CHESS CHESS komentáře u knih

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Skvěle jsem se pobavila :)

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Neuvěřitelná kniha! Naprosto si mně získala a četla jsme jí už tolikrát, že si jí pamatuju skoro nazpaměť, ale brzy se k ní dostanu jistě znovu. Líbí se mi jak se z malé šedé myšky - s pěkně prořízlou pusou - stane sexy toužící kočka. Noah je fajn, ale spíš jen milej kamarád. Ale když narazíte na Zana... prostě wow! Já na tom chlapovi zbožňuju první poslední a hrozně se mi líbí, že se J ackie ocitne v křupavém sedviči společně se dvěma muži, kteří po ní touží. Kohopak si asi vybere? :D Já vím! Ale neřeknu, přečte si sami a zamilujte si se mnou všechny bláznivé postavy a střelené situace do kterých se naše sukuba dokáže dostat :)

Trable Trable Samantha Towle

Tak jsem si mylně myslela, že jde zase o podobné téma jako jsou odstíny. Ale vůbec to tak nebylo. Byla jsem mile překvapená a určitě si jí přečtu znovu. Velice rychle děj ubíhá a brzy jistě budete toužit po dalším dílu :)

03.06.2016 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Další erotická kniha, která mně nijak nenadchla. Nedočetla jsem jí, asi proto, že mi to prostě moc připomíná 50 odstínu a už jsem tím copyrightem zatraceně unavená :(

03.06.2016 2 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Nedokázala jsem to dočíst :(

03.06.2016 2 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

Rozhodně skvělá kniha. Moc se mi líbí způsob myšlení a čtivý děj :)

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Neuvěřitelně čtivý příběh, když jsem četla, že studentka vysoké školy bude z ničeho nic přeměněna na upírku, řekla jsem si: další slátanina, jako upíří deníky. Ale právě naopak! Merit je pomalu zapracovávána do odlišného světa a je seznamována s jeho pravidly. Je velice inteligentní a lidé okolo ní se rozhodně nechovají, jako děcka a to mě na příběhu baví. Samozřejmě nemůžu vynechat božského Ethana Sullivena, nebo-li: Darth Sullivena :D Tu přezdívku zbožňuju :)

Oči mrtvých Oči mrtvých Stacia Kane

Skvělé pokračování :)

Město duchů Město duchů Stacia Kane

Konečně se dali dohromady a další knížka v nedohlednu :(

Smrtící duchové Smrtící duchové Stacia Kane

Ze začátku jsem se trochu ztrácela, ale brzy jsem se do děje dostala a naprosto se zamilovala do nejistého a drsného Postracha. Chess a ta její logika mně někdy doopravdy udivovala, ale i tak autorka dokázala vytvořit zajímavý příběh se zlomenými lidmi, se kterými život vyj... :D

03.06.2016 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Trochu zklamání z Camovi strany :(

02.06.2016 3 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Perfektní! U konce mi málem ukápla slzička :)

02.06.2016 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Skvělé zahájení první dílu! Po přečtení dalších jsem celé Bratrstvo napsto zamilovala :D

Předurčena do hrobu Předurčena do hrobu Jeaniene Frost

Naprosto zbožňuju jejich hádku a následné chování. A Vlad je naprosto boží!

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Opět plný počet bodů. Její otec je teda..... :D Ale díky tomu to mělo říz, hlavně ten konec :)

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Rozhodně lepší než první díl!

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Další skvělá kniha, ale trochu slabší. Prostě to není Cat a Bones :(

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Další perfektní jízda! Co prostě říct: ta holka je pako! Dost jsem se nasmála a tolik jsem toužila po dalším dílu, že jsem si napsala do nakladatelství, abych zjistila jestli bude další díl. A hádejte! BUDE! Takže se máme na co těšit. Já už se teda nemůžu dočkat! :D

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Naprosto jsem se zamilovala do Bonese. Cat její nenávist k upírům dost poznamenala, za což může její stupidní matka. Ta ženská mi občas vážně pila krev :D Ale jinak originální příběh o poloviční upírce a nenasytném upírovi, který se do ní zamiloval, když seděla polonahá a svázaná v jeho jeskyni a vybízela ho, aby jí zabil :)

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Za mě určitě bezva! Zbožňuju Kala a jeho vztah s bratrem. Jejich neustále špičkování a Nikovu tvrdou výchovu svému mladšímu bratrovi, který se chová jako malý parchant, ale tomu se prostě musíte smát :) Vtipálek je občas na zabití, ale rozhodně se mi do příběhu hodí. Zatím jsem četla všechny knihy, které u nás vyšlo, dost mě mrzí, že nebudou další :(