Sakra, chlapi, proč mě nechcete?

Sakra, chlapi, proč mě nechcete? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17049/bmid_sakra-chlapi-proc-me-nechcete-Ye3-17049.jpg 3 50 10

Neuvěřitelně vtipný a inteligentní příběh Stelly, jejíž život jakoby se ocitl ve slepé uličce. Je krásná, je chytrá, je sexy, ale taky se přehoupla na blbou stranu pětatřicítky a v náručí drží batole. Otec dítěte je už v nedohlednu a kolem spousta chlapů. Ale jak divných! Autorka popisuje Stellyno složité životní období tak bravurně a vtipně, že nad tím rozum zůstává stát a radši se už jen směje.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Jota

Don’t you want me?

DominaCZ
19.05.2022 odpad!

Achjo. Vždycky chci něco žensky vtipnýho a místo toho mám trapnou koko*inu, tady navíc někdy z roku 2001... hnusný a trapný.
Je jí 38 proboha.

Daenerys
26.07.2021 2 z 5

Popis návštěv mateřského centra výborný, to jsem se skvěle bavila... Jinak slabé, ani jsem nedočetla

Bebe2004
08.11.2020 4 z 5

Za mě dobré. Klasický román pro ženy, jak to dopadne jsem věděla od začátku. Trochu mě mrzelo, že se to na konci tak rychle utlo. Zajímal by mě vývoj vztahu Stelly a Franka a taky přátelství Stelly a Louisy. Ale jinak se to četlo příjemně

Evaneva
17.01.2018

Úžasná vtipná kniha pro odreagování.

alnahu
16.11.2016 2 z 5

Mě tato kniha vůbec vtipná nepřipadala,nato že by mělo být Stelle pětatřicet,mě připadaly její hlášky trapný.

helenkan
15.10.2016

Výborné čtení a skvěle jsem se pobavila.

Lilith1
03.05.2016 4 z 5

Mě tedy vážně bavila. Taková fakt ze života, plná vtipných hlášek a u děje člověk může vypnout a nepřemýšlet. Kdo hledá něco hlubšího, měl by se poohlédnout jinde.

tisha8409
26.04.2015 1 z 5

Povrchní, hloupé, typicky slepičí kvokání na mnoha stranách.

Firstovka
22.09.2013 5 z 5

Skvělá knížka, která se mi četla jedním dechem a pobavila jsem se u ní. Potěšila mě, stejně jako jiné od této autorky a škoda, že toho nenapsala víc.

Agi
21.02.2012 2 z 5

Rozvláčne rozprávanie plné klišé a sileného vtipkovania o hľadaní partnera a o tom, že to, čo hľadáme, môže byť niekedy priamo pod nosom.

India Knight
anglická, 1965
2007  64%Sakra, chlapi, proč mě nechcete?
2006  59%Největší špeky mýho života
2013  24%Sexy vrásky a velké lásky
2011  62%Šťastné a (nejen) veselé
2007  37%Když jsme zhubly my, zhubnete i vy!

Kniha Sakra, chlapi, proč mě nechcete? je v