DasaN DasaN komentáře u knih

Jednou časně zrána Jednou časně zrána Virginia Baily

Kniha není špatná, ale něco mi v ní prostě chybí. Celkově se čte dobře a má originální zápletku, ale čekala jsem, že bude více rozvinutá část odehrávající se za druhé světové války.

29.10.2017 3 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Pěkný příběh, který mě překvapil svou originalitou a i samotným vývojem děje. Nejvíce mě zaujala část odehrávající se v carském Rusku.

25.10.2017 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Opět se potvrdilo, že Jodi Picoult je mistryně ve svém oboru. Obdivuji jí za to ,jak se prostuduje dané téma, než se vrhne do psaní... Výsledkem jsou krásné a jedinečné příběhy. Prostá pravda má zajímavý děj, který mě strhnul a držel napnutou až do konce.

19.10.2017 5 z 5

Jak přicházejí sny Jak přicházejí sny Richard Matheson

Originální příběh o lásce, kterou nepřekoná ani smrt. Kniha má zajímavou myšlenku a přestože nejsem věřící, tak musím říct, že se mi fakt líbila.

17.10.2017 5 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Kniha má zajímavé téma, čekala jsem trochu něco jiného (hlavně podle toho, jak se kniha prezentuje). Děj je napínavý a celkově je příběh pěkný, ale nebylo to úplně ono...

01.10.2017 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Zajímavá kniha, pěkně se čte. Občas mi přišlo, že některé situace působí dost nepravděpodobně. Sice to není kniha ke které bych se opakovaně vracela, ale určitě stojí za přečtení.

01.10.2017 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Krásné pokračování knihy Psí poslání, které se dotkne srdce každého pejskaře. Úžasný, doporučuju...!

15.09.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Krásný příběh, který mě strhnul hned od začátku. Doufám, že budu mít možnost od této autorky přečíst i další knihy.

15.09.2017 5 z 5

Strážkyně tajemství Strážkyně tajemství Barbara Wood

Kniha se zajímavým námětem, čte se celkem dobře, ale trochu zdlouhavá.

10.09.2017 4 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Zajímavá duchařská kniha se čte dobře, zvlášť ty napínavé momenty. Příběh je zasazený do období, které duchařinou přímo čiší, to je rozhodně dobrá volba.

01.09.2017 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Kniha je zajímavá, čtivá a konec je vážně nečekaný...možná až moc nečekaný, ale celkově fakt dobrý!

01.09.2017 4 z 5

Cabernet sauvignon a jahodový dortík Cabernet sauvignon a jahodový dortík Nathalie Roy

Charlotte je vtipná, ale stále se chová nedospěle. To co udělala P-O mi přišlo docela sprostý, jen protože Max pískne....

20.08.2017 2 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Musím říct, že mě ta kniha překvapila nejen pro příběh samotný, ale i pro její myšlenku. Kniha je neobvyklá, ale přitom má takové zvláštní kouzlo.

11.08.2017 5 z 5

Skafandr a motýl Skafandr a motýl Jean-Dominique Bauby

Svět viděný očima člověka, který je upoutaný na lůžko a je velmi smutný. Krása této knihy je to, že po jejím přečtení si člověk uvědomí, jak dokáže být život pomíjivý.

07.08.2017 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Kniha má pěkný námět a dobře se čte, ale když jí porovnám s ostatními knihami Jodi Picoult, tak patří mezi ty slabší.

03.08.2017 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Námět vypadal celkem zajímavě, ale nakonec mě to celkem zklamalo. Knihu dnes asi může vydat knihu kde, kdo a ještě ji vydávat za bestseller. Postavy jsou plytké a nudné, takže nic moc.

03.08.2017 2 z 5

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

Charlotte je ztřeštěná a někdy se dostává do situací, které působí někdy až neskutečně, což je dost podobné Bridget Jonesové. Kniha ale splnila svůj účel je to taková vtipná oddechovka na odreagování. Mimochodem Max, do kterého Charlotte zamilovala mi přišel oproti ní takový suchar.

27.07.2017 3 z 5

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Historické knihy mám ráda a tato patři mezi ty dobré. Příběh je pěkný a dobře se čte i když některé situace jsou trochu přemrštěné.

27.07.2017 4 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

No pomalý rozjezd, ale ten konec je fakt nečekaný. No už od půlky jsem si myslela, že není všechno jak se zdá, ale že to dopadne takto, by mě nenapadlo.

13.07.2017 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Pěkný odpočinkový příběh o studiu a životě sestřiček, což se moc příjemně čte, zvlášť když jsem z oboru. Už se těším na další pokračování.

13.07.2017 5 z 5