Černý úsvit

Při pátrání po okolnostech bratrovy smrti se Maggie stane kořistí obchodníků s otroky z Království temnot. Pokusí se o útěk a před pronásledovateli ji zachrání záhadný mladík. Vypraví se na hrad Černý úsvit, aby vyhledala mezi otroky léčitelku. Není však jediná, kdo na hrad míří. Dokáže Maggie osvobodit otroky a zabránit mocnému upírovi Hunteru Redfernovi, aby zničil svět lidí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202391/cerny-usvit-68Q-202391.jpg 4.3102

Říše temnot (8.)

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Black Dawn (1997)

Kniha Černý úsvit

Andynka

Příjemné zakončení série. Tedy zakončení... to se asi úplně říct nedá, chtěla bych vědět, kdo jsou další dvě mocné síly... a jak bude svět lidí zachráněn. Tedy pokud nevyhraje Říše temnot. Ale jinak jsem nadšená z originality příběhů .

Denča23

Musím uznat, že tento díl mě opravdu velice bavil.! Doufám, že brzy narazím na podobnou sérii knih, jako je tato. :)

Zia16
20.06.2018

Ze začátku nic moc, ale když se pak děj rozjel... úžasné!

wildXchos
14.04.2018

Tak to přece nemůže skončit, potřebuju další díly. V tomhle díle jsou skvělé postavy i příběh.

Vendulik
27.12.2017

Dobré zakončení celé serie.

orangerose
14.08.2016

Krásná knížka, krasný příběh , bavila mně moc :-)

Lenu04
09.11.2015

Lepší než předchozí kniha - je to napínavé, pořád se něco děje. Rozhodně nenudí.

Babsie
19.07.2015

Nejlepší ze série! Celá kniha napínavá, děj se opravdu hýbe, pořád se něco děje. Opravdové království temnot s lidskými otroky, zajímavý nápad! A všechna ta proroctví jsou prostě kouzelná:) Fakt se mi líbila a doufám, že se k těm posledním dvěma dílům ještě nějak dostanu:)