Terapeutka

Všechno si jenom namlouvá, nebo je opravdu v ohrožení života? Siri Bergmanová pracuje jako psychoterapeutka v malé lékařské praxi v centru Stockholmu. Je zvyklá na setkání s duševními propastmi a bolestnými tajemstvími. Už rok, od chvíle, kdy její muž zahynul při potápěčské výpravě, bojuje především sama se sebou. Žije v naprostém ústraní v malém domku u moře. Navzdory svému panickému strachu ze tmy chce dokázat, že se vyrovná s vlastní samotou. Možná si jenom namlouvá, že ji někdo pozoruje. Nejspíš vůbec nic neznamená, že zmizel její kocour. Ale když jednou ráno při plavání v moři narazí na mrtvolu své pacientky, dostává noční můra reálný rozměr. Selhala Siri jako terapeutka, nebo jí někdo chce zničit život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139149/big_terapeutka-H8U-139149.jpg 4.187

Siri Bergman 1.

předevčírem

Kniha se mi moc líbila

myšpa
24.12.2022

Audiokniha - moc pěkná. Přednes Jitky Ježkové je krásný.

Puntíkatýhrnek
14.11.2022

Celkově se mi to líbilo. Mám ráda, když má i detektivka nějakou přidanou hodnotu a tady je jednak pěkný popis míst a hlavně jsem se dozvěděla něco nového. Máme v rodině člověka s obsedantně kompulsivní poruchou a vím, jak je dost těžké s takovým člověkem žít, ale konečně se mi dostalo vysvětlení, jak vlastně nemocný vnímá a co jsou ty jeho "hrůzy". Bylo to pro mě docela zajímavé a poučné. Co se týká zápletky ta byla slabší, s čím to souvisí jsem věděla nejpozději v půlce knihy. Přesto to bylo čtivé a za mne doporučuji.

jihej
30.05.2021

Kniha mě bavila, příjemný mix detektivky a psychologického románu.

Daenerys
21.05.2021

Nemám výhrad. Nenápadná obálka, celkem náhodně jsem po ní sáhla v knihovně a dobrá volba to byla. Bavila jsem se.

knihovna1
01.05.2021

Kniha se mi líbila, dobře se četla a měla akorát své tempo a hezkou atmosféru. Byla napínavá. Doporučuji.

Leona333
08.03.2021

Knihu spíš hodnotím jako takový psychologický román, než jako detektivku - thriller. Příběh o ženě, která ne jenom díky své profesi, má vážné problémy..., ke kterým pití alkoholu - vína, jakožto podpůrné berličky zde patří... Příběh není přemrštěně akční, nebo divoký. Nicméně mnohé, až hororové napětí v něm je.

ste_mi
04.02.2021