Dajda Dajda komentáře u knih

Proč nekveteš? Proč nekveteš? Katarína Macurová

Půvabný příběh, ihned mě dostal! :-)

Dračí chůvy Dračí chůvy Petr Kopl

Přenádherně ilustrovaný a chytrý komiks! Těším se na pokračování :-)

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Přečteno jedním dechem. Líbí se mi, že to byl uvěřitelný příběh, takový se mohl/může stát - hodnotím jako příjemný čtenářský zážitek.

Komturova smrt Komturova smrt Haruki Murakami

Příběh mi velmi sedl, po dlouhé době jsem zase měla chuť číst :-)

12.03.2019 5 z 5

Dva dědečci z Dlouhé míle Dva dědečci z Dlouhé míle Hana Doskočilová

Tak kouzelný, jednoduchý a přitom moudrý příběh..nádherný zážitek!

12.03.2019 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Kdyby šlo dát 10 hvězdiček, udělám to.. Po Haně další český zážitek..

25.02.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Přečteno za jednu dlouhou noc.. Opět zážitek, zase budu mít problém najít další čtivo, které bude aspoň z poloviny tak dobré jako toto dílo :-)

18.12.2018 5 z 5

Hastrman Hastrman Miloš Urban

Kdyby šlo dát deset hvězdiček, udělám to..prostě neskutečný zážitek..a konečně znám původ slova "zvukomalebný" - je to totiž Miloš Urban! :-)

25.09.2018 5 z 5

Karibské tajemství Karibské tajemství Agatha Christie

Moje první zkušenost se slečnou Marplovou a musím přiznat, že pro ni mám slabost :-)

05.08.2018 5 z 5

Grandhotel Grandhotel Jaroslav Rudiš

Nečekaně příjemné počteníčko

27.04.2018 4 z 5

Prostě nádherná četba..musela jsem si ji rozložit na menší kousky, protože tolik síly najednou bych nezvládla :-)

27.04.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Pěkně čtivý román založený na základní lidské podstatě: dobro a zlo..v nás.. A i když se snažíme utéct minulosti, stejně nás doběhne a vybere si svou daň, s úroky o to většími.

27.04.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem přečetla asi před měsíce a stále nejsem schopna napsat adekvátní hodnocení - prostě neskutečná kniha, která se musí přečíst..

Počátek Počátek Dan Brown

Na Počátek jsem se těšila a nejsem zklamaná..děj ubíhal po podobné lince jako Šifra mistra Leonarda, tentokrát nás autor seznámil se španělskou architekturou a závěr okořenil technologickým proroctvím

Temnými hvozdy Temnými hvozdy Emily Carroll

Prostě bych nikdy nevěřila, že se budu u komiksu bát, ale povedlo se.. :-) Nezapomenutelné dílko! :-)

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Děkuji Vám, paní Mornštajnová, že jste mi opět dala chuť číst :-) Nádherný román, sága jedné české rodiny v nepřívětivých dobách 20. století..

28.01.2018 5 z 5

Labutě z Páté avenue Labutě z Páté avenue Melanie Benjamin

I když jde o román založený na skutečných postavách, tak si dokážu představit, že takhle to mohlo opravdu probíhat, takhle mohli žít.. Opravdu skvělý román, autorka pronikla hluboko do kůže hrdinů a nechá nás sledovat jednu éru amerických dějin.

28.01.2018 5 z 5

Prostě "Enzo"

19.01.2018 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Tana French

I když se kniha čte velice hezky, je napínavá a některé myšlenkové obraty hlavní hrdinky mě bavily, tak pro mě byla postava Conwayové trošku nepříjemná

28.12.2017 4 z 5

Otázka ztracené hlavy Otázka ztracené hlavy Jeff Cohen

Mě prostě Samuel hrozně baví! :-) a i když se mi víc líbila kniha Otázka neznámého manžela, tak stejně tleskám!

28.12.2017 5 z 5