citronekodvedle citronekodvedle komentáře u knih

Želary Želary Květa Legátová (p)

Nádherná knížka, trošku jsem v ní na začátku tápala kvůli těm všem jménům a že každá povídka se odehrávala v trošku jiném čase ale vůbec mě to od čtení neodradilo a těším se i na další knížku a to Jozova Hanule, původně jsem si totiž myslela že knížka bude jako příběh ve filmu. :-)

27.03.2016 5 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Celá série se mi moc líbila, byla taková oddechová a moc dobře se mi četla. :-)

27.03.2016 4 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Příběh nezklamal, nádherně jsem si u knížky oddechla a už se těším na další příběhy o Sherlocku Holmesovi :-)

27.03.2016 3 z 5

Daleko od hlučícího davu Daleko od hlučícího davu Thomas Hardy

První jsem viděla film a hned jsem věděla že si přečtu i knihu. To jak autor nádherně popisuje jak se ovčák Oak stará o ovečky, nebo jak vypravuje o nebi s hvězdami a nádhernou krajinou, příjde mi jako by to autor sám zažil. A celý příběh mě také okouzli. Nádherná kniha. :-)

27.03.2016 5 z 5

Nejsem namalovaná! Nejsem namalovaná! Alice Kopřivová

Pěkná oddychovka vykouzlila i úsměv na tváři :-)

27.03.2016 3 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Jsem moc ráda že jsem se k této sérii dostala moc se mi líbí spojení mýtických bytostí a světů s polu s reálnými postavami a vším ostatním knihy jsou prostě skvělé ;-)

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Jedna z mích prvních knížek vůbec ale je prostě nádherná určitě se k ní ještě vrátím :-)

Dracula Dracula Bram Stoker

Naprostá klasika, a lepší dílo na tuto tematiku stejně není Drakula je Drakula :-)

03.02.2016 5 z 5

Nikola Šuhaj loupežník Nikola Šuhaj loupežník Ivan Olbracht (p)

Kniha se mi moc líbila určitě si ji ještě někdy přečtu znovu a také mě navnadila na podobné zbojnické příběhy

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Velmi čtivá a napínavá kniha a hodně nutí k popřemýšlení jak to vlastně bylo určitě si ji ještě někdy přečtu :-)

03.02.2016 5 z 5

Paměti katovské rodiny Mydlářů 3. Syn Jan, nový kat staroměstský Paměti katovské rodiny Mydlářů 3. Syn Jan, nový kat staroměstský Josef Svátek

Četla jsem ji jako povinnou četbu a moc se mi líbila určitě se k ni ještě někdy vrátím :-)

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Jedna z mích nejoblíbenějších knih vůbec ;-)

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Vzhledem k tomu že se hlavní děj odehrává za kopečkem a i ostatní místa jsou mi známá, mě kniha absolutně pohltila a přečetla jsem ji jedním dechem, jenom mě na konci trošku zklamalo to že jsou postavy a děj trochu jiný než skutečnost ale i tak se mi kniha velmi líbila a určitě si o bohinich ještě něco přečtu :-)

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Super knížka určitě si ji ještě mockrát přečtu miluju i film :-)

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Nekde jsem viděla trailer na stejnojmenný film a když jsem poté spatřila knížku musela jsem si ji přečíst, má velmi zajímavé téma a skvěle se mi četla

Břeh temné vody Břeh temné vody Joe R. Lansdale

Vůbec jsem nevěděla o čem kniha bude, a hned na prvních stránkách mě vytáhla do děje a líbila se mi

03.02.2016

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Až jsem nechápala jak se mi kniha dobře četla a taky rychle :-)

03.02.2016

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Další super série měla jsem ji hned přečtenou:-)

02.02.2016 4 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Super knížka i celá sérii moc dobře se mi četla :-)

02.02.2016 4 z 5