Relikvie přehled

Relikvie
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357330/mid_relikvie-2x5-357330.png 4 42 42

Relikvie série

1. díl

Londýn – rozlehlé, spletité a anonymní město, v jehož útrobách se skrývají netušená tajemství… Angela Goughová, studující kriminologii, k jeho temným stránkám poprvé doopravdy přičichne v den, kdy se její přítel Vincent nevrátí z práce. Vydává se po jeho stopě, odhodlaná přijít záhadě na kloub. Navzdory nebezpečí vrstvu po vrstvě odhaluje tajný život člověka, kterého považovala za tolik blízkého, postupně proniká do úplně nového, neznámého světa a zaplétá se do mystéria, jaké by si nedovedla představit ani v těch nedivočejších snech… První díl nové trilogie z pera Tima Lebbona, renomovaného spisovatele hororů a dark fantasy, autora desítek románů a nositele řady literárních ocenění.... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , Baronet

Relics , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Relikvie. Přihlašte se a napište ho.

helenkan
09.12.2021 2 z 5

Konečně dočteno. Tohle jsem četla fakt dlouho. Další díly ne. Rozhodně to není moje parketa.

Stanas513
29.10.2021 5 z 5

Ani jsem netušila, že Tim Lebbon je autorem Vetřelců... Relikvie se mi četla dobře, nadpřirozené bytosti můžu a docela se těším na další díl, doufám, že se brzy objeví...

Roseblood
01.02.2021 4 z 5

Když se mi kniha v knihovně dostala do ruky, nečetla jsem anotaci a nechala se překvapit.

Původně jsem si myslela, že je to detektivka ale záhy jsem zjistila, že se jedná o městskou fantasy s prvky detektivky i hororu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o první díl se série, teprve se seznamujeme s postavami. Setkáváme se tady s mýtickými magickými postavami, které jsou zasazené do současnosti.

Kniha se mi dobře četla, má spád a konec mě navnadil na pokračování.
Doufám, že další díly vyjdou, moc ráda bych si je přečetla.

Hodnocení: 4/5*

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Relikvie v seznamech

v Právě čtených2x