Měsíční směna

Sestra Edie Spenceová se poté, co přežije brutální útok upírů, může vrátit do práce, kde se stará o nadpřirozené bytosti, které potřebují lékařskou péči. Ale její sesterský um je vystaven náročnému testu, když se během polední pauzy stane svědkem ujetí od dopravní nehody. Zraněný chodec není jen vlkodlak, nýbrž vůdce smečky. Edie se tak ocitá uprostřed nelítostné války. Dvě znepřátelené vlkodlačí frakce spolu bojují zuby nehty, ale Edie nemá nejmenší zájem se do toho míchat. Když se však setká s pacientovým synovcem – potetovaným vlkodlakem jménem Lucas s pohledem predátora, kterému je těžké odolat – musí si vybrat, na čí stranu se postaví. Otázka zní: může důvěřovat tomuto nebezpečnému spojenci? A může dát na své instinkty, když je v jeho blízkosti? Tak či onak se Edie nedokáže z tohoto kolotoče vymanit, i když se z ní tím pádem stává snadná kořist…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168014/big_edie-spenceova-mesicni-smena-v8M-168014.jpg 3.750

Edie Spenceová 2.

Literatura světová, Horory, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Moonshifted, 2012

Kniha Měsíční směna

Selve
07.01.2021

Druhý díl mne bavil o dost více. Příběh je lépe napsaný a celkem rychle jsem se do knihy začetl. I zde však platí, že bych knihu podruhé nečetl.

Fenris
21.10.2017

Jak první, tak druhý díl nejsou náročné čtení. Byl to dobrý nápad, mě se to četlo dobře, byla to celkem fajn oddychovka a trošu mě i zamrzelo, že nebudou další díly. Na takové to odpočinkové čtení to bylo fajn.
Ale, jsou o mnoho lepší série, které se taky stoply a už dál nevychází, takže slzička smutku opravdu nepadla. :D

Calla2002
18.08.2017

Oblíbila jsem si tu sérii,líbí se mi to.
Co mi tam vadí je jak to dopadlo.... Mít zákaz nadpřirozeného když k němu takhle přilnula by jsem asi nezvládla.
Nevadil by 3 díl.
4* za mě...

denydean
04.08.2017

Jak první tak i druhý díl se četl dobře, možná dokonce i líp. Ani nevadí, že u nás nebudou další díly, druhý díl by se dal považovat zároveň za poslední díl.

Byly u nás stopnuté lepší série, které bych uvítala dokončené.!

Kačí137
24.01.2017

Lepší jak první díl. To rozhodně. Vlastně jsem to docela rychle přečetla. Občas jsou ty zápletky trochu překombinované,ale už jsem četla i horší.
Vážně to nebylo špatný.

CHESS
02.06.2016

Celková ztráta času.

Janičta
01.02.2016

2,5 hvězdy.
První díl se mi moc nelíbil, nechala jsem dojem zavát časem s jinými knihami a vrhla se na další.

Tenhle mi přišel lepší... o chloupek :-) Vzato kolem a kolem je to o ničem a něco se děje až na konci, ale čte se to dobře. Ovšem na celou hvězdičku to nemá... možná se tomu přiblíží další díl... docela se těším

Zelený_Drak
29.11.2015

Četlo se to příjemně, ale bylo to úplně o ničem. Horší než první díl, kde mi aspoň připadalo, že se něco děje. Tady se nic neděje, koukáme, jak Edie zaskakuje na jiném oddělení, slaví Vánoce, obědvá s bratrem... A jen tak mimochodem se čeká, jestli jako bude nebo nebude zápletka. Pak se všechno rozuzlí na posledních 30 stránkách a není to tentokrát nic, co by si člověk nedomyslel už někde v půlce knihy. A to, co si člověk nedomyslel, se stejně nevysvětlí.

Také nevím, zda je to překladem, nebo nedostatečným rozepsáním toho, jak to chodí mezi vlkodlaky, ale když žena mluví o jednom muži jako o svém otci a o jejím manželovi někdo mluví jako o vlastním synovi téhož muže, vyvolává to otázky.

Celkově mi to přišlo tak nedotažené, že jsem měla chuť dát odpad, ale to bych musela přehodnotit spoustu hodnocení, protože se mi to asi četlo snáz než série od Thurman a uričitě snáz něž série "Šerochodec" a vlastně mi to možná přišlo i lépe napsané než "Rachel Morgan", takže moje první věta to pro mě asi shrnuje.