CHESS CHESS komentáře u knih

Měsíční směna Měsíční směna Cassie Alexander

Celková ztráta času.

02.06.2016 1 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Úžasná knížka s bezvadným námětem. Dívka bez emocí, vycvičená k zabíjení a plnění příkazů. Na všechno zapomíná, když se do děje zaplete kluk. Jak jinak :) Rozhodně stojí za přečtení :)

02.06.2016 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Další skvělé pokračování, ale na Počkám na tebe a Jako led od této autorky to nemá. Jsou to moje srdcovky, ale počkám si co přinesou další díly :)

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Nemám co vyčíst. Ať jde o jakýkoliv díl Kate Danielsové, prostě paráda!

02.06.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Perfaktní! Zničená holka a trpělivý kluk. Nikdy jsem nečetla podobný příběh, při kterém by se hlavní postava dostala do takovéhle situace, ale je to velice dobře napsané a proto neváhejte a dejte se do čtení! :D

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Ani nevím proč, ale nedočetla jsem. To asi mluví samo za sebe...

02.06.2016 2 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Skvělé čtení a neotřepaný příběh, jen místy moc přeslazené, ale i tak si rozhodně přečtěte! :D

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Skvělý příběh, ale jednička mnohem lepší :)

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Další skvělé pokračování série, ale jednička se mi líbila prostě víc :)

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Výborná kniha! Skvělý děj. Moc se mi líbí, jak jsou hlavní hrdinové zlomení a z jiné společnosti, ale i přesto si k sobě dokáží najít cestu. Za mě úžasný :D

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Začala jsem ji číst k maturitě a byla jsem nadšená, ale Bella mě často štvala. Pak mi ji vyškrtli ze seznamu četby a tím mě dorazili, mohla jsem mít známlu zadarmo...ale co no :) Jinak čtení super.

02.06.2016 3 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Už po šedesáti stránkách jsem nebyla schopná přečíst další a tak jsem to vzdala a už ve čtení této série nepokračovala. Nástroje Smrti měli mít původně jen tři díly a u toho taky měli zůstat...

02.06.2016 odpad!

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Úžasné výměny názorů a vtipných hlášek. Skvělá kniha :)

02.06.2016 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Velice čtivé a zajímavé, bohužel veliká popularity teté knihy mi začíná lézt na nervy. Především proto, že příběh, už je pro mě ohraný a neustále narážím na podobné děje nebo parodie.

Tajemství Tajemství Anna Todd

Vůbec jsem se od děje nedokázala odtrhnout. Někdy to sice bylo vyčerpávájící - například snášet jejich hádky a neuspořádané emoce - pořád nahoru a dolů. Ale jako celek úžasný! Velice příjemná oddechovka :D

02.06.2016 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Děj rychle ubíhá a dobře se čte. Ale od čtvrtého dílu nic moc :(

02.06.2016

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Souhlasím, kniha mě nijak nenadchla :( Jazyk mi přijde divný a děj dost přecpaný nesmysly...

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Druhý díl je stejně zábavný a praštěný jako první a proto neváhejte a přečtete si ho :) Určitě si zamilujete ztřeštěnou Charley, která dokáže naštvat každého a odhodlaného Reyese syna samotného Satana :D

28.05.2016 4 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Kniha mě vážně nadchla, hlavní hrdinka ja zábavná, rázná a někdy dětinská :) ale v dobrém slova smyslu a tak je čtení doopravdy zábavné. Doporučuju všem, kteří se rádi smějí :D

28.05.2016 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Ze začátku jsem knize moc nerozuměla, ale po pár stránkách jsem se zaběhla do děje a udělala si obrázek o tom, co se děje. Líbilo se mi, že "moudrooko" překrývalo realitu a dělalo ze světa lepší místo, ale na druhou stranu jeho uživatelé byli velice naivní a zbaveni pravého smyslu života. Komu by se nelíbilo necítit bolest nebo strach? Ale když se do takové situace dostanete jsem zmatení a vystrašení a nevíte, co od toho očekávat. Ale Arie se celkem rychle přizpůsobila a když se konečně po trochu zdlouhavém začátku dostala k Perrymu děj se pořádně rozjel. Líbilo se mi jak autorka udělala z divochů vyvinutější bytosti, i když žili jako zvířeta venku a lidé s technologiemi ani neznali pravý smysl života. Žili ve své bezpečné bublině, až se najdednou Arie dostala na druhou stranu a poznala, že nemůže nikoho odsuzovat za jeho způsob života. Beztak jí nic jiného nezbývalo, když je jako oni :) Konec mě trochu rozhodil, když odešla, ale alespoň se můžeme těšit na další díl, až se znovu setkají :)

Jediné co mě trochu mrzí jsou nesmyslné a do očí bijící chyby! Navzdory tomu doporučuji :)

27.05.2016 4 z 5