Čtenář1234 Čtenář1234 komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Za mě to bylo skvělé, bylo to akční a bavilo mě to . Ale už asi chápu proč je to spíš pro dívky, ale to nemění, že jsem moc šťastný, že jsem si to přečetl a těším se na další díly , dávám 4 hvězdičky

01.08.2019 4 z 5

Deník invokátora Deník invokátora Taran Matharu

Skvělé zakončení série . Moc se mi líbili ilustrace . Příběh byl fajn a zvrat na konci byl úžasný . Za mě 5 *

15.07.2019 5 z 5

Učedník a válečný mág Učedník a válečný mág Taran Matharu

Přečteno již podruhé a opět neskutečně skvělé !!!

09.07.2019 5 z 5

Karpatský kníže Karpatský kníže Natalja Ščerba

Druhý díl mě bavil o něco méně než ten první . Opět jako vždy ukázala autorka v knize plno mistrovských zvratů . Nádherná obálka taktéž už rutinou . Bohužel mě docela dlouho trvalo než jsem se do toho začetl a tak musím ubrat 1 * . Kniha byla boží a bavila mě , 4* .

08.07.2019 4 z 5

Klan Rudé lišky Klan Rudé lišky John Flanagan

Kniha se mi moc líbila , Madelyn mi konečně přirostla k srdci . Zápletka s Dimonem byla skvělá , to se autorovi povedlo . Skončilo to v epickém konci , po kterým si jasně řeknete : ,,potřebuju další díl" . I přes to všechno jsem se občas u knihy nudil a proto bych to hodnotil asi 4,5 * , ale jelikož to nejde přikloním se k 5* .

16.06.2019 5 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Začal bych zhodnocením vzhledu . Tak samozřejmě jako každá kniha od autorky byla i šestka nádherná , navíc se vevnitř nacházela krásná mapa !
Celý příběh byl velice promakaný a promyšlený . Bylo zde plno zajímavích prvků a hlavně skvělých zvratů s kterými jsme se po celou sérii potkávali . Tohle autorka prostě umí , někdy se v knize objevil takový zvrat, že jsem jen zíral s otevřenou pusou .
Celkově byla celá série skvělá a hodnotím ji samozřejmě 5 *

Každý díl byl výborný a 6. díl na tom nebyl jinak . Parádní konec , který mě nadchnul . A za co jsem nejvíc rád do posledního okamžiku se mi ho nepovedlo odhadnout což se často u některých knih stává .

Autorka je velice nadaná a věřím , že se od ní máme ještě na co těšit a mnohokrát o ní uslyšíme . Tleskám paní Ščerba !

21.05.2019 5 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Přečteno podruhé a opět úžasné !

03.05.2019 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

POZOR MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER !!!

Tahle kniha byla dost klišé . Na novou hlavní hrdinku jsem si ze začátku nemohl zvyknout a dost mě štvala . Typická ubrečená princezna . Ovšem časem jsem si ji oblíbil hraničářský výcvik s ní udělal své . Smrt Alyss byla pro mě hrozná . Nejsmutnější díl ze všech . Kniha se mi líbila . Zasloužené 4 * .

01.05.2019 4 z 5

Uprchlík z cely 25 Uprchlík z cely 25 Richard Paul Evans

Nejspíš nejlepší sci - fi co jsem kdy přečetl . Příběh se ploužil pomalu a skvěle se vykresloval . Pokud nad knihou váháte , zda si ji koupit , tak neváhejte a hned si ji pořiďte . Nebudete litovat ! Nejvíce se mi líbil útěk .Můžu říct už jen jedno : Potřebuji další díly !!!

16.04.2019 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Další skvělý díl z mé oblíbené série . 11. díl byl sice pro mě ,,slabší" než předchozí díly , ale i tak se mi moc líbil . Chvílemi jsem byl i dojat ( při obou svatbách a hlavně při dávání Cuka na odpočinek ) . Hodnotím 4,5 * .

07.04.2019 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Kdyby šlo dát nekonečno hvězdiček , tak tale knížka si to zaslouží . WOW , to byl neskutečná jízda . Druhý díl se mi líbil více než první . Neskutečně propracovné a napínavé . Od knihy se nedá odtrhnout . Jedna znejlepších knih co jsem kdy vůbec četl !

21.03.2019 5 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Prvních 50 stran bylo skvělých , pak přišla trošku nudnější část a táhlo se to , pak někdy v druhé půlce mě to začalo zase bavit . Příběh je jednoduchý a čtivý . Stránky utíkaly rychle a pokud chcete oddechové čtení tak doporučuji .

08.03.2019 4 z 5

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

To je prostě srdcovka . Při téhle knize , jsem zažíval neskutečné emoce . Co jsem tak slyšel je , že další díly by už tak dobré neměli být , uvidíme . Každopádně tenhle díl velká špica a zasloužených 5 hvězd .

01.03.2019 5 z 5

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Začal bych obálkou . Něco tak nádherného a příjemného na dotek jsem v rukou už dlouho nedržel . Obálka se opravdu povedla . Co se týče obsahu , někdy jsem se nudil ,musím uznat , že série Časodějové mě od autorky baví víc . Příběh byl ale skvělý a výborně promyšlený . Nemůžu se dočkat až vyjdou další díly .

14.02.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tuhle knihu jsem dostal na Vánoce , sám jsem si ji vyhlídl a přál hlavně kvůli úžasným recenzím . Po přečtení se ani nedivím jaké má kniha hodnocení . Tohle bylo něco neskutečného . Prvních 60-70 stran se trošku táhlo , občas jsem musel číst i věty dvakrát abych to lépe pochopil . Pak už to bylo ale úžasné . Polykal jsem kapitolu jednu za druhou a nemohl jsem se od toho odtrhnout . Určitě doporučuji a těším se na druhý díl .

03.02.2019 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Velmi dobrá kniha . Skvělá odreagovačka . Po celou dobu napínavá a moc jsem si ji užil . Těším se na další knihy od autora .

23.01.2019 5 z 5

Zjevení démona Zjevení démona Taran Matharu

Výborná kniha . Celá tahle série byla skvělé a je mi líto že už končí . Kždopádně autor je velmi nadaný a těším se na další knihy a série od něj .

13.01.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

není to můj žánr , ale úplně špatné to nebylo ...

30.12.2018 2 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

Opravdu jsem se o Halta trochu bál . Naštěstí to dobře dopadlo . Kniha opět vynikající a oceňuji opět více stran

26.12.2018 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

další úžasný díl . Když je spolu tri Halt , Horác , Will , tak je předem jasné jak kniha bude parádní , těším se na další díl :)

05.12.2018 5 z 5