DelMar DelMar komentáře u knih

Kód růže Kód růže Kate Quinn

Perfektni! není co dodat :)

10.07.2022 5 z 5

Vrstva ticha Vrstva ticha Vilma Kadlečková

(SPOILER) Ach bylo to úžasné... přečetla jsem nejprve znova všech 5 dílů, abych po letech nepátrala v paměti a nepřipravila se tak o zážitek zapomenutím, že jsem zapomněla :D (jako někteří, že?) a vychutnala si tak všechny náležitosti dlouho očekávané Vrstvy ticha...
Bohužel jsem celou knihu myselela na Kamëlëmöernü a doufala, že ji Lucas zachrání a mrzí mě, že budu muset čekat na další díly... upřímně doufám, že je Argo nevydá zase až před Vánoci, moc se mi nechce věřit tomu, že je vydaji v předeslaných termínech.. a to jsem Mycelium četla před 3 lety, nečekala jsem celých 5 jako někteří zde...

22.02.2022 5 z 5

Trosečníci z Vlaštovky Trosečníci z Vlaštovky Arthur Ransome

Jedna z nejlepšíxh knih meho detstvi... po 30 letech jsem navsivila i jejich jezero na severu anglie, je tam nadherne :)

13.11.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

necekane, proc ne :)

26.08.2021 4 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

(SPOILER) prominte, ale me to prislo jako desnej blabol... cely... a ty letadla, ty taky litaly za susenku s cokoladou pres ocean? a kdyz nesel proud, tak tankovali rucne? a proc potom nejezdila auta, taky rucne natankovana...? no hlavne ze nejvetsi zlo zpusobil Svycar/ka a nadoba, a ta nadoba teda roznesla nakazu do celeho sveta z domu uklizecky, nebo se tech nadob nenapadne dorucilo komusi kamsi vic...? mozna mi neco dulezitoho uteklo, musela jsem preskakovat... ja se vlastne divim sama sobe, ze jsem to docetla do konce :D :D protoze ten konec byl nej :O

26.08.2021 odpad!

Stín olivovníku Stín olivovníku Jo Thomas

Malinko mi přišlo, že se autorka ztraci v konceptu, že vlastně chtěla psat příběh z pohledu On a Ona, ale na On se dostalo jen 2x :D stjně tak tam chybělo pár pasáží, ke kterým se dějove přímo schylovalo... ale jako čtění na dovolenou to stačilo :D

16.08.2021 2 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Tak chžěla jsem něco oddechového, Ferrari mě moc nzajímá, ale jako jednohubka na doču to bylo fajn :)

16.08.2021 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

I když je Mornštajnová paní spisovatelka, myslím, že by se měla držet událostí, které se staly, protože to jí jde perfektně... tahle fikce, jakokoliv chápu směr a důvod, mi přišla jako příšerná slátanina :( ale rozhodně slátanina hezky napsaná :D takže jsem dočetla do konce a dávám 3*

16.08.2021 2 z 5

Drzá líná neschopná Drzá líná neschopná Tereza Límanová

Nedotčenou.. neslo to ‍️

23.04.2021 odpad!

Údolí Údolí Bernard Minier

Trochu me zklamalo rozuzleni, byla jsem hodne zvedava, jak dopadne pribeh s Marianou a ani zapletka knihy nebyla takova, jak jsem byla zvykla z predeslych,,, Martina mam rada, ale asi by bylo lepsi uz to dal neprotahovat.

28.02.2021 3 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Krasna a poutava kniha, uplne zatouzite vyrazit na Aljasku :) neodložitelný příběh!

25.02.2021 5 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Vyborne!!! Tam neni co dodat :)

25.02.2021 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

potrebovala jsem neco opravdu na oddech.. a ucel to spnilo :) po dalsim dile moc netouzim..

19.01.2021 1 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

ale tak jo, bylo to překombinovane, rozhodně to vtahlo do děje a člověk byl zvědavý, kdo teda nakonec! ale ten opravdovy konec - to uz ji ta knizka asi zacala strasne stvat :D :D :D ten je totiz strasnej :-/

07.01.2021 2 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

oddechovka :)

03.01.2021 5 z 5

Město ztracených Město ztracených Kelley Armstrong

no nevim no, rekla jsem si ze to doctu do konce... ze treba neco... no a nakonec ne :D :D

02.11.2020 1 z 5

Žít navěky Žít navěky Dara Horn

Krasná delší povídka, stojí za přečtení a hlavně teď odvede člověka mimo realitu..

22.10.2020 4 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

..no je to dalsi blaboliva slatanina, ale alespon to ma jakysi takysi konec, ne jako ty predchozi, kde to vypada, jako ze Radka nestihla dopastat posledni 2-3 kapitoly a najednou uzaverka :D takze vlastne docela dobry.. dobry je za 3

Radko, jen teda doma se nerodi s nohama do praku s rukou duly vevnitr, to jsou spis nemocnicni praktiky, to by chtelo dopilovat znalosti, to i Viewegh zvladnul :)

26.09.2020 2 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

ale jo, proc ne, ctivy romanek, libi se mi jak autorka popisuje zdani, jaka o sobe lide maji..

01.09.2020 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

je to dobry, na konci torchu dojak, ale vlaste to torchu vysvetluje to, co clovek na domacim nasili nechape..

01.09.2020 3 z 5