Trpčí než smrt

Severský krimiromán Druhý psychologicko-detektivní román s psycholožkou Siri Bergmanovou. V podzimním stockholmském večeru se pětiletá Tilde stane svědkem vraždy své matky, kterou neznámý muž ukopal k smrti. Jde o neobyčejně brutální vraždu. Holčička seděla ve svém domečku pod ubrusem stolu, kde si vždycky malovala. Pachatel je nezahlédl, ona sama pod ubrusem viděla jen jeho nohy. Nevěděla, co dělat, a ve svém úkrytu zůstala až do noci, kdy ji objevil náhodný roznašeč reklamních letáků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216298/big_trpci-nez-smrt-216298.jpg 3.631

Siri Bergman 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Víkend

Bittrare än döden, 2010

Kniha Trpčí než smrt

Domanovak
16.10.2022odpad!

S detektivkou to nemá vůbec nic společného. Psychologický román, kde se čistě náhodou občas objeví kriminální prvek. Moje první kniha od těchto autorek a budu hodně dlouho přemýšlet než si troufnu zkusit další.

Rou
18.11.2019

První díl série se mi líbil víc, bylo v ní více napětí a měla větší spád. U téhle se děj trochu táhl, ale konec byl dobrý :)

YurgenTM
11.03.2019

Druhá kniha taky byla docela zajímavá

SilvieSisinka
02.12.2017

Velice me bavi styl psani sester :-) Není to žádný drasták....ale dobře napsaná detektivka.Určitě si přečtu všechno co děvčátka napíší.

fineol
04.02.2016

Musím říct, že jsem se nenudila, jen jsem zvyklá na jiný styl detektivek.
rozhodně ale za přečtení stojí.

LenkaKa
25.11.2015

Trochu jiná detektivka, určitě si od autorek ještě něco přečtu.

jasmína
09.06.2015

Kniha Terapeutka byla lepší, tato také nebyla špatná, ale měla jsem chvílemi problém s postavami.