Predátor - Vpád přehled

Predátor - Vpád
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274710/bmid_predator-vpad-6fR-274710.jpg 4 118 118

Vetřelec (Baronet) série

1. díl >

Bouře ve vesmíru série

1. díl

Vesmír je nekonečný... a lidstvo do něj proniká dál a dál, buduje si v něm základny, přizpůsobuje si planety pro život a rozšiřuje svou sféru vlivu. Vesmír je nebezpečný... a z jeho hlubin se blíží hrozba. Začínají se množit útoky Yautjů, inteligentní rasy, dosud považované za samotářskou. Predátoři nikdy nebyli přímými nepřáteli lidí, ale teď se k Zemi řítí jejich invazní loďstvo. Lidé se chystají mimozemšťanům postavit, jenže pozor! Predátoři neútočí, ale prchají před ještě horší, hrozivou silou. Vesmír je nevyzpytatelný… a lidstvo náhle čelí katastrofě, jakou si nikdo nedovedl představit. Schyluje se k bouři ve vesmíru! Predátor - Vpád je první díl trilogie navazující na filmový, komiksový, knižní a herní vesmír mimozemských monster – vetřelců a predátorů.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Predator: Incursion , 2015


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Predátor - Vpád. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (30)

mr.Zdenek
22.03.2023 5 z 5

Dobré, má to napětí, spád. Pro citlivější povahy - nečíst před spaním! To mohou jen ti otrlejší :-).

petaSk
23.02.2021 4 z 5

Miluju Alien universum, ale knihy mě většinou zklamou. Naštěstí Predátor - Vpád se za mě povedl. Navzdory tomu, že jsem se ze začátku ztrácela v postavách, místě i čase. Nakonec všechno do sebe zapadlo a já dostala dostatečnou porci akce a mariňáků, stejně jako ztrát a obětí. Kniha obsahuje všechno, co od díla z vetřelčího světa čekám a určitě půjdu do dalších dílů této trilogie.


Pampalini
14.05.2020 5 z 5

Samé plusy. To je aj odpoveďou na otázku, čo vidí optimista, keď ide okolo cintorína. Príbeh šikovne prepája svet votrelcov a predátorov. Dva plusy naraz. Napodiv, akcia nehrá prvé husle (plus), autor kúsok po kúsku skladá a dopĺňa úchvatný svet takmer bez hraníc (plus). Výborné postavy, beznádejné situácie... všetko, čo máme radi.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Predátor - Vpád v seznamech

v Právě čtených4x
v Přečtených153x
ve Čtenářské výzvě8x
v Doporučených11x
v Knihotéce98x
v Chystám se číst53x
v Chci si koupit28x
v dalších seznamech2x