Předurčena do hrobu

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její nemrtvý milenec Bones se potkali před šesti lety a od té doby bojovali proti zákeřným nemrtvým, utkali se s pomstychtivým Mistrem upírem a stvrdili své vzájemné pouto krví. Nyní je čas dát si oddych. Ale naděje na bezchybnou dovolenou v Paříži se zhroutí v okamžiku, kdy se Cat jedné noci probudí z hrůzostrašného snu. Pronásledují ji vidiny, v nichž se zjevuje upír jménem Gregor. Ten je mocnější než Bones a má vazbu na její minulost, o níž neví ani sama Cat. Gregor věří, že Cat patří jemu a nedá si pokoj, dokud ji nedostane. Začíná bitva mezi upírem, který ji straší ve snech, a tím, kdo má její srdce. A je to jedině Cat sama, kdo dokáže Gregorovu moc zlomit. Aby zničila nejhoršího upíra, jakému kdy čelila, bude muset sebrat veškerou možnou sílu. I kdyby takové síly mohla dosáhnout jedině předčasnou cestou do hrobu... 1. vydání. – zdroj: www.legie.info –...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159468/predurcena-do-hrobu.jpg 4.5392

Noční lovci 4.

Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print

Destined for an Early Grave, 2011

Kniha Předurčena do hrobu

JerryDexter

Upírka Cat počtvrté, a je to lepší a lepší. O některé postavy přijdeme, jiné ale zase přibudou. Jsem zvědavý, co si pro nás autorka připraví dál.

Evule114
27.07.2021

Další díl, který mě víc než mile překvapil. I když jsem o tom v první třetině knihy moc nevěřila.. doporučuji

Luigi1
15.06.2021

Od začátku až do konce fofr.Moc pěkné i ta nová postava Gregora která tam zapadla úplně plně.

petrulka
10.05.2021

Po prvním díle se mi tento líbil zatím nejvíc, snový zloděj je zajímavá postava. Ačkoliv by se z dvou manželů upírů dalo vytřískat víc :-)

havrmoni
09.10.2020

Tak jo, lepší se to nebo jsem tomu přišla na chuť :))

Kudík
26.07.2020

Tenhle díl mi přišel zatím asi nejslabší, a to protože mi hlavní hrdinové (Cat i Bones) připomínali lidské chyby v partnerském vztahu, a to nedostatek vzájemné komunikace a naopak předpokládáním toho nejhoršího. I zápletka okolo Gregora mi přišla zvláštní, ale opět bylo v tomto díle dost akce a tekla u toho krev, i když někdy jí byla škoda.
Teď už vím, že po tomto díle je dobré si přečíst druhou sérii, a to "Svět nočních lovců". Tím se v 5. díle "Nočních lovců" dost vysvětlí.

denniys
27.12.2018

no dobře, Cat mě sice štve čím dál víc, ale Bones to vynahrazuje, takže pořád ještě budu v této sérii pokračovat.. jak jsem psala u předchozích dílů - nenadchne, neurazí..stále 50/50

Áňa 998
07.10.2018

Ze začátku matoucí, ale nakonec velmi povedený díl :)