Předurčena do hrobu

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její nemrtvý milenec Bones se potkali před šesti lety a od té doby bojovali proti zákeřným nemrtvým, utkali se s pomstychtivým Mistrem upírem a stvrdili své vzájemné pouto krví. Nyní je čas dát si oddych. Ale naděje na bezchybnou dovolenou v Paříži se zhroutí v okamžiku, kdy se Cat jedné noci probudí z hrůzostrašného snu. Pronásledují ji vidiny, v nichž se zjevuje upír jménem Gregor. Ten je mocnější než Bones a má vazbu na její minulost, o níž neví ani sama Cat. Gregor věří, že Cat patří jemu a nedá si pokoj, dokud ji nedostane. Začíná bitva mezi upírem, který ji straší ve snech, a tím, kdo má její srdce. A je to jedině Cat sama, kdo dokáže Gregorovu moc zlomit. Aby zničila nejhoršího upíra, jakému kdy čelila, bude muset sebrat veškerou možnou sílu. I kdyby takové síly mohla dosáhnout jedině předčasnou cestou do hrobu... 1. vydání. – zdroj: www.legie.info –...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/159468/predurcena-do-hrobu.jpg 4.5304

Noční lovci (4.)

Destined for an Early Grave (2011)

Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fantom Print

Áňa 998

Ze začátku matoucí, ale nakonec velmi povedený díl :)

paprika75
17.12.2017

Z tohoto dílu mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu to mělo spád, dobrou zápletku a moc se mi líbil Bones, který konečně přestal jen zamilovaně vrkat a ukázal, že má koule. Na druhou stranu jsem tam viděla tolik podobností s jinými fantasy sériemi a mnoho dalších provařených klišé ... Tak ani nevím jak hodnotit. Asi 4*

jitka7
22.11.2017

Pro mě nejhorší díl ze všech přečtených (6). Už mi to přišlo trapné. Cat mi přišla trapná. V tomhle díle jsem ji nemohla fakt vystát a strašně těžko se mi to četlo. Cat byla prostě přeci nejlepší, ona je nejchytřejší, nejmocnější, všechny zachrání jen ona. Musí zase opustit Bonese, protože on je přeci slabý jak čajíček. Ah bože. Pro mě děsný díl.

TerezaMondeková
16.11.2017

Další originalní příběh. Další nebezpečí, napětí, romantika, láska, dobrodružství, upíří... A ten nový Gregor taky skvělý. Úžasný od začátku až do konce. Přečteno jedním dechem. Doporučuji. Stojí to zato.

Ferum
18.10.2017

Stojí za přečtení.

Laf
07.03.2017

Skvělé od začátku až do konce...

kyklop123
06.03.2017

Zatím nejlepší díl, nejnapínavější, nejkrvavější a celkově nejvíc brutální. Navíc už jsou opravdu skvělá pouta mezi postavami, takže o to je to zajímavější :).

venacava
24.01.2017

Pěkný díl, zápletka je zajímavá.

tatafa
06.01.2017

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

petra4080
05.10.2016

Nenáročné, napínavé a svižné... zase o něco lepší než předchozí díl

angelbooks
14.09.2016

Až na tu část kdy spolu nebyli to byl další úžasný a strhující díl :).
Doporučuju :).

Ewik
09.09.2016

Ach jo, vztahy jsou někdy fakt peklo a žárlivost spolu s nejistotou je jako bomba s hodně krátkou rozbuškou. Tenhle díl je plný emocí a napětí a opravdu nečekaných zvratů. Cat mi přišla trošku labilní, ale i tak jsem si knihu se všemi jejími členy moc užila. Vlada začínám mít čím dál raději - je to sekáč a vždy je tam, kde je ho potřeba. Těším se na další díl!

