Smrtící duchové

Svět není takový, jaký býval. Mrtví vstali z hrobů a útočí na živé. Mocná Církev Skutečné pravdy, která od pádu vlády o všechny pečuje, přísahala, že odškodní občany obtěžované mrtvými. Seznamte se s Chess Putnamovou, potetovanou čarodějkou a neformální lovkyní duchů, která se v zapuzování děsivých mrtvých opravdu vyzná. Ale Chess skrývá temné tajemství – dluží spoustu peněz nebezpečnému drogovému králi Ranařovi, který chce okamžitou splátku ve formě nebezpečné práce zahrnující černou magii, lidskou oběť, ohavného démonického netvora a tolik zlovolné magie, že by dokázala vyhladit celé město duší. Chess je zmítána mezi vášní k vůdci nepřátelského gangu a přitažlivostí k Ranařovu nelítostnému vymahači. Začíná zvažovat, jestli ten spěch stojí za to… Jasně, že stojí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220695/downside-smrtici-duchove-cTk-220695.jpg 3.891

Downside 1.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Unholy Ghosts, 2010

Kniha Smrtící duchové

klarence
22.08.2020

na chvilku jsem si odskočila do jiného žánru a musím říct, že se to četlo docela dobře, začátek mi přišel krapet zmatený a na hlavní hrdinku jsem si musela chvilku zvyknout i na ty její ,,nervíky" celkově to šlo,když si odmyslím ten fet. Knihu jsem si koupila na výstavě knih v akci za 20 Kč a mám všechny tři díly a postupně je zřejmě i přečtu, ale asi bych za to nedala plnou cenu :-)

havrmoni
29.12.2019

Začátek byl takový zmatený , tedy pro mě, než jsem se do toho dostala. Příběh sám o sobě se mi líbil, na hrdinku jsem si musela zvyknout, ale jinak dobrý. Jdu do dalšího dílu.

ŠárkaK
22.08.2019

Pěkné čtení, napínavé, jen si nemohu zvyknout na feťačku v hlavní roli, pořád doufám, že přestane.

Devil-Ivet
27.02.2018

Moje první duchařina a hned přišlo zklamání. Příběh byl nudný a vůbec jsem se nedokázala začíst. Chess jako hrdinka byla na odstřel a v podstatě žádná postava ve mě nevyvolala žádnou reakci. Po dalších dílech se dívat už nebudu...

Aríka
24.08.2017

Když jsem knihu začala číst, říkala jsem si: "Co jsem si to zase koupila!?" Po nějakých dvaceti stranách se věta "Co jsem si to zase koupila!?" změnila na "Proboha, co to je vůbec zač?!" a po dalších šedesáti stranách se věta "Proboha, co to je vůbec zač?!" přetransformovala na "Ne, dál to číst nebudu." U knihy mi nesedla hlavní hrdinka a Nervík, z toho slova se mi chce skákat po stropu. Kniha se opravdu špatně četla. Celkově nápad s duchy mi přišel povedený, ale všechno ostatní je na jedno velké NE.

Lenka40
16.08.2017

Tak na tuhle knihu jsem se docela těšila , říkala jsem si ,že to bude změna přečíst si něco o duchách. Musím říct, že mě kniha zklamala . Děj knihy se mi líbil , ale ta hlavní postava . Chees měla být čarodějka a lovkyně duchů . Mě spíš připadala jako holka , která bez prášku /NERVÍK/ není schopna snad ani dýchat , natož dělat svou práci . Chvílema mi přišlo ,že čtu příběh nějaké feťačky , která má možná nějakou schopnost likvidovat duchy.

Charmedka
13.08.2017

Kniha je velmi čtivá a akce střídá akci. Ta je prokládaná vtipnými hláškami a erotickým napětím. Bohužel těch očekávaných duchů mi tam ale přišlo málo, což je zvláštní, protože se řešilo hned několik případů.

Ve výsledku je to ale příjemný úvod do fantasy série, která s dalšími díly, věřím, bude stále lepší a lepší. Za celý příběh jsem se nenudila a četla se zaujetím, tenhle svět mě chytl, ale v hodnocení se zatím budu krotit a doufat, že teprve z dalších dílů si sednu na zadek.

renefer
04.01.2017

Příběh se mi líbil - připomínal mi Anitu Blake v začátcích. Dost mi ale vadila drogová závislost hlavní hrdinky, která byla pořád něčím nadopovaná - aby necítila bolest, aby lépe vnímala duchy, aby nemusela jít spát...prostě smažka.