Do Poklidné modři

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Árie a Perry jsou rozhodnuti najít Poklidnou modř, bezpečné útočiště před éterovými bouřemi dříve než Sobol a Hess. V jeskyni, kde nalezli provizorní útočiště, se snaží usmířit obě skupiny, Osadníky a Outsidery, které spojuje jen nenávist k jejich zoufalé situaci. Čas běží a je třeba zachránit Uhlíka, kterého kvůli jeho neobyčejným schopnostem unesli Sobol s Hessem. Pak dorazí žalem zničený, rozzuřený Roar a svou touhou po pomstě všechny uvrhne do nebezpečí. Perrymu a Árii nezbývá než sestavit zcela nepravděpodobnou družinu a vydat se na beznadějnou záchrannou akci. Uhlík není jen klíčem, který jim odemkne Poklidnou modř, a jedinou nadějí na přežití – je to i jejich kamarád. V umírajícím světě má smysl jediné – přátelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/180627/nebe-do-poklidne-modri-pbs-180627.jpg 4.5280
Série:

Nebe (3.)

Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

Into The Still Blue (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (53)

Kniha Do Poklidné modři

Přidat komentář
marianna7090
27. května

Každému z vás ktorému sa kniha nepáčila, nemohol by mi ju predať? :) je úplne nedostupná už roky a ja naozaj veľmi túžim si ju prečítať a ukončiť túto sériu. :(

Siwan
14. května

Za mě jedna z nejlepších sérií v rámci žánru. Romantická linka příjemně přijatelná, hlavní hrdinové mi byli sympatičtí do jednoho, děj frčí jako po másle, vykreslení přírodních katastrof akorát. Chytlo, líbilo, přelouskáno za tři dny všechny díly. :)
Jediné k čemu bych měla výhrady jsou ty FAKT PŘÍŠERNÉ OBÁLKY - proboha proč??? :)

zinon
03. února

Nemůžu si pomoct, ale první díl byl pro mě asi nejlepší. To když se vám v hlavě honí spoustu otázek a toužíte na ně najít odpověďi :) Další díly byly čtivé a příběh zajímavý...ale už tam u mě nebylo to prvotní nadšení. Jako odpočinkové čtení určitě doporučuji :)

denniys
19. ledna

Tak ať nežeru, jednu hvězdu teda přidám, jedná se bezpochyby o "nejlepší" díl této průměrné sérky..nic víc vlastně nemám potřebu psát, což hovoří za vše..

Amitiel76
18. ledna

Krásné zakončení trilogie :-)
Pro mě četba bohužel trochu nezvyklá, protože jsem byla poprvé nucena sáhnou po stažené verzi z netu. Tento poslední díl jsem v tištěné formě nesehnala ani v knihovně. Ale za nic na světě bych si ho nenechala ujít .....
Všechny tři části byly perfektní. Žádná nepokulhávala a nebyla slabší.
Shrnuto, sečteno.... kdo máte rádi fantasy příběhy protkané romantikou, pak si tuto sérii musíte nutně přečíst :-)

Citát : "Zítřek přijde, ať se ho bojíme nebo ne"

Tamar
08.10.2018

Pro mě byla kniha naprosto strhující. Příběh je opravdu svižný, neobvyklý, často se situace zvrtne tak, jak by to čtenář nečekal a neustále se tam něco děje. Knihy jsem se jednoduše nemohla nabažit. Jedinou chybou je hrozný překlad plný překlepů a chyb, o to hůř se pak kniha čte. Ale musim říct, že ani to mě ve čtení knihy nezastavilo a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

elis0383
23.05.2018

Tahle serie se mi opravdu moc libila.

Lil30
16.04.2018

Lepší ukončení jsem si nemohla přát, četlo se to samo. Jen konec mohl být více rozepsaný, přišel mi trochu useklý. Jinak ale utorka dokázala krásně popsat pocity všech postav, díky tomu jsem se do nich dokázala skvěle vžít. Jistě se k celé sérii ještě někdy vrátím.


Štítky

antiutopie, dystopie dobrodružství

Autor a jeho další knihy

Veronica Rossi
brazilská, 1973

Podobné knihy

Kniha Do Poklidné modři je:

v Právě čtených3x
v Přečtených400x
v Čtenářské výzvě11x
v Doporučených38x
v Knihotéce147x
v Chystám se číst188x
v Chci si koupit84x
v dalších seznamech10x