daviskaaa daviskaaa komentáře u knih

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Moje první kniha od Deavera:), film jsem sice viděla dříve, ale na knihu to nemá. Opravdu perfektní, napínavé, chytí a nepustí.

25.03.2011 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Tahle kniha byla prostě ze všech nejhorší. Tolik stran nesmyslů, z hlavní hrdinky je pošáhaná a blbá husa, která radši padne mrtvá na bok jen aby viděla svého úžasného a vysněného poloboha. Konec knihy raději komentovat nebudu, protože mi zvedá adrenalin. Jen přemýšlím nad tím jestli to můžou ty dospívající slečny brát vážně?

25.03.2011 1 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

SPOILER: Abych vyjádřila svůj názor, tak sexuální scéna byla opravdu ,,perfektní" po tom co zlikvidoval postel, roztrhal polštáře a málem přizabil hlavní hrdinku:D jsem se nedozvěděla vůbec nic, ale určitě ho měl celého z kamene jako ostatně zbytek těla:D. V lásku věřím ale to och ach a co si mi to vůbec včera udělal bylo i na mě moc. Že byla opět nejlepší se dalo očekávat, ale to dítě proboha! Polovina knihy se nedala číst a konec taky nic moc. Jediné co se mi líbilo byl pěkně vymyšlený zbytek upírů... jinak utrpení. A ještě se divím, že nakonec neměla dvojčata, protože s tím jak milovala strašně oba tak mohla ojet i vlkodlaka aby to bylo kompletní:). Ale třeba se dočkáme pokračování.

29.12.2010 1 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Tak první díl mě moc nenadchl ale jak začnu tak obvykle pokračuju. Ostatní díly jsou mnohem lepší, i když jsou to takové jednohubky, že 3 by mohly být jako jedna. Jediná smutná věc je, že to všichni srovnávají se Stmíváním, i když tyto deníky vyšly v roce 1991. Takže když to shrnu deníky jsou asi o 70% lepší než Smívání:).

29.12.2010 3 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Jako všechny předchozí díly, nenáročná a příjemná četba, zvládla jsem ji za jeden den.

26.12.2010 4 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

No já asi budu takovou menší vyjímkou, první jsem četla knihu a pak jsem se koukla na film. Musím říct, že kniha byla o hodně lepší jako vždy.

Stephen King - Mistr strachu Stephen King - Mistr strachu Lisa Rogak

Velmi čtivá na biografii, líbila se:)

Dracula Dracula Bram Stoker

Konečně jsem se dostala k této výborné knize, kterou mám doma asi nějakých 5 let a tím, že byla doma tak jsem na ni nespěchala:). Forma deníků se mi líbila, jen mi někdy vadilo jak se pořád obraceli k Bohu a jak se všichni tak silně mezi sebou milovali, ale když se přenesu do jejich doby tak bylo vše jiné a románu to vůbec neubírá na skvělosti.

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

No tak je vážně pravda, že větší část knihy je pouhým opakováním, jakoby došly nápady (což je škoda, předchozí 2 díly se mi líbily). Knihu trochu zachránil konec, kde se na pár stránkách něco dělo. Uvidíme jaké to bude dál.

30.11.-0001 3 z 5

Mlha Mlha Stephen King

,,Miluješ?"

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Tahle kniha patří k mým úplně nejoblíbenějším, možná kdyby King vynachal nadpřirozeno byla by ještě lepší.

Setkání v Londýně Setkání v Londýně Milada Vrbová

Knížka je perfektní, přišla jsem k ní na střední škole, napsala ji má učitelka angličtiny. Milada Vrbová:). I přes přemlouvání neřekla jak moc je kniha podle pravdivých událostí.

Ghost story Ghost story Peter Straub

U této knihy je velká škoda, že ji skoro nikdo nezná. Ze začátku je to trochu zmatené než si člověk zvykne na jména a podobné věci, ale jakmile se kniha rozjela nedalo se odejít. Po dlouhé době jsem z nějaké knihy nadšená. Asi ne nadarmo má s Kingem pár knih.

Měkkýši Měkkýši Václav Pfleger

Jedna z nejlepších nebo spíš nejlepší kniha o měkkýších vydaná u nás. Bohužel je těžko k sehnání.

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Něco tak úžasného a přitom odpudivého jsem ještě nečetla, doporučuji všem.

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Někdy není třeba nadpřirozena, tomu se říká talent. Zfilmovaný Shawshank patří mezi jedny z nejlépe hodnocených filmů na ČSFD.

Misery Misery Stephen King

Přísahám, ke konci mi šel mráz po zádech.

30.11.-0001

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Děsivá a úžasná pohádka, ale nečíst před spaním :).

Christina Christina Stephen King

Jediná kniha co se mi zatím moc nelíbila, možná jsem ženská a nerozumím ji:), každopádně i tak je v mé sbírce.

30.11.-0001 3 z 5

Carrie Carrie Stephen King

První kniha, kterou jsem od Kinga četla, tehdy mi bylo 14 a od té doby ho čtu pořád:). Výborná.