutal. Líbí se mi hl. hrdina, líbí se mi jak se originálně mstí. Hodně mi připomíná Dextera, až na to že je tento hl. hrdina mnohem hezčí, ale to záleží na vkusu :-). Prostě je tento díl super

31.01.2024 5 z 5

Moluji psaní této spisovatelky. Je to čtivé, pohátkovské a humorné. Ale přesto tato kniha mi přišla ze všech jejich knih nezáživná. Čtivost ani pohádkovský děj jí nechyběly, ale byla nezáživná a podle mého názoru až moc předvídatelná.

04.12.2022 3 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Druhý díl se moc neliší od toho prvního. Každý měsíc je zajímavý a hlavně jiný, což je paráda. Jen Mia mi k srdci moc neprirostla. Chápu, že nechce pomoct od Wese. Vždy si poradila, tak ani teď nechce nic měnit, ale proč o tom pořád žvání? Pořád si dokola omlouvám, proč se stala společníci. To mě na tom docela vadí. A sexuální hrátky se mi zdají pořád stejný. Jinak jako obvykle je to čtivé a chodila jsem spát ve dvě ráno, jelikož jsem nemohla přestat číst.

24.06.2022 5 z 5

Nemám ústa & musím křičet Nemám ústa & musím křičet Harlan Ellison

Musím říct , že nic horšího jsem nečetla. První povídka se mi líbila. Říkala jsem si super. Pak přišlo autorovo kecání a moje nadašení padlo až tak, že jsem ji odložila. Po dvou letech jsem se k ní vrátila. Přelouskala a odložila. Ještě ušly 2 povídky, zbytek si nepamatuju.

30.03.2022 1 z 5