Sex, lži a pohádky

Sex, lži a pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6858/bmid_sex-lzi-a-pohadky-rii-6858.jpg 4 24 3

Příběh několika žen, plný radosti, proradnosti, intrik, lásky a pomsty – a také sexu. Cleo Dowlingové výhra v loterii umožnila uskutečnit její sen, otevřít si knihkupectví v ospalém městečku Kilrowan a pohodlně žít se svým manželem, atraktivním malířem Pablem. Ale sen se změní v noční můru, když Pablo přijme nabídku malovat rozmazlenou princezničku, dceru bohaté dublinské rodiny… Autorka bestsellerů Pixie Pirelliová plní všechny představy reklamních pracovníků, poslušně navštěvuje všechny besedy, autogramiády i večírky. Ale její široký úsměv jen zakrývá bolest tak velkou, že nakonec stejně musím utéci ze světel ramp a ukrýt se v hotelu na konci světa. Může utéci, ale nemůže se schovat navždy; kdo je Londýňanka s krvavými drápy a tesáky a proč se snaží zničit Pixiinu kariéru? Elegantní městská dívka Hazel MacNamarová má diář plný tajných telefonních čísel celebrit z celého světa. Která z těchto hvězd ozáří svým leskem Kilrowanský umělecký festival, událst irského společenského kalendáře, na které nesmí nikdo chybět? Bude to filmový herec Rory McDonagh? Bude to literární diva Colleen? Nebo snad – ale pst!!!... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Sex, Lies and Fairytales , 2005

Daenerys
11.05.2021 2 z 5

Chvíli mě to i bavilo a zajímalo, hlavně na začátku to vypadalo slibně... pak nějak už ne... No, dočetla jsem, ale kapku se sebezapřením, hlavně ke konci ve mně popisy milostných scén nebo i konverzace k nim vedoucí vyvolávaly touhu lepit do textu blinkací smajlíky, aby mi to pomohly překonat... Jenže, co bych taky chtěla, když sáhnu v knihovně po bichli s takovým hle názvem, on je vlastně výstižný, to se nedá vytknout. Takže chyba na mé straně, že jsem v tom čekala nějaký vtip a nadsázku, už nevím, co mě zmátlo. Takže já nikdy více, ale nějaká romantická duše si na tom jistě smlsne.

niki-chan
28.05.2016 4 z 5

Část s pejskem mě také rozbrečela, ale jinak se příběh četl sám

kuti
17.06.2012 4 z 5

Dobře napsaná knížka, skvěle se čte. A kvůli chuděrce fenečce jsem dokonce uronila pár slziček.

Irsko knihkupectví

Kate Thompson
britská, 1956
2005  70%Dokonalý život
2007  78%Nový policista
2008  83%Poslední Velký král
2006  78%Slunné dny
2007  68%Čtvrtý jezdec

Kniha Sex, lži a pohádky je v