Denča23 Denča23 komentáře u knih

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Naprosto senzační závěr.! Pořád se nemůžu smířit s tím, že už to skončilo.

23.02.2020 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Musím přiznat, že se mi do čtení této knihy dvakrát nechtělo.
Ovšem po dlouhém přemlouváním , jsem začala a knihu přečetla jedním dechem. Prostě Bomba. !

19.02.2020 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Tento díl byla totální bomba, která mě připravila o všechna slova! :)

15.02.2020 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Nemám slov, tento díl zatím podle mě nejlepší.! :)

04.02.2020 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Moje nadšení je každou dočetlou knihou větší a vetší. Ze začátku mě ale \"štvalo\" přeskakování děje k čarodějnicím, ale musím přiznat že Manon a její \"oř\" se mi začali líbit a jen doufám, že se nakonec přidají k \"dobré\" straně. Tak uvidíme co přinese další díl :)

31.01.2020 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Jedním slovem, prostě Bomba! Opět jsem nadšená.
Konec naprosto senzační.
Hurá na další díl ! :)

26.01.2020 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Suprový příběh, hlavní hrdinku jsem si ihned zamilovala. Je to napínavé a hezky napsané.
Určitě doporučuji přečíst.

22.01.2020 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

S tímto dílem nejsem moc spokojena. Na mě moc zdlouhavé a pořád to samé dokola. Doufám že další bude lepší. :)

15.01.2020 2 z 5

Zoufalství Zoufalství Lisa Jane Smith

Ke konci knihy mi bylo docela líto Eleny, co jí provedli strážkyně.
Už jsem se bála, že přijdu o moji oblíbenou postavu Damona .... :)

19.03.2019 3 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Konec mi přišel uspěchaný a odfláknutý.

10.03.2019 2 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Zatím mě tento díl bavil nejvíce. Jsem zvědavá na pokračování. :)

02.03.2019 4 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Tuto knihu jsem četla ve 14 letech a velice mě nadchla. Chystám se ji číst znovu. Neobyčejný příběh. Doporučuji.

21.02.2019 4 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Chvílemi se mi kniha zdála zmatená. Také jsem měla, co dělat, abych to vůbec dočetla. V jednu chvíli jsem čtení už vzdala, ale za dva týdny jsem se k tomu vrátila a knihu dočetla a jsem za to nakonec ráda.

20.02.2019 3 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Ten konec byl zvláštní, moc mě nenadchl, jakoby to autorka chtěla mít rychle vyřešené a moc to nedávalo smysl.

19.01.2019 3 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tento díl byl o něco lepší než ten předešlý, ale ten konec jsem nečekala. Jsem zvědavá co bude v dalším. A i teď jsem ráda že seriál je jiný než knihy, jako by to byly dva rozdílné příbehy těch samých lidí.

16.01.2019 3 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Tento díl mě tak nezaujal, nečekala jsem, že se Elena stane upírem již tak brzy. Ale jsem zvědavá co bude dál.

14.01.2019 3 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Jelikož jsem viděla seriál, myslela jsem si, že mě kniha nebude bavit, nastesti opak je pravdou jelikož seriál je docela dost odlišný. Akorát jsem zklamaná, že tahle Elena je blondýna ::( ale ne konci knihy jsem si ji také už trochu oblíbila. Hurá na další díl!

12.01.2019 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Musím uznat, že tento díl mě opravdu velice bavil.! Doufám, že brzy narazím na podobnou sérii knih, jako je tato. :)

09.01.2019 5 z 5

Krvavý polibek Krvavý polibek Lisa Jane Smith

Tato kniha mě moc nezaujala. Také souhlasím s tím, jak se tu už někdo zmínil, že to chvílemi vypadalo, že spisovatelka nevěděla o čem má psát.
Nečekala jsem, že to bude napínavější, ale i přes to si mě opět získali hlavní hrdinové knihy. :)

08.01.2019 2 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Spisovatelka opět nezklamala, pěkný a zajímavý příběh. Líbilo se mi jak tam byla přítomnost propojena s minulostí. Mayia byla přesně ten typ upíra, jak jsem si ji představovala.

07.01.2019 5 z 5