Vikingova žena

A tak se stalo, že Alfréd Anglický přislíbil svou oblíbenou neteř irskému válečníkovi jménem Erik, aby tímto manželstvím zpečetil přátelství obou zemí. Rhiannona se proti smluvenému sňatku bouří, ale čím jsou její projevy hlasitější, tím silněji se v jejím nitru ozývají city zcela protichůdné. Jako by pod ledovou krustou toho nenáviděného Vikinga hořel oheň, jehož plameny zasáhly její srdce… Erik až doposud vyšel z každého střetu jako vítěz – možná proto, že se žádného ze svých nepřátel nebál. Nyní poprvé zažívá strach, že prohraje sotva započatou bitvu o Rhiannoniny city. Pro získání zlatovlasé krásky je odhodlán nasadit všechen svůj válečnický um, i když na kolbišti lásky nikdy dříve nestál…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37559/macauliffe-vikings-trilogy-vikingov-9bq-37559.jpg 4.4180

Vikings trilogie 2.

Vydáno: , Domino

Viking´s Woman, 1993

Kniha Vikingova žena

Ivusak7
13.07.2020

Maličko mi připomínal první díl ze série, ale opět mě nezklamal další že skvělých příběhu od této autorky Erik s Rhiannonou, krásný pár už od začátku i když Rhiannona trochu, ze začátku trochu (pro mě) sobecká a panovacna. Erik princ dívčích snů již od začátku. Ke knížce se jistě vrátím... Na konec spolu tvořili dokonalý pár..

Nikusscha
24.12.2019

Stejně jako předchozí díl se mi líbil i tenhle. Byl vlastně hodně podobný, jen jiné postavy a prostředí.

petraj30
03.08.2019

Krásné pokračování, byla jsem moc ráda, že se tu objevili a hrdinové z předchozího dílu. Po kom jsou ty ženy tak tvrdohlavé? Kdybych nevěděla, jak to je, tak bych řekla, že Rhiannona je tvrdohlavá po Erin. No podobnost tam určitě je!:-)

AniDi
17.04.2019

Já se prostě takových příběhů nikdy nenabažím. On je děsivě vypadající hrdina s laskavým srdcem, ona krásná a chytrá žena s vlastním názorem a dohromady s trochou napětí to dává pár hodin krásného oddychu, sem tam slzy a občas smíchu. Doporučuji.

Leona91
12.04.2019

Příjemné oddechové čtení, které si člověk rád pr čte znovu

účetní
29.03.2019

Musím říci, že první díl se mi líbil víc, co se děje i hlavních hrdinů týče, z Erika dost velkou část knihy vyčnívala hlavně jeho hrubost, což přebilo vnímání jeho kladných stránek a z Rhiannony zase jen vzdorovitost, vzala jsem je na milost až úplně na konci a radost mi udělal hlavně Mergwin, že zůstal naživu. Přebal knihy je moc pěkný.

TerezaMondeková
24.11.2018

Tak po dlouhé době jsem si zase přečetla knihu s historickou romancí a nelituji. Sice se mi víc líbil první díl, ale tenhle taky nebyl špatný. Oba hlavní hrdinové byli strašně tvrdohlaví, ale stejně to má vždycky stejný scénář. Vzdoruješ, vzdoruješ, vzdoruješ... podlehneš, miluješ.
Nelíbilo se mi, že hlavní hrdinka pořád dělala, že o něj nestojí a že o něj nemá zájem... po tom prvním dílu, ve kterém se mi to líbilo, mě to v tomhle už nebavilo. A hlavní hrdina? Nic nebral vážně pořád se jí vysmíval a to jak si vzájemně řekli, že se milují? Čekala jsem něco víc. Bylo to pro mě chladné a nezaujalo mě to. Čekala jsem v knize třeba i víc napětí... nějaký zvrat, u kterého byl řekla WAU, ale to se nestalo. Šlo to klidně a plynně. Ale nelituji, že jsem si ji přečetla. Je to kniha, která nenadchne, ale ani neurazí.

ketvin
04.04.2018

Erik a Rhiannon byli vlastně stejní, jako Erikovi rodiče, jen se příběh odvíjí na druhé straně moře... Ale i tak měla kniha něco do sebe a něco, co se mi nelíbilo, opakovala bych se tu "recenzí" první knihy... Hrdinové byli tvrdohlaví, ale což, je to prostě "vikinská éra" :)