DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Minulost Minulost Lee Child

Parádni čtení, dalši pohádka pro nás velké kluky :D Chytrost Jacka mě nepřestane udivovat a tak trochu inspirovat, trochu o věcech přemyšlet a koukat se kolem sebe :) Jinač "dobrá" parta uchyláků "lovců" ...

19.12.2019 5 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Dalši díl od Yrsinky byl pro mě jako letni prazdniny pro školáka. Celý rok na to čekate a potom ,diky skvělym zážitkům vše tak rychle uteče a je konec ..:) skvělý díl!! Trochu mě Yrsinka zase "naštvala" jen tim že jsem opět hádal jineho "vraha" ..do třetice všeho dobrého se řiká, ale i ve třetím dile mě dokazala zmást a dějem očarovat tak ,že jsem si při zavěrečné tečce řekl to moje WAU :) . Napinavé do posledni stránky! Jestli autorka dodrži slovo a tohle byl posledni díl serie , trochu mi tam chybi završeni vztahu mezi Huldarem a Freyou..ale ví bůh..:)

30.10.2019 5 z 5

Černá linie Černá linie Jean Christophe Grangé

Vyborný Psychologicky thriller . Docela málo tady hodnocený. Nejlepši zvrat v celém zavěru , i když jsem něco podobneho čekal ale autor to rozepsal tak , že mě to nakonec překvapilo :) Knihu doporučuji silnějši povaze , přece někdy i na muj vkus mistama uchylne a zvracene :D Ale přesto čtivé :)

14.03.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Parádní díl, když už si mysli člověk že už mě autor nemuže překvapit, tak překvapí..kniha se četla sama! :) Hlavně vám na konci vlastně přijde vraha i líto :)

23.05.2018 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Trochu jiné než předchozi knížka ale mistama mě to umělo vtáhnout do děje ;)

13.01.2021 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Super, skvělé čtení..ve kterém se člověk najde. Zajimavé osudy a charaktery postav.

16.10.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Adler zase napsal něco co mě bavilo, ale trochu mi přijde že to uteklo uplně někam jinam, než dosavadni připady. Až si řikám jestli by dalš díl už neměl být posledni . Protože v mé prvni topce je stále Marco a Složka 64 ;)

20.03.2020 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Kniha to je dobrá, přiběh je takový zvlaštní. Dlouho jsem se začitaval , nekecám..cca 239 stran než jsem se začetl tak že bych nevnimal okolí. Pak to přišlo , rozplítavani připadu a nasledne doplněni skládanky..proto si to u mě vysloužilo 4* ;)

01.02.2020 4 z 5

Národní třída Národní třída Jaroslav Rudiš

Tragikomicky přiběh který je čtenim tak na dvě a pul hodiny (a je hotovo) ale zároveň vám popiše v kuse jeden spackany den a život zkrachovaleho rváče a .....(to si dál musite přečist ). Popravdě mě ke knize dostal trailer na stejnojmenný film podle teto knihy. Hynek Čermak i knihu namluvil a troufam si tvrdit že mu to bylo napsane na tělo :) ovšem na potvrzeni si budu muset počkat do kina. KNIHU hodnotim kladně, četla se krasně a sama .."humor" a tragedie normalniho života ;)

29.07.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Tak tento počin hodnotim na pět hvězdiček , upřimně kdyby to šlo, dám bez váhani i šest. Žanr to pro mě neni ohraný, je to skvěla záležitost kterou si musite prostě užit.V knize jsem nenašel žadná "hluchá " mista.Vše odsejpá a i překvapí..Těšim se na dalši díl . !! Emmette! ;)

03.06.2019 5 z 5

Tak jako jizda to neni špatná. Je to vtipné , banda co prostě vyděla na všem ..i na dobročinosti a víře :)

30.10.2018 3 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

Kniha mě bavila , byla to jizda napinavá konec ukončen ale rychle .
Jen nachápu jak mohl Reachera hrat CRUISE...:D ten jako bigfoot fakt nevipadá:D

02.09.2018 4 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Dnes ráno hodiny ukazovali 00:45 a já jsem dočital. A dočital jsem asi zatím nejzajímavější knihu co jsem do teď četl. Můj knihomolsky " orgasmus" dosáhl na úroveň mezi vesmírné dimenze :) Né teď vážně. Opravdu povedené dílo, autor tam zamíchal vše. Třeba že při hledání teroristy který nás chce vyhubit opravdu hnusným způsobem , dokáže bravurně vmíchat vyšetřování vraždy ..a jeho praktiky se zrcadlem, užásné , to by mě ani nenapadlo :) Opravdu asi zatím nejlepší kniha kterou jsem tento rok četl a možná..možna i dosavaď v životě :) Davám 5* ale kdyby šlo deset , tak dám jedenáct :)

01.07.2018 5 z 5

Zrádci Zrádci Jiří Šulc

Spokojen, překvapen co jsem ještě zjistil..nejen z historie ale I sam na sobě, dlouho jsem odkladal přečist si něco z historie Československa a ještě takhle "druhovalečné" téma, teď vim a možná I diky Autorově psani ktere mě zaujalo pujdu do dalšich knih, jako druhou mam v planu "Dva proti Řiši" dal jsem si to za dalši cíl meho badaní :) a myslim I dějově jdu pekně postupně..Jak jsem psal Autor umi zaujmout I když člověk vi jak ta naše minulost dopadla , hltal jsem stranky a gor ke konci jednim dechem ;) davam 4* těch 5* si necham na dalši dily ;-)

16.02.2018 4 z 5

Vlčí úžina Vlčí úžina Olivier Truc

Ohromné zlepšení oproti prvnimu dílu, nebo jsem ho asi více chápal..každopadně to byla suprová věc..a Autor si u mě opravil reputaci na "Truc" :)

07.09.2020 4 z 5

Kniha se mi libí, ovšem do Analfabetky a Anderse to má mistami , co se humoru týká docela daleko, našli se mista kde jsem se nahlas zasmál . Hvězdičku navic jsem dal jen kvuli konci, ktery vše napravil a dělal si velkou srandu z Putina !! ;)

01.09.2019 4 z 5

Vina Vina Arnaldur Indriðason

No konečně, konečně severská detektivka která mě opět přikovala ke čtení, v tomhle horkém počásí jsem se nechal příjemně mrazit islandskou "retro" zaležitostí :) Autor mě bavil, i oba příběhy v jednom. Zhltnuto za pár dní :) pujdu do dalších dílů

05.07.2019 5 z 5

Relikvie Relikvie Tim Lebbon

Pěkné čtení,tento žanr jsem si pro teď vybral jako změnu od toho co jsem do teď četl. Knihu jsem bral takovou jaka je, od začatku mě bavila .Jasny jedna se o prvni dil trilogie, takže je to spiš seznamovačka s postavami a přiběhem tak jak to většinou u prvnich dilů býva . Určitě si pohlídám dalši díl a mohu s čistým svědomím tvrdit, že se hodně těšim !

11.05.2019 4 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Super čtení. Od autora prvni věc co jsem četl. Jízda plna zvratů i nečekaných...myslim že si od autora přečtu dalši perly :)

15.04.2019 5 z 5

Poslední Laponec Poslední Laponec Olivier Truc

Nevim , co si o této knize pomyslet. Kniha zaujala obálkou, i to že dobře popisuje život Sámu, a drsne mrazive Laponsko ..to ale vše..místama mě ani čist nebavilo..pachatel je zřejmý už od pulky knihy..konec nepochopen...je asi i dalši dil..mam ho doma ale s menši pauzou se k němu snad i vratim..

06.04.2019 3 z 5