DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Teda, dlouho se nestalo abych po přečtení knihy měl takový pocit vlastenectví jako po tomhle kusu, jsem hrdý že jsem Čech.. rádoby dnešní "vlastenci" by si měli tohle přečíst...a néé Parlamentní Listy, Haloo noviny nebo čumět na Barandov!! .. Autora chválím dávám 5* kdyby šlo víc je to tam..Ačkoliv je známo jak to dopadne stejně mě to neodradilo a zajímalo čím dál víc :) děkuji!! V rámci "osmičkového" výročí co nás letos čeká..jsem se pustil do historie naši Republiky a Jiří Šulc mě baví a pomáhá mi vše "osvětlit" :)

18.03.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Užasny přiběh..plny lasky a pochopeni ..čteno synovi před spanim ale dojat i já ..otec :)

30.10.2018 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Tak tohle jsem nečekal...kniha mi dala zabrat..mysli tedy co se týka o rozdýchani některych popsanych zvěrstev..smutný a tragický přiběh kde se pomsty dočkáme opravdu až snad na posledni stránce. KNIHA je dost čtivá , "bez servitek" popsáno opravdu vše,ač si myslim že skutečnost byla ještě horši...kniha asi pro silnějši povahy ..přesto si mě p. Karika ziskal další knihou...

30.05.2020 5 z 5

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Zajimavé čtení o drsné době. Napada mě jediné..povinná četba před každýma volbama!!

20.10.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Trhlinu jsem právě dočetl, knížku jsem prelouskal za pár dnů , takže mě chytla . Příběh je prostě takový jako na konci píše autor, je na každém kdo tomu uvěří , ať už je nebo není to pravda, napsáno to je pekně. Je hodně vidět že autor ma za idola mistra Kinga, a já na tom nevidím nic špatného , mít takového slovenského "Kinga" jen hranici rozděleného za "souseda" ;)

09.09.2018 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Super čteni, vraha jsem nečekal a ty ostatni tajemství..až mrazilo !! Skvělé čtení v našich hájích ;)

26.03.2021 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Děsivě skvělé čtení, řekl bych že mě to bavilo víc než TO..Zvraceny způsob pojednaní lásky až za hrob!! :) Kingovka jak víno !!

22.09.2020 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Druha kniha od Autorky , pani Klevisova by mohla z fleku konkurovat jinym matadorům v detektivnim "rybničku" nemalo třeba těm severskym ;) kterých jsem teda už přepapán ale od autorky je to ještě o něco lepši že se jedná o tuzemsky skvost :) Kniha mě dokazala přikovat, přečtena opravdu v rekordnim čase, dnes na pařezu v lese par stranek při prochazce taky padlo. Jedine co mi tam chybělo bylo ješte rozluštit jedno tajemstvi ale to se asi nikdo nedozvi tak jako obyvatele Smrčiny ;)

20.04.2019 5 z 5

Tady dávam bez debat 5* velice vtipné, svižné a blaznive situace do kterych se dostanete snad jen s partou jako Nobeko ;)

19.12.2018 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

Zajimavé, co všechno autor před 15ti lety netrefil ...knihá má spád, čte se rychle a skvěle

23.12.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se mi četla moc dobře, zařadil bych ji do povinné četby, avšak nikoliv jen školní ale i životni..kniha a osudy lidí co tohle zažili , nám musí být "inspiraci", inspiraci aby se už nic takového nikdy neopakovalo . A taky abychom si nedělali hlavu z maličkosti..prostě ode dneška použivam heslo pana Sokolova .."že když se ráno probudim , je to nadherny den " ..děkuji za tak skvělou knihu ;)

27.02.2019 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Supr, čtení mě bavilo ..thriller co má spád a nenudi.Trochu rychlý konec , klasika akčnák, žadný mazani s protivniky :) Zároveň kupa mouder obsahuje nějakou tu rodinou hloubku a na pozadi politické intriky :)

03.05.2019 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Ke knize a celkově ke Kingovi mě donutila čtenařská vyzva 2018 :) Knihu podle ktere byl natočen serial. Ten jsem nevidel ale chystam se na nej. Protoze kniha byla něco užasneho, King umi, to vim už a taky vim že pujdu určitě do dalši knihy od autora. Napiše krasny děj , o cestovani v čase a přida tomu něco, co ani slovy nemohu popsat, Perfektni!!!!

20.06.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

No téda, luxusní a to jsem si knihu , ještě s jedním dílem zakoupil v "Levné Knize" ale byl jsem napjatej a začtenej jak do jiných dražších kousku, autor umí ..Hunter (hlavní postava ) je borec nejvetší na konci mě to přišlo sice jako "po bitvě každej generál" ale něco mě zase přinutilo na konci po přečtení vykřiknout "Wau , ty vole! Mazec !! :))

16.05.2018 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Parádní , četl jsem to jako rest protože druhý díl byl parádní tak jsem si dal hned první :-) ..bavila mě každá stránka, Petr je takovej ten správný psychopat a Kate se taky s ničím nemaže :)

16.03.2023 5 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Tady se neda jinak hodnotit než kladně , Yrsa mě opět dokazala na pár dnu , oslovit , zabavit badanim "kdo je vrah" ?! :) Huldar se ukaže i jako fakt naštvanej pán..to mě taky potěšilo..druhy dil je o chlup lepši jak prvni..s timhle nedokažu odhadnou s čim nas chce autorka dostat v zavěru trilogie, protožr už takhle ta je jeji laťka dosahuje nebeských výsin :) Ale myslim že Yrsa nam dokaže že ma sve trumfy v rukavu. A nemohu se na to dočkat :)

21.02.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Tak opět díky čtenářské výzvě jsem se dostal k perfektní knize ..a mohu s jistotou říci a s čistým svědomím že jdu do dalšího dílu určitě . Autor mě baví . Dávám 5* (a to se teď dlouho nestalo :) )

13.10.2018 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Teda , zase po dlouhé době jsem si přečetl něco z domácí literatury a musím říct že rozhodně nelituji. Jedná se o silny rodinný příběh , napříč generacemi, kde je vidět že je jedno , jestli nácek nebo bolševik ..Moc nad lidma je prostě svinstvo!

24.08.2018 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

toto je prostě parádní díl, je pravda než jsem přečetl Marca zdal se mi jako nejlepší.. :)) prostě co kus od Olsena to originál :)

12.11.2017 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

takže nevím jestli zde polovina čtenářu čte tu samou knihu co já :D KNIHA je od začatku čtivá a zajimavá,(čtu asi dva dny a už jsem u stránky č. 110 )
jde o tzv serialový tip psaní..který mě zajimá :) je super po Marcovi asi dalši nej od Olsena :)

12.11.2017 5 z 5