Daenerys Daenerys komentáře u knih

Příliš pozdě na slzy Příliš pozdě na slzy Alex McAulay

Kdyby to mělo aspoň nálepku YA, ale tváří se to jako dobrodružná literatura pro dospělé a přitom je to úplně mimo. Absolutně nedořešené a těžko uvěřitelné.

02.08.2021 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Popravdě mnoho jsem nečekala a zdejší krapet brblavé komentáře z poslední doby, nebo i ty spokojené, ale s nižším počtem hvězdiček mě trochu odrazovaly... No ale za mě spokojenost, vtáhlo mě to od samého začátku, napětí tomu rozhodně nechybí, téma zajímavé, vlastně celé mi to přišlo svěží a neotřelé. Nemám, nač si stěžovat, bavila jsem se a po dlouhé době vydržela dlouho do noci, abych dojela až do konce.

30.07.2021 5 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

I když je mám přečtené snad všechny, čas od času znuvu sáhnu po nějaké té Monyovce a vždy je to příjemné připomenutí.

28.07.2021 4 z 5

Sakra, chlapi, proč mě nechcete? Sakra, chlapi, proč mě nechcete? India Knight

Popis návštěv mateřského centra výborný, to jsem se skvěle bavila... Jinak slabé, ani jsem nedočetla

26.07.2021 2 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Líbilo téměř do konce, ten mi bohužel přišel krapet přiřazený za vlasy a trochu pak zkazil dojem z celé knihy.

26.07.2021 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Asi není na škodu, občas se pořádně praštit do hlavy. Celkově geniální záležitost!

10.06.2021 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Vynikající detektivka! Podáno velmi čtivě, uvěřitelně a navíc s vtipem. Rozhodně sáhnu po další a autora si přidávám do oblíbených.

27.05.2021 5 z 5

Terapeutka Terapeutka Camilla Grebe

Nemám výhrad. Nenápadná obálka, celkem náhodně jsem po ní sáhla v knihovně a dobrá volba to byla. Bavila jsem se.

21.05.2021 5 z 5

Sex, lži a pohádky Sex, lži a pohádky Kate Thompson

Chvíli mě to i bavilo a zajímalo, hlavně na začátku to vypadalo slibně... pak nějak už ne... No, dočetla jsem, ale kapku se sebezapřením, hlavně ke konci ve mně popisy milostných scén nebo i konverzace k nim vedoucí vyvolávaly touhu lepit do textu blinkací smajlíky, aby mi to pomohly překonat... Jenže, co bych taky chtěla, když sáhnu v knihovně po bichli s takovým hle názvem, on je vlastně výstižný, to se nedá vytknout. Takže chyba na mé straně, že jsem v tom čekala nějaký vtip a nadsázku, už nevím, co mě zmátlo. Takže já nikdy více, ale nějaká romantická duše si na tom jistě smlsne.

11.05.2021 2 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Trochu rozpaky... Styl skvělý, čtivý... Začátek fajnový, pak to nějak celý pokleslo na růžovou knihovnu pro prostoduché, konec snad ani radši nekomentuji, ach jo.

16.04.2021 3 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Iveta Svobodová

S velkým úsilím dočteno a už nikdy více. Těžce uvěřitelné a kostrbaté, nejen příběh, i postavy a nejvíc mě iritovaly jejich dialogy, místy jsem úplně nadsedávala, jak to působilo nepřirozeně, až trapně.

03.04.2021 1 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Mazec. Už dlouho mě nic takhle moc nechytlo... Nedalo se odtrhnout! Je to psáno tak lehce, přesně tím stylem, který mi sedí, který chci číst, který se umí dostat pod kůži, ani nevíte jak... Taky mám ráda knížky, kde se střídají dva příběhy, jeden většinou v minulosti a často je to tak, že jeden příběh hraje prim, je prostě napínavější, lákavější, druhý má třeba svůj smysl, ale půlku knihy vás spíš prudí a nudí... Tady se střídají příběhy hnedle tři a všechny tři mají od začátku šmrnc a své vlastní napětí a to se slušně stupňuje a nenechá vás vydechnout, až možná ve tři ráno po dočtení epilogu...

31.01.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Zas takové wow to teda nebylo... Postavy až podezřele moc propletené, nadpřirozený prvek mi přišel úplně mimo a celkově to působilo tak nějak depkoidně. Celkem čtivé, to ano, člověka zajímá, co se bude dít, ale k závěru už jsem jen kroutila hlavou, jak mi to přišlo přitažené za vlasy.

27.01.2021 3 z 5

Kočka myši nenechá Kočka myši nenechá Marie Rejfová

Mno já nevím... zůstávám i nadále věrná této sérii, ale přijde mi, že kvalita s každým dalším kouskem upadá. Celkově to na mě působilo zmateně, jakoby ušité horkou jehlou. A co mi teda místy hodně vadilo, to byl chaos v přímé řeči, kór když se sešlo na scéně vícero účastníků, ne vždy bylo na první dobrou jasné, KDO zrovna mluví.

27.01.2021 3 z 5

Rebel-Lion Rebel-Lion Jan Mašata

Příjemná jednohubka. Takový chlapácký vyprávění o životě... stručný, svižný, pár silnějších okamžiků a pěkný závěr. Hezky se to četlo.

27.01.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Autorka s každým kouskem zraje, těším se na další!

05.01.2021 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Zatím jsem nečetla, ale nemůžu si pomoct, ta obálka je prostě fuj!

18.12.2020

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Vzhledem k místnímu hodnocení to bylo veliké překvapení, nečekala jsem, že mě to tak dostane, je to tedy utra čtivé. A jak si tu někteří čtenáři stěžují na konec? No nejdřív jsem byla též roztrpčena, pak mi záhy došlo, že vlastně je ten závěr akorát, že přesně zapadá... To, co mi ve skutečnosti vadí, je, že už nemůžu pokračovat dál.

13.12.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Ještě na obálce chybí nálepka: pro fanoušky A. Mornštajnové... No a stejně jako nerozšiřuji jejich řady, nechytám se ani tady... Čtivé to je, "odsýpá to", ale tak nějak mě to nechává chladnou, nemůžu si pomoct

07.12.2020 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Přečteno podruhé a opět líbilo. Jen si říkám, jestli je v názvu zvoleno to pravé pečivo... je to takový propletenec, že vánočky by skoro sedly víc :-). A konec té mé vánočky mi někdo sprostě sežral! Ten mi přišel krapet nadrsno ufiknutej, ještě jsem otáčela stránku v očekávání další kapitoly a tam zrada: obsah. Celkově to byl dobroučkej knižní dezert, je fuk, zda bábovka či kobliha, já si pochutnala.

29.10.2020