Dračí oči

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bylo nebylo byl jednou jeden zlý čaroděj... ...a dračí srdce a princové... ďábelský mág a temná věž... starobylý hrad a strašné tajemství. Stephen King vás tímto dílem, plným magického zla, odvahy a šlechetnosti, uchvátí do ledového sevření a odvede do nejděsivějšího a nejnesnesitelnějšího království špatnosti... a ponechá na vás, co je pravda a co fantazie... neříkejte, že nejste zvědaví! Tajemné chodby, dračí oči, ďábelské síly, nejtemnější hlubiny strachu - to se na vás Stephen King znovu chystá! Čtenáři Temné věže neponechají bez povšimnutí fakt, že se jedná o další knihu dokreslující svět Rolanda z Gileadu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1134/draci-oci-MDO-1134.jpg 4904
Žánr
Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Beta-Dobrovský
Orig. název

The Eyes of the Dragon, 1987

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (114)

Kniha Dračí oči

Přidat komentář
petrarka72
22. března

Vcelku průměrná pohádka s hezkým popisem útěku (evidentně trénink na lepší žánrová dílka).

chrastil
12. března

Moc krásná pohádka.


Motýl37
08. března

Moje první kniha od Kinga, no a žádná sláva měla jsem velký problém ji dočíst.

Ranuncul
07. února

Nemůžu napsat, že to bylo špatné.Ale při čtení prvních asi 50 stránek jsem myslela, že nemám šanci to vůbec dočíst.

Elea
26. ledna

Taková pohádka pro dospělé s jednoznačně určenými, černobílými postavami. Moje druhá kniha od autora, ale docela určitě mě neinspiruje k přečtení dalších.

PeterSmith
04. ledna

Kingovská pohádka :) čte se to samo, doporučuji i pro dospělé.

milan3696
01. ledna

Příjemná, překvapivě nepříliš hororová oddychovka. V rámci Kingovy tvorby spíše odlehčená pohádka, ovšem nikoli prosta napětí. Nevím, zda se jedná o první díl delší ságy, ale klidně bych si to tak dokázal představit.

Marusska
04.11.2020

Zajímavá kniha a ačkoliv je příběh a jeho dějová linka docela jednoduchá, nudit se nebudete a hlavní postavy, zvláště mladého krále, prostě musíte mít rádi a budete mu fandit. Navíc se mi líbí neotřelé nápady, jaké zde King použil. Příběh celkově je milý, nic závratného a složitého, ale umí upoutat.

1