CHESS CHESS komentáře u knih

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Vůbec se mi nelíbilo, jak příběh rychle skáče a jak se neustále plazí za Kaidenem a prosí ho, aby byli spolu. Vždycky na sebe pak skočí a on jí odstrčí a ona je kvůli tomu úplně zničená... Ale jinak musím uznat, že kniha není tak špatná, ale má své mouchy, tak jsem zvědavá na další díl :)

11.06.2016 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Tak musím říct, že jsem byla vážně příjemně překvapená. Ale trochu mně štval obvyklý začátek: jsem jiná, ale nevím čím to je. A nezjistí to až do chvíle, kdy jí to někdo nepoví. Taky mně celkem rozčilovalo, že Patty z ničeho nic o všem ví, ale nic jí nepověděla :( Trochu mně štvalo, že jsem se nedočkala i Kaidenova pohledu, ale i tak jsem se na něj vždycky těšila a to jak se do něj zamilovala po třech společných dnech... Jednu hvězdu srážím za to, že jsem očekávala trochu drsnější příběh :)

11.06.2016 4 z 5

Synové hromu Synové hromu Giles Kristian

Další skvělé pokračování :)

Krvavé oko Krvavé oko Giles Kristian

Tak tohle je přesně to, co jsem chtěla! Konečně vikingský život, jejich mýty, pověry a poutavý příběh o tom, jak se z utiskovaného chlapce stává muž, který se vmísí mezi vikingi a prožívá s nimi jejich dobrodružství :)

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Kniha se mi líbila, ale čekala jsem něco víc. Chtěla jsem další vikingský svět, kdebych se mohla přiblížit k tomu, jak ve skutečnosti žili. Místo toho jsem dostala naivní malou holku, která se dokáže kvůli všemu naštvat. Příběh byl dobrý a poutavý, ale stejně jsem prostě očekávala něco víc...

11.06.2016 3 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Další skvělý příběh o trvdohlavých hrdinech, kteří se do sebe po pořádném boji zamilují. Super :)

11.06.2016 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Tak kniha mně doopravdy překvapila, ani nevím proč, ale čekala jsem přeslazenou romantiku. Ale kniha byla vtipná a čtivá :)

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Roztomilá slátanina, když se na to člověk podívá s odstupem. Kniha se vůbec nepodobá seriálu. Podle mě jsou mnohem lepší Stefanovy deníky

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Knížka na zkrácení volné chvíle...

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Už je to delší doba... a vůbec si na nic nevzpomínám, tak to asi mluví za vše :)

Zář Zář Alexandra Adornetto

Je naprosto neuvěřitelné jak je Beth nezkažená a sladká až z toho trnou zuby :) Ale myslím to v dobrém :)

04.06.2016 5 z 5

Čarodějka stínů Čarodějka stínů Kalayna Price

Nějakou dobu mi trvalo jí dočíst, ale jinak není kniha vůbec špatná. Konec asi nejlepší :) ale další díl jsem nějak nebyla schopná dočíst a tak jsem o to ani dál nesnažila :)

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Příběh o najivní holčině, která si myslí, že dělá něco dobrého a přitom to není pravda :) Její naivita a slepá oddanost jsou velice vtipné, ale i tak se knížka velmi pěkně čte :)

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Naprosto úžasný. Rozhodně předčila má očekávání a mile mně překvapila :)

Trápení Trápení Richelle Mead

Určitě skvělý příběh o hloupé holce, která kdysi udělala chybu a teď už jí nemůže nijak napravit, ale přiradá mi, že se s ní už smířila a umí v tom dobře chodit, ale asi není šťastná. A chudák holka nemůže mít doopravdy toho po kom touží. Stejně nemůže mít všichni všechno :)

Angelologie Angelologie Danielle Trussoni

Neustále jsem se v ději ztrácela a po nějaké době mně už nebavila číst a tak jsme jí odložila :(

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Z nějakého důvodu jsem jí nedočetla :)

04.06.2016 2 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Další skvělý díl, ale klidně je mohla autorka dát do jednoho :)

04.06.2016 4 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Naprosto úžasná oddechovka. Vůbec jsem to neočekávala, ale jsem moc ráda, že jsem po knize sáhla. Místy byl děj trochu slabší, ale rozhodně tomu nechybělo napětí a správná dávka podezřívavosti a strachu. Taky se mi líbila naivita hlavní hrdinky a její smysl pro spravedlnost a úctu, kterou měla k životu. Neustále se ohlížela přes rameno a hledala svého bývalého přítele místo, aby po něm plnou silou šla. Ale potom se to konečně změnilo. Podle mého názoru autorka klidně mohla obě knihy sloučit do jedné, vlastně by to asi bylo i lepší. Ale i tak se kniha četla jedním dechem a rozhodně by vás měla navnadit, aby jste byly velice opatrní s kým zrovna mluvíte. Nikdy totiž nevíte, kdo se skrývá v těle vašeho přítele :D

Objetí noci Objetí noci Sherrilyn Kenyon

Sérii mám moc ráda, i když je to někdy na stejné brdo. Knihu jsem četla už předtím a když jsem si jí koupila v češtině, abych si trochu oživila paměť, musela jsem jí zahodit. No vážně, co to překladatelku napadlo? Proč je z Talona najednou Dráp? To mi hlava nebere. To příště rovnou může přeložit i Sunshine, zvláštní, že ta se vyhnula jejímu překladatelskému umu :D Zkazila mi tím chuť na čtení a pokud se někdy k sérii vrátím, tak asi zase radši v ajině :)