A Mencheres? Fakt se snažil..
Cat: "Co kdyby ses už vysral na vznešený kecy a začal mluvit jako v jednadvacátým století?"
Mencheres:" Týý krávo, tak to jsi ve sračkách až po uši." Spadla mi brada. :-)

deedulka
18.07.2016

Napínavé, nabité akcí a erotikou. Příběh se odvíjel úplně jiným směrem, než jsem předpokládala a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Gregor se zhostil role padoucha bravurně a Cat s Bonesem mu dali pěkně zabrat. Těším se na další díly a hlavně na to, jak bude Cat rozvíjet své schopnosti.

CHESS
02.06.2016

Naprosto zbožňuju jejich hádku a následné chování. A Vlad je naprosto boží!

cukrovka
30.03.2016

Tak tento díl byl napínavý od začátku do konce. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

Jolča1
16.07.2015

já jsem nadšená .... nenáročné a svižné .... jedním dechem přečteno :-)

tereza1997
08.04.2015

Prosim prosim...jake je to bonesovo prave jmeno ja si nemuzu vzpomenout...bylo to neco na e tusim...diky moc

Nel-ly
07.01.2015

Cat je Mařena. Strašná... na začátku mě štvala jen ona, ale postupem série mě štve i Bones a celkově to celé jejich duo. Je fakt, že knihu jsem přečetla za pár hodin, ale po pár měsících si už ani nevybavím, o čem byla.
Nakonec... nejlepší jsou stejně vedlejší postavy.

(K)Belík
24.12.2014

Tak tahle knížka mě neomrzí :D . Pěkně jsem si u ní pobrečela. :)

Betnka81
19.10.2014

Tento díl se mi moc líbil , a těšim se na další :D

Kaka.cs
28.09.2014

Tohle byl zatím nejemotivnější díl ze všech. Četla jsem téměř jedním dechem a nemohla se dočkat, jak to skončí. A bylo skvělé, že do poslední stránky nebylo jisté, jak to všechno dopadne. Prostě skvělý díl.

Beni
24.09.2014

Tak tady jsem se musela vážně držet... napětím jsem skoro nedýchala, kdy se ti dva už konečně umoudří!!

Gwendolyn
16.07.2014

další skvělý díl:D

Blauny
23.06.2014

Po delší době jsem se pustila do dalšího dílu a opět jsem byla mile překvapena. Kniha mě udržela v napětí od začátku až do konce a jsem moc zvědavá, jak se budou příběhy odvíjet dál. No a nakonec nesmím zapomenout - Bones je prostě neodolatelný.

Siu83
07.06.2014

Další díl, který mě nezklamal :-)

Zdery
07.05.2014

Moc pěkná série. Jen si dovolím podotknout pro ty, kteří se chystají se vrhnout na 5. díl, aby si nejprve přečetli dvě knihy ze série Svět nočních lovců, kde se dozví něco víc o Spadeovi a Mencheresovi. Já se po čtvrtém díle vrhla hned na pátý a pak jsem se divila, jak to, že mi nějaké informace utekly. Následně jsem zjistila, že to co mi uniklo je napsáno právě v této sérii.

luna172
15.03.2014

Túto sériu kníh mam strašne rada . Aj keď som si myslela, že 4. časť bude trošku nudnejšia ako predošle lebo som si nevedela predstaviť o čom by autorka mohla ešte písať ale mýlila som sa tato autorka ma vie vždy niečím prekvapiť. Proste dokonala séria knih :) :)

janno69
02.03.2014

Super upířina, kdo to má rád, tak si polibuje, jednoznačně doporučuji stejně jeko předchozí díly.

Heiio
10.02.2014

Tato kniha byla vzrušující, napínavá a velmi sem ji prožívala. Tuto knížku doporučuji je asi nejlepší z celé série Nočních lovců :)

Janičta
11.01.2014

Výborné :-)
Oddechové, emotivní a akční.
Jsem zvědavá co se vlastně bude dít v dalším díle, vzhledem k tomu co se událo v tomto.
Nechci být pesimista, ale nemám ráda "násilím" natahované serie a v tomto díle už jsem na konci slyšela první údery umíráčku...
Doufám, že autorka má dost soudnosti na to, aby příběh ukončila včas :-)