Predátor - Vpád

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vesmír je nekonečný... a lidstvo do něj proniká dál a dál, buduje si v něm základny, přizpůsobuje si planety pro život a rozšiřuje svou sféru vlivu. Vesmír je nebezpečný... a z jeho hlubin se blíží hrozba. Začínají se množit útoky Yautjů, inteligentní rasy, dosud považované za samotářskou. Predátoři nikdy nebyli přímými nepřáteli lidí, ale teď se k Zemi řítí jejich invazní loďstvo. Lidé se chystají mimozemšťanům postavit, jenže pozor! Predátoři neútočí, ale prchají před ještě horší, hrozivou silou. Vesmír je nevyzpytatelný… a lidstvo náhle čelí katastrofě, jakou si nikdo nedovedl představit. Schyluje se k bouři ve vesmíru! Predátor - Vpád je první díl trilogie navazující na filmový, komiksový, knižní a herní vesmír mimozemských monster – vetřelců a predátorů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274710/big_predator-vpad-6fR-274710.jpg 4.1118
Série:

Bouře ve vesmíru 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Predator: Incursion, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Predátor - Vpád

mr.Zdenek
22. března

Dobré, má to napětí, spád. Pro citlivější povahy - nečíst před spaním! To mohou jen ti otrlejší :-).

petaSk
23.02.2021

Miluju Alien universum, ale knihy mě většinou zklamou. Naštěstí Predátor - Vpád se za mě povedl. Navzdory tomu, že jsem se ze začátku ztrácela v postavách, místě i čase. Nakonec všechno do sebe zapadlo a já dostala dostatečnou porci akce a mariňáků, stejně jako ztrát a obětí. Kniha obsahuje všechno, co od díla z vetřelčího světa čekám a určitě půjdu do dalších dílů této trilogie.


Pampalini
14.05.2020

Samé plusy. To je aj odpoveďou na otázku, čo vidí optimista, keď ide okolo cintorína. Príbeh šikovne prepája svet votrelcov a predátorov. Dva plusy naraz. Napodiv, akcia nehrá prvé husle (plus), autor kúsok po kúsku skladá a dopĺňa úchvatný svet takmer bez hraníc (plus). Výborné postavy, beznádejné situácie... všetko, čo máme radi.

Hanina_m
24.09.2019

Jelikož mám ráda i filmy Predátor(y),avp..., tak tato kniha byla velmi zajímavá. Přečtená jedním dechem. Doporučuji fanouškům Predátora.

Ronnie68
22.03.2019

Není to zas tak špatná kniha na čtení ...

danny_21
25.01.2019

Jsem zastáncem toho, že prequely, sequely a spin-offy většiny v minulosti povedených námětů by se neměly až na výjimky realizovat, protože většinou to smrdí průserem. Predátorská ( nebo Vetřelecká ) sága budiž tou výjimkou, kterou jsem ochoten přijmout, leč pan Lebbon mě, jakožto nadšence nepotěšil, protože jsem čekal něco ve smyslu obohacení historie rasy dreďáků, jejich cílů, motivace, techniky atd ... a hlavně více nekompromisní konfrontace maskovaných L(ovců)-Z(abijáků) s lidskou čeládkou a ne že si je každý druhý vesmírný nýmand dává jak malý kluky na rozdíl od legendární filmové vybíječky v džungli nebo povedené Archerovy knižní Betonové džungle. No třeba se ta aliance proti xenomorfům vyvine lepším směrem - 60 %

Juri81
17.12.2018

Z nadšenců se stali fanatici, kteří posílají do nebe každý výtvor vyplozený v rozrůstající se liniji avp universa a z původních fanatiků se stali trosky, kteří každým podobným dílem dál ztrácí jakoukoliv víru v to, že se objeví ještě něco důstojného z čeho nebude smrdět křeč na objednávku.

rasputin
25.09.2018

....ale posledních cca100stran je super. Večer jdu do dalšího dílu.

